Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmanka to nie wiesz? herbatki do kupienia najtaniej w Rossmanie :) wszystkie prawie piją :) już tak wychudły że ho ho, muszą na ten wiatr uważać bo ich zdmuchnie niedługo :P not o ładnie dziecko wyszkoliłaś :) moja robi bańki ze śliny :P, cmoka i tupu tupu ale na leżaco niestety ;) lecę, papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka lobuzie jeden:) to ci powiem ze najdrozsza hebratke to znalazlam u nas w tesco:P, wychudly i beda sie miescic w wymarzone kiecki:)) a wlasnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) A le szalejecie z plotkowaniem ;) Nie nadążam za Wami.Ledwie mnie nie ma1-2 dni a Wy juz o 10 stron dalej :D Powiedzcie mi czy te ćwiczonka coś dają?BO ja się zastanawiam (narazie tylko to) czy nie zacząć ćwiczyć. Ale z tego co tam widzę to te ćwiczonka bardziej na brzch a mnie przydałyby się na biodra i nogi :( To u mnie jest najgorsze :( Buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień doberek :) Elizabetka ja tak z zazdrości :) i radości że efekty są :) ja to chyba coś źle robię z tymi ćwiczeniami bo okrutnie boli mnie kark a 5 min po cwiczeniach strasznie rozbolała mnie głowa :( a ostatnie ćwiczenie jest dla mnie awykonalne bo nie jestem w stanie podnieść jednocześnie barku i nóg :( taka jestem dobra :P u nas w nocy tak wiało ze przez godzinę nie spałam tak się bałam, myślłam że zaraz szyby wylecą ...brrr :( lecę bo mimo Teletubisiów Tosiek piszczy...o juz płacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka ja wiem ze ty tak z zazdrosci:P jesli cie kark boli to zle wykonujesz cwiczenie albo jestes zdezelowana troszke hii, pocwicz najpierw cos na rozciaganie, pilates jest super:))) moja wlasnie sama wytrabila kaszke z butli, nie chce mi sie podawac jej tego lyzeczka, poszlam na latwizne:))) a wialo strasznie, i ten grad, grzmoty, blyski i ulewa, przez szyby nic nie bylo widac, iga dzis spala ladnie, widocznie cos jej ostatnio dolegalo, ze sie tak rzucala, boroczek jeden zaraz jak teletubisie sie skoncza pojdzie lulu i bede miala chwilke spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No anutka nieźle wiało, nadal wieje a ja musiałam z Izą wychodzić i teraz znowu jak mi się załatwi to dopiero będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkiego najlepszego dla Tosi, Agnieszki i Zosi. U nas też strazsznie wiało, nawet jedną dachówkę nam z domu wyrwało, do pracy musieliśmy jechać inną drogą bo drzewa się poprzewracały. Ja nie mogłam spać. Za to Marcel przespał całą noc i obudził się dopiero o 7.15. Kurcze ja wczoraj zapomniałam o ćwiczeniach i nie wiem co zrobić. Chyba dziś zrobie za wczoraj zaraz po pracy i wieczorem za dziś. Asmana następnym razem to lepiej się odezwij że wszystko w porządku bo naprawdę wszyscy się martwiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka nie mam żadnych ćwiczeń pilates i pewnie masz racje ze jestem zdzelowana :P Asmanka może nie :) Iza już zahartowana :P dzięki za zyczenia :) ja też życzę wszystkiego na, naj dla Zosi, Agniesi i Tosi :) 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam nerwa od rana bo asia dzwoniła ze szkoły ze kilka koleżanek jek dokucza...strasznie płakała a ja wiem jakie one potrafią być wredne :( jak miałabym z kim Toska zostawić to poleciałabym i skopała im tyłki (no może nie dosłownie) czekam do następnej przerwy jak dalej tak będzie to powiem żeby wróciła do domu a w przyszłym tyg. pójdę do szkoły i załatwię to z wychowawcą...chociaż on nie jest prawdziwym wychowawcą, ja się smieje ze to pracownik szkoły a nie nauczyciel...nie wiem co to się porobiło, chodziłam do tej samej szkoły i było zupełnie inaczej, teraz nauczyciele podchodzą bardzo administracyjnie do swojej pracy (nie wszyscy pewnie Elizabetka :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka no mysle bo bym sie obruszyla, ja proponuje rozmowe z pedagogiem szkolnym ze jest taki problem skoro nie masz zaufania do nauczyceili, bo drogia jest taka, wychowawca, pedagogi i ostatecznie dyrekcja, wydaje mi sie ze pedagog powinien zareagowac, w pierwszej kolejnosci porozmawiac z dziecmi jesli to nie przyniesie skutku wezwac rodzicow itp. Corcia jest mala, ale ostatnio tyle sie dzialo zlego, w tym tygodniu u nas w butomiu w baletowej (chce tam jule poslac, chyba?:() powiesil sie chlopak bo go jedna z nauczycielek molestowala, na szczescie odratowali go,, poprostu nikt wczesniej jak zwykle nie zareagowal. duzo tego wszedzie tylko malo kto o tym mowi, wiec do dziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgrzeszylam musze sie przyznac, tzn jeszcze nie calkiem bo wlasnie grzesze, jem torta , dostalam wczoraj od sasiadow bo maz mojej kolezanki mial urodziny, ale bylam dzielna i zostwilam sobie go na dzis, wiec jem teraz torta smietankowego, mniam............