Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

ale się rozpisałyście od rana :)) Wercia ja narazie nie jem słodyczy, mniej słodzę herbatkę i nie jem później tzn. po 18.00 :) a z Cwiczeniami nie moge się zebrać... :( za mało miejsca w moim mieszkanku, bo jak Tosiek śpi już to wszyscy siedzimy w jednym pokoju :( i co mam tak przy nich? predzej chyba pójdę na jakieś ćwiczenia poza dom...chociaż ta 6 mnie kusi :P Roża jak tam Majeczka? u mnie była przez godzinę sąsiadka ze swoją Majką ale tamta ma juz roczek i miesiąc i o ile większa od Tośki, wogóle grzeczniusia taka ze miło popatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka właśnie myslałam gdzie sie podziewasz:) Wera super maluszek z twojej pociechy. Słoneczko u nas tez super pogoda:) Elizabetaa to zdrowiej kochana szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda przecudna, Tośka znou się pzreśpi to lecimy na spacerek :) Wera ale zęby ma Oskar :) a jaka stopa...i smok jaki stylowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka dzieki dobrze, ale coś mi kaszle i kicha, boje sie zeby niczego nie załapała, po za tym nigdzie z nią nie wychodziłam. Majka jak jesteśmy u kogos to tez lubi stwarzac pozory he he. jak dzis u Ciebie? Wera maluch zdrowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się co u Asmanki :( mam nadzieje ze córcie lepiej :) Asmanka!!! ja dzisiaj gotuję jarzynową :) i ryż zapiekany z jabłkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas narazie ok :) miała towarzystwo to się coś działo a zaczęła ziewać wiec ją połozyłam ale słyszę ze sobie śpiewa :) oj jak ślicznie...kto by pomyślał:) jaki aniołeczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera tak sie przyglądam i patrze ile on ma zębów!!! Maja ma tylko dwa:( ale trzeci juz sie przebił:) Tylko ja mam dziecko bez zebne?? Aniutka czyli uciekasz na spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozyczka oby się nie rozchorowała :( daj jej jakąś herbatkę malinowa i vit C moze zatrzymasz w porę choróbsko :( zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spryciula mała, ja tez swoja ledwo połozyłam. Tez jestem ciekawa co u Asmany, nie odezwała sie jeszcze maniaczka kafeteryjna ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w domu cebion, ale jej nie daję. Dajecie moze dzieciakom? Jak tak to ile kropelek? Ale ja tez siedzę zasmarkana, glowa boli i kichanie straszne. Moze to w powietrzu cos wisi. Oby nie zapalenie płuc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Poczytam później jak tylko znajde czas bo jak zaczne czytac to braknie czasu na pisanie, ja tylko tak kradne czas na kompa. a w ogóle to taka nerwowa jestem i nie wiem jak sobie z tym poradzic. Mysle ze to na tym tle odezwała mi sie alergia, skóra mnie parzy jakbym poparzyła sie pokrzywami i co najgorsze leki antyalergiczne nie pomagają. Alergologa mam na czwartek. Wyrzywam sie na mężu i jest nieciekawie. Chciałabym wyglądac lepiej ale ciężko mi schudnąc. Nie wiem czy bede taka sielna żeby cwiczyc regularnie. jak czytałam kiedys ze kupujecie sukienki 36 czy 38 to dla mnie kosmos i dostałam jeszcze gorszego doła. Ostatnio troche kosmetyków kupiłam, odwiedziłąm koleżanke w gabinecie fryzjersko-kosmetycznym i zrobiła mi paznokcie a nstepnym razem musze zmienic fryzure. A wczoraj to myslałam ze wyjde z siebie i stane obok. Poszłam do łazienki a Julka wjechała motorkiem w lustro na które sie wspomogłam i jeszcze nie zostało powieszone- potrzaskała oczywiscie ale na szczescie nie upadło na nią. No a moja mama bezczelnie stwierdziła ze to moja wina i ze przecież juz wczesniej byłam w łazience. Normalnie przegięła jak można wyliczac mnie ile razy chodze do ubikacji.A Juleczka ostatnio ząbkuje - znowu!!! to chyba idą dolne dwójki, taka była zmierzła, nic jej nie pasiło, w po nocach sie budziła, lepiej było dopiero po podaniu ibufenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renola ja tez mam takie dni, gdy nic mi nie pasuje, doskonale cie rozumiem:), ale złap troszke dydtansu do wyglądu to bedzie lepiej:) na pewno super wyglądasz:) a dzieciaki sa czasem nieznośne oto przykład Ja i Aniutka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka no to kobito masz wesoło :( ale dasz radę napewno :) i bardzo dobrze zrobiłaś ze poszłaś do kosmetyczki :) tak trzymać :) Roza ja dawałam po 2-3 kropelki :) ale jak Ty tez zasmarkana to się nie dziw, normalne ze Majeczka od Ciebie załapała :( sama sobie też zaaplikuj jakieś witaminki :) polecam Rutinacea :) i sok malinowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka wpadaj częściej bo tu się chudnie od samego czytania co one wyprawiają :) mówię ci ćwiczenia, diety...jak nie one :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze mna jeszcze nie tak żle, ale bede musiala sobie coś zapodać:) Dobrze ze mam jeszcze słoik malin w piewnicy mniammm:) Renola właśnie tu sie chudnie od samego stukania w klawiaturę, mi juz portki z tyłka lecą :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka co ty gadasz, wygladasz bardzo dobrze, naprawde, zeklabym swietnie nie marudz juz:))) i pozdrow julke ode mnie roza moja tez bezebna ma tylko dwa zebolki i narazie nie widu ni slychu innych, teraz lezy na ziemi na kocyku i sie zlosci , nie wiem czy na mnie czy na zabwaki, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta witaj w klubie bezzebnych choc na gorze przebil sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo cebionu to mnie lek kazała dawac 10 kropli i jeszcze 5 multicebion ale mysle ze to za dużo i podaje 5 cebion i 3 multicebion acha i 1 kropelka D3. Musze konczyc Julka marudzi, chodzi na czworaka po pokoju i chyba ma już dosc. A jak nauczyła sie porządnie raczkowac to teraz podczas chodzenia na zgiętych nóżkach prostuje je jakby do wstawania, i wtedy klap, śmiesznie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roza nie przejmujmy sie, jula dostala piewsze zeby w wieku 13 miesiecy a potem poszly wszystkie naraz, i sie nie przejmowalam to teraz tym bardziej sie nie bede przejmowac, a chodzic zaczela tez pozno w wieku 16 miesiecy sie puscila tacie ze smyczy:) wiec jakos specjalnie nie licze ze iga bedzie szybsza, powolutku, pomalutku,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam za miłe słowa, wiedziałam ze bedziecie najlepszym lekarstwem ale ze na wszystko to nie doceniałam Was!!! Poprawicie humor i jeszcze od klikania z Wami można schudnąc! No rewelacja! Musze spadac.Pozdarwiam Was. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×