Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

aniutka a pamietasz, kiedys puszczali w tV takie programy o opiekunkach, co one wyrabialy z tymi dziecmi, nikomu nie wolno ufac serio:P a tak powaznie to co ci intuicja podpowiada bo au pair to najczesciej sa taki mlode dziewczyny i jakos sobie radza, no nie , maja sile witalnosci i duzlo pomyslow, a starsze panie maja czasmi dziwne pomysly,t akie prehistoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja jak miałam 20 lat też zaczynałam od bawienia dzici. Chłopczyk było nec starszy bo około 1,5 roku i nieźle sobie poradziłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ja nie chcę nawet o tym myśleć :( no ale dzięki kochana za dalszy ciąg bo już się wystraszyłam :( no macie racje :) trzeba sie spotkać i zobaczę :) spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja tylko na chwile bo zaraz ide poćwiczyć i pod prysznic. Marcel właśnie zasnął, a ja jestem padnięta, nic mi się nie chce i wszystko zostawiłam sobie na jutro . to przez tą wichurę bo nie mogłam spać taki chała był za oknem. Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja weszłam to Wy się żegnacie. Trudno. Moja też nie znosi czyszczenia nosa. Ja to nawet nie potrafię jej wyczyści bo ona takie uniku robi, że nie daję sobie z nią rady. U mnie w domu gilkami zajmuje się mąż. Jemu się udaje jakoś Fridą odciągnąć. Aniutka – masz rację z tymi posiłkami. Moja właśnie ciągle podjada cyca a później nie chce jeść głównych posiłków. A znowu jak zostaje z dziadkami to ciągle jej coś podtykają do przekąszenia i w rezultacie nie jest głodna. Co do opiekunki. To ja gdybym szukała to raczej starszej kobiety takiej ok. 50 lat (na wzór babci). Chciałabym, żeby dziecko miało kontakt z osobami w różnym wieku. Z rodzicami czyli osobami młodymi i np. starszą opiekunką lub dziadkami. Ja jak studiowałam (czyli miałam tak ok. 20 lat) zajmowałam się moją bratanicą. Pamiętam, że sprawiało mi to dużą radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak tak to ja też Wam mówię Pa Pa. Spadam do poniedziałku. W weekend mnie nie będzie – urodziny mężusia mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Agnes wszystkiego naj, nja dla Juleczki :) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ dzisiaj caaała noc przespana :) Serek to wszystkiego naj naj dla męzusia :) ja dzisiaj sama lecę na zakupy nie lubię sama ale z drugiej strony sie trochę oderwę od dziewczynki małej :) potem na urodziny do babci :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też już na nogach. Dzisiaj rozbieram choinke i mam tyle do sprzątania że nie wiem czy się wyrobie. Po południu też jedziemy ale na Dzień Babci. Najpierw do dziadków męża a potem do jego rodziców a jutro do moich, więc za dużo to mnie tutaj też nie będzie. Marcel też ładnie przespał noc a teraz siedzi w naszym łóżku i ciągnie tate za nos. Ide się ubrać , śniadanko i do roboty. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Aniutka atakowałaś męża czy mąż ciebie? :D :P Ania 26 odezwji sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sto lat dla Juleczki 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wera, Rybka aniutka Ja obiadek ugotowałam już, mieszkanko wysprzątane, pranie dobiega końca , dziewczynki nakarmione, więc ja pod prysznic i na spacerek bo piękne słoneczko i koniecznie totka puszcze a co:P Słoneczko u Was wszystko ok??bo w tym Gdańsku ostatnio strasznie wiało.... Joasia79 Ty to już całkowicie zapomniałaś o nas... Renolka jak dzisiaj humorek?? Kasika pindo gdzie sie podziewasz ?? aaaaaa najadła się karpatki i ruszyć się nie może... aniutka pewnie wymolestowała Tomka skoro sama na zakupy pojechała... Ania26 to największa małpa z nas podczytuje nas cały czas a sie nie odezwie Izulka by Ci pokazała paluszkiem \"no no no\":) Anna 80 czeka ciągle na podłączeie , więc jest usprawiedliwiona... Elizabetka nie ma siły wstać z łożka taka już wychudzona:P Silvia??? Sylwia??? Wera a u Was jak katarek?? Serek dla mezusia 100 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wam wszystkim:))) asmana kiedy tys zrazyla to wszsytko zrobic?? fakt dzis sobie pofolgowalam i polezalysmy prawie do 9 w lozku no i gdzie ty mieszkasz ze masz slonce a nie wiatr deszcz i szarobury kolor???? zaraz zabieram sie do sprzatana i do zrobienia zupki, mniam- kurpnik aniutka to chyba dzis sie nie doczolga po tej nocy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj prądu brakowało:P Zaraz wkleje zdjęcia mojego małego perkusisty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka ja to sprytna kobita jestem :) u nas też krupniczek a mieszkam w Olsztynie dzisiaj tutaj poprostu wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście włosaty Kacpi jest jak mamusia :P ,bo Oskar to łysoń :) Kasika jak tam posmakowała herbatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam cosika takiego http://kobieta.wp.pl/kat,26381,wid,8695303,wiadomosc.html?serwis=poczta&element=rss&rssname=wp-kobieta&url=http%3A%2F%2Fkobieta.wp.pl%2Fkat%2C26381%2Cwid%2C8695303%2Cwiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia i ja osobiście uważam , że taki typ diety jest najrozsądniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny smutno mi:( mojej kolezanki synek polnal szklo zaczal sie dusic i potem wymiotowa krwia i tym szklem, teraz jest w szpitalu, wygrzebal go skad nie wieadomo nawet, a pojutrze konczy roczek:(((( trzymam zza niego kciuki zeby bylo jak najszbyciej dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×