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj 🌻🌻❤️ dla Tosi Zosi i Agniesi:) Asmana wredoto wreszcie sie pojawiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ale wiało w nocy i doszłam do wniosku że może przestańmy sie narazie odchudzać bo nas wiatr porwie :D :D :D :D Ania 26 odezwij sie do nas 🖐️ Sto lat solenizantom 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta tak zrobię ;) jestem taka podminowana...ja nie wiem dlaczego rodzice nie ucza dzieci zasad funkcjonowania w grupie...jest kilka takich osób w klasie że naprawdę sie załamać mozna, jedna ciągle wszystkich wyzywa potrafi powiedzieć \"ty downie\" albo ostatnio moja Asia usłyszała \"ale twoja mama ma cięzkie macierzyństwo\" wyobrażasz sobie ? moja asia jest wrażliwa okrutnie i dla niej to dramat dlatego boje się a dodatkowo jest w takim wieku że o tragedię nie trudno, nawet nasza doktor nas ostrzegała, o ty się mało mówi ale statystyki samobójstw wskazują że najwięcej jest dzieci i nastolatków które odbieraja sobie życie z takich powodów własnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza no tak wredota pieknie mnie witacie, menda , łajza, wredota. Jedynie Rybka kochana ładnie mnie powitała :) Iza w nocy nic praktycznie nie spała...może też wyczuła te wietrzyska... Aniutka to kiepska sprawa z tymi koleżankami skop im te tyłki aż im spuchną.. a jak nie to ja to zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka ja sie tak nie bawię :( łajza to napisałam sama na siebie :P bo znowu stronę zaczęłam :) no mówię Ci maja szczęście że nie mogę pójść do tej szkoły....ale jakie wredne tak to miłe, dzień dobry pani, o jaka ładna Tosia, ładnie Pani wygląda a tu takie cuda wredne, wredne mówię Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka no to zwracam Ci honor kochanie... Cwaniary od maleńskiego- ale nie zginą w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka to nic, najlepisza byla matka ostatnio u kolezanki na wywiadowce bo ztwierdzila z pretensja ze ich (czyli rodzicow) nikt nie przygotowywal do wychowywania dzieci, a my nauczyciele to przezciez mamy przgotowanie pedagogiczne!, Najlepsze sa cytaty rodzicow typu pani ja sobie z nim rady nie daje, on robi co chce albo kiedys to myslalam ze posikam sie ze smiechu co ja mam robic z nim, przeciez takiego starego konia nie bede walil:)) jak tu wychowac w szkole dziecko, skoro ono juz do szkoly przychodzi wychowane, decyduja pierwsze lata, eee, nie bede sie denerwowac, ale to jakie te dzieci sa aniutka to winna rodzicow, i co ze cos takiego twoja corka uslyszala od kolezanki to mysle ze uslyszala w domu, dzieci powtarzaja. zostalo mi jeszcze kawalek torta, bo nie dalam rady, chyba zoladek mi sie skurczyl, bo jem ostatnio mniejsze porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ale się uśmiałam :) :) to prawda co piszesz.... niestety rodzice myślą że dzieci same się wychowają... to co napisałam to był tylko przyjład ale w tej klasie się dużo złego dzieje, jeden chłopak w zeszłym roku dołaczył do klasy bo przeprowadził sie z innego miasta i niestety tak mu dokuczali łacznie z wrzucaniem plecaka do \"kibla\" że chłopaka rodzice przenieśli do innej szkoły...dramat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, dziwie sie ze nie ma reakcjiz e strony szkoly, powinno by szybko, interwensja, rozmowy konforntacja , i rodzicow tez wezwac, a tym co dokuczaja obnizyc zachowanie. zle trafilas ze szkola i na wychowawce biurokrate, bo to nie te czasy, nauczylei w dzisiejszych czasach musi sie wlasnie wykazac. ale ty chyba mieszkasz w tym gangsterskim miescie??? nowy narybek rosnie, najpierw szykanuja w szkole a potem .. lepiej nie myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×