Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

To wyżej to ja.:P Elizabeta dzięki za zdjecie. Wyglądasz nha strasznie miłą osobę:P Ale nie widzę, żebyś miała się z czego odchudzać. NAPRAWDE Kacpik dziś zaczął sam siadać z pozycji leżącej, a od kilku dni stawia kroczki, gdy trzymam go pod pachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, dzieki kasik, ale uwierz mam, to zjdecie z wakacji i ucialam je do biustu zeby brzuszka nie bylo widac:P a ja sobie teraz zrobilam mala drzemke, tak mi sie spac zachcialo i i z iga sie polozylam. kasik przeslij mi swoje dane na maila zebym ci mogla ta plytke przeslac no i chyba sylwia z wrocjala tez:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Ale zrobiłyście mi ochotę na saneczki z Milenką!Myślałam,że jeszcze za malutka ale skoro wy śmigacie ze swoimi dziecinkami to my tez możemy! :) Muszę tylko poczekac kilka dni bo Milenka ma chore gardełko!Nie wiem tylko czy śnieg poczeka;) Gorące całuski dla dzisiejszych solenizantów 😘 zwłaszcza dla imienniczki mojej córci!:) Mam takie pytanko.Czy zniknęła Wam juz zupełnie ta kreska pigmentacyjna na brzuszku po ciąży?Bo moja zmniejszyła się i zbladła ale za cholerę nie schodzi...Drazni mnie jej widok? Czytałam tu coś o \"starankach\" ;) ale , że nie bardzo jestem jeszcze w temacie, to może mnie oświecicie, która stara sie o bobaska? pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa- to ja też proszę o zdjęcia! melania26@op.pl kaiska ale z Ciebie laska!A co ta imprezka była, jesli mozna wiedzieć?Oj, marzy mi sie taki wypadzik....ale póki co, moge zapomnieć.Misia budzi sie po 5 razy w nocy :O no i musi być mama albo tata...Jedno zdjęcie mi się nie otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaaa, to znaczy,że ona juz nie zginie?Ehhhh, nie dość, że wisi mi fałdka, to jeszcze z kreską w środku :O Jak było u Ciebie przy pierwszej dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu po pierwszej zniknela mi dos szybko a teraz ta cholera jeszcze jest na tym brzuchu, ale ja pomalu pozbywam sie faldki, w zasadzie mam juz prawie plaski brzuch:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to robisz?Może masz jakis cudowny sposób?:) Pisałyście cos o herbatkach.Bo ja juz straciłam nadzieję...To znaczy pogodziłam sie,że mam oponke na brzuchu.Ćwiczenia są niestety nie dla mnie bo kompletnie brak mi wytrwałości a z dietami sprawa ma się tak samo...Zresztą jestem uzależniona od czekolady więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Witam ponownie Wy o odchudzaniu a ja właśnie obiad zjadłam i poprawiłam sernikiem. Ta kreska z brzucha zeszła mi jakoś tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj serek!No to fajnie Ci z ta kreską , ja mam nadzieję,że do lata mi to wreszcie zniknie...Co do jedzonka to ja tez zgłodniałam, i ide własnie na kolacyjkę!Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tą kreskę miałam bardzo mało widoczną i pojawiła się pod sam koniec ciąży. Kupiłam dzisiaj Asi nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi ta kreska też zeszła bardzo szybko. chyba już po 3 m-cach Kasika ja to raczej mieszkam na zachodzie niż północy a Ty skąd jesteś?? Pewnie już pisałaś ale ja nie pamiętam. Wiem tylko że Aniutka jest z Warszawy a Silvia z Wrocławia , a przynajmniej tak mi się wydaje. Mój Marcel też stawia kroczki od kilku dni jak go trzymam pod paszkami. idę zrobić mu mleczko i położyć no i dziś m jak miłość ide bo chyba już leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania80 i Serek ale kusicie, a ja już nic nie jem tylko ta herbata:) Ania80--to była taka sobie zwyjkła impreza karnawałowa:) dzięki za komplement😘 Serek-Jaki kupiłaś nocnik?? Elizabeta-ja mam poniżej pępka, ledwo widoczna. Asmanka to pewnie w objęciach Marcina i czasu na kafe nie ma... Wercia i Aniutka gdzie?? Od dłuższego czasu nie ma też Joasi, co z nią??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🖐️ Z Rzeszowa:) Moj mały już śpi, a na kolacje to je kaszę, ale tylko troszkęi obowiązkowo z łyżeczki, bytli nie tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik jam wojka w rzeszowie wyklada na akademi roliczej:))) wiecj jak bede jechac w tym roku do przemysla to zahacze o ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po serialu, teraz idę pod prysznic. Marcel też już zasnął. Nie mogę tu siedzieć bo mąż stoi i mnie denerwuje bo też chce coć na kompie porobić. wpadne jak już się umyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac, pocwiczylam sobie juz, a jutro na 13 do pracy, hmmmm, ale ze mnie leniuszek:))) dobranoc karaluchy pod poduchy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka z chinskich zupek Amino (ja kupuje w Biedronce): pokroic ogórka zielonego surowego w kostke i wsypac do miski, na to wsypac pogniecione 2 zupki chińskie oraz tą dołączoną do zupek przyprawe, pokroic 2 pomidory (wczesniej potrzymane we wrzątku zeby skórke zdjac), dodac słoik (odcedzonego) selera i dodac pokrojony w kostke ser feta light. I 2 łyżki majonezu. Nie mieszac!!! Ma tak postac kilka godzin (przynajmniej 2h)żeby nasiąkły zupki i dodpiero dobrze wymieszac. Jest rewelacyjna. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka z porów: 1 por drobno posiekac (bez tej twardej zielonej czesci), posypac wegetą i zostawic na boku na ok. 1h żeby zmiękło. Pokroic 4 jajka, 4 ogórki korniszony, 1 jabłko, puszka groszku, majonez, pieprz. Sałatka z pędów bambusa: 1 puszka pędów bambusa wsypac do miseczki, dodac 3-4 poszatkowane jajka, 6 plastrów szynki konserwowej pokroic w cienkie paseczki (lub drobiowa kiełbasa ale wtedy ok.10 plastrów), puszka ananasa (pokroic), puszka kukurydzy, sól, majonez. Wymieszac. (czasem robie tez z paseczkami żółtego sera). Ta sałatka dobrze smakuje też jak zamiast pędów bambusa damy pekińską, tylko wtedy trzeba skropic ją cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka z kapusty pekińskiej i brzoskwiń: poszatkowac poł pekińskiej, skropic sokiem z cytryny, troche soli i cukru. Dodac puszke pokrojonych ale bardzo dobrze odciśniętych brzoskwiń, puszka kukurydzy. Wymieszac wszystko z majonezem. Troche rodzynek zmiękczyc w wodzie, odlac wode, dodac 2 łyżki śmietany i przyprawy curry; wymieszac i polac sałatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka pisałas ze nie widziałas jeszcze kilku z nas, w tym mnie wiec zebm nie była juz dla Ciebie no name wysłałam Ci fotki (tylko takie miałam w zasięgu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam spioszki:)) my z iga dzis solidarnie nie spimy od 3, a co sobie bedziemy zalowac:))) no chyba zabkuje bo szura tym smoczkiem, senerwuje sie, ale o dziwo teraz ma dobry humorek, ale ja juz sie czaje, zaraz teletubisie potem kaszka i buch do lozeczka:P W miedzy czasie zapraszam na kawke i prawdziwy wiejski bialy serek z ziolami:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×