Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

serek jak jestem w domu to moja ma staly plan karmienia, rano po przebudzeniu ciagnie cyca, w zaleznosci o ktorej sie obudzi, a o 9 kaszke( rozne smaki) potem 12 owoce (deserek) o 15 obiad tak zeby rowno z nami jadla, po poludniu albo dostaje piers albo dzis np dostala z hippa przysmak na dobranoc z kaszka i bananami, czasmi tez dostanie chlebe, w miedzy czasie oczywiscie soczki, herbatki i chrupki, ryz preparowany i platki kukurydziane ktore uwielbia, bo tych ciasteczek dla dzidziusiow to nie lubi pomamla i daje psu a pies za to sie cieszy:)), potem kapiel i po kapieli piers, o 22 dostaje butle mleka i potem w nocy o 3 piers, i od rana od nowa a w zlobie jak jest to dostaje rano mleko, potem maja obiadek potem deserek a o 15 zawsze dostaja kaszke i tyle posilkow ale stale pory karmienia to dobra dla dziecka, tak przynajmniej wiem tez kiedy ja klasc spac, po 9czyli po kaszcze i po 12 po deserku i okolo 15 po obiadku i mam wtedy luz, czasmi sobie odpusic spanko to kolo 12, ale ogolnie to taki mamy rtym dnia jak sa bledy to ignorowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kaszkę to jej robisz na swoim mleczku czy na modyfikowanym czy dajesz już taką kaszkę mleczno-ryżową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na modyfikowanym , bo musialam ja przyzwyczaic do mleka modyfikowanego do zlobka i wcina na nanie 3 obecnie ma brzoskwiniowa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Serek powiem Ci że to ważne żeby dziecko miało stałe pory jedzenia, wogóle dzieci uwielbiają jak mogą przewidziec co teraz będzie i uwielbiają rytuały :) u nas jest zawsze wszystko tak samo, po kolei aczkolwiek mam świadomość że w niedługimczasie pewnie się to zmieni bo jak skończy roczek i będzie miała więcej ząbków to na drugie śniadanko zamiast kaszki dostanie kanapeczkę albo np. jajecznice :) jak mi się zdarzy czasami Tośce dać coś pomiędzy posiłkami np. chrupki czy jabłko skrobane to potem nie chce zjeść normalnego posiłku do końca - czytałam gdzieś że po przeprowadzeniu badań stwierdzono że wiekszość dzieci bez przerwy coś je :) a jak potem nie chce zjeść obiadu lub sniadania to rodzice mówią ze dziecko nic nie chce jeść a po dokładnej analizie wychodzi że zjadło i to bardzo dużo :) Moja Tośka jada na śniadanie mleko a na drugie śniadanie kaszkę z owocami na mleku, potem obiad, deser owocowy i na kolacje mleko :) u cholercia Elizabetka to Ty puść totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra aniutka puszcze, jak mi radzisz tak zrobie:))) jutro wygram milion:))) tylko co ja z tym zrobie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja jestem gaduła :( co myslicie na ten temat? młoda mężatka, lat 20, studiuje w weekendy pedagogikę, opiekowała się dziećmi, czytała o pierwszej pomocy, nie pali i chciałaby 5 zł za godzinę ??? zostawiłybyście dziecię z taka panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę sie z nią jeszcze spotkać, poleciła mi ją nasza pani od angielskiego i umówiłam sie z nią ze przyjdzie do nas we wtorek lub środę bo muszę jej zadać mnóstwo innych pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chytrusek??? Elizabetko ja tez bym się podzieliła :) :P a jak mówisz ze nie wiesz co z tym byś zrobiła to zobacz jaka jestem fajna doradziłam Ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa skoro to tak to oddaje honor, a wiesz jak moja starsza corka robi, najpierw zje loda a potem idzie do taty i chce jego i argumentuje to tak \"trzeba sie dzielic\" no trzeba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja Asieńka poszła spać do koleżanki :P aż się boję iść do łóżka bo mnie pewnie mąż przyatakuje a ja po tych ćwiczeniach obolała jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka niech atakuje moze strzeli jakiegos gola:)))) troche sie proporcje damsko meskie wyrownaja w rodzinie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka niedaj sie :D :D :D :D :D Oskar śpi,ja już niewiem czym mam odciągać ten katar gruszka nie ,fida nie chusteczki nie bo jest krzyk jakby niewiadomo co,może macie inne sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie nie kochanieńka ja już dziękuję :) on Mikołaja to bardzo chętnie ale ja już dziękuję :) na 38 m2 4 osoby to wystarczy, mogłabym jak juz dom wybudujemy ale wtedy to będę za stara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia przerabiałam to i niestety u mnie też był wrzas jedyne co po 3 dniach zaakceptowała to psikanie do nosa Otrivinem :( a efekt był taki ze po tygodniu miała zapalenie ucha, bo to następstwo kataru częste u dzieci zwłaszcza jak wydzielina nie schodzi :( kładłam ją na brzuch to trochę gile leciały ale gdzieś tam daleko aż furczało :( próbuj odciagać, może się przyzwyczai a jak nie to trochę popłacze ale w końcu przestanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie było tak samo chyba cały blok ją słyszal ale potem się przyzwyczaiła bo widziała ze innego wyjścia nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wercia trzeba sciaga i oklepywac zeby nie bylo gorzej, oilbas do inhalacji, ja mam inhalator i lepiej schodzi jej to jak ja najpierw z inhaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz lecę bo mąż mi herbatkę zrobił :) może ja go przyatakuje :P ale leniwa jestem, nic mi się nie chce... :( nawet atakować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka wiek nie gra roli tutaj uważam.Ciezko stwierdzic tak na \"sucho\" czy jest odpowiednia. Spotkasz sie z nia i uwierz sama będziesz wiedziała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pojawiła się jak zjawa :P dzięki Asmanka też tak myslę ale zanim z nią porozmawiałam to wydawało mi się ze za młoda bo pewnie niedoświadczona i nic nie wie...zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×