Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Cześć Nie mogłam do was zajrzeć wczoraj wieczorem bo nam sieć padła i dopiero teraz zaczeła działać. Kasika fajnie że imprezka sie udała, na zdjęciach wyglądasz super!!! Aniutka ja mieszkam w Rakoniewicach to jest w woj. wielkopolskim 60km do Poznania w stronę Zielonej Góry zapraszam serdecznie. Muszę kończyć bo Teście przyjechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia mam pytanie, czy odczuwasz jakies skutki uboczne tej herbatki oczyszczanie?? bo mi sie chce czesciej siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem :) Słoneczko naj, naj, naj dla Twojej kluseczki :) niech rośnie Martynia zdrowo :) Ania80 to pisz pokolei :) Ania26 gratulacje dla Milusi :) silna dziewczynka :) Agnes a widzisz jak się z tym ginem zkumałyśmy :P Elizabetka wypróbuję, czy Ty czasem nie myślałaś coby spisać gdzieś swoje pomysły :) ...a sól zwykła czy jakaś morska gruboziarnista ? uuu tiramisu to kocham najbardziej na świecie :P Elizabetka to wszystko normalnie mi zakrawa na ...jak to było? \"potencjalny seks\" :P jakby co to gdzieś mam lekcję striptizu...mogę przesłać :P jak szaleć to szaleć :)...zresztą Tobie z taką fantazją i pomysłami to żadna lekcja nie potrzebna :) zdróweńka dla Igi ❤️ Asmanka gin jeszcze mam bo ja małolitrażowa jestem :P własnie sobie popijam :) ja też spałam dziś bez męża bo bez sensu biegać co chwila do drugiego pokoju więc zamieniłam się z Asią :) Asia jedzie na zimowisko z harcerzami i właściwie to nawet dokładnie nie wiem gdzie bo nie sprawdzałam ale sprawdzę i napiszę :) a do Olsztyna to ja nie wiem kiedy zajadę bo jak mąż zmienił pracę to nie jeździ już po Polsce tylko na d...pie siedzi :) ale nie myśl sobie pierwsza lepsza okazja i jeszcze będziesz miała mnie dosyć :P Kasika cieszę się ze się dobrze bawiłaś i wiesz co, jak zobaczyłam to zdjęcie pzry stole to miałam wrażenie że Cię znam skądś i jeśli ten blondynek obok to Twój Karlos to jakby też znajoma gębola ale nie wiem...skąd? i widzisz kochana dlachcącego nic trudnego :P mówisz i masz 400 stronica Twoja :P Rybka to znajome okolice bo pod Poznaniem w Gądkach jest centrala mojej firmy i czasem tam bywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czywiste ze ajk ja wieczorem wpadam to nikogo tutaj niet! A ja taka wypluta bo urzedowalismy do 3:00 a potem jeszcze troche sprzatnęłam i spałam z przerwami bo Julka dalej z tymi zebami nam fika i o 7:00 już wstaliśmy. potem jeszcze gosci trzeba było zabawiac no i zamierzam sie zaraz położyc i wyspac. Przepisy na sałatki podam jutro bo dzis nie mam siły. Aniutka a oprócz kropli do noska (3x dziennie), wody morskiej i fridy nie dajesz syropku? Np. Ibufen polecam, ulży dzieciaczkowi szczególnie na noc. No i olbas na podusie i kłasc na boczku (z główka wyżej)lub na brzuszku. Życze zdrówka!!!! Kasika ale Ty atrakcyjnie wygladasz! No a mówiłam ze tu co jedna to zgrabniejsza!!!! Och jak dobrze że Anie nasze sie odezwały !!!! Aniu26 - zgodnie ze słowami piosenki...\"jeszcze bedzie pięknie, jeszcze bedzie wspaniale...\" A Milenka zdrowa, wspaniale sie rozwija - jest Twoja dumą!!! Aniu80- jak to mówia - po złym nastaje dobre i to u Was sie sprawdziło. Nie ma to jak własne mieszkanie. I bez wtrącalińskich. Gratuluje Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak ktos tu jest!!!! czes Aniutka!!! Elizabeta a jak Twoja Igunia ze zdrówkiem???? Mam nadzieje ze rzewalczy błyskawicznie bo to przeciez silna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to to jak każda Cie tak tu wychwala to i ja abyś już całkowicie w piórka obrosła wyglądałałas zjawiskowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wieczorem to tylko ja tu jestem? allo allo nawet Elizabetki dziś nie ma:( Asmanka a my to już dawno się nie spiknęłyśmy ;( Kasika pewnie odsypia Wercia a Ty? widziałaś jaka Kasika laska? i ona się odchudza...tez coś... chyba że to już efekty tych ćwiczeń i diety :P część z Was już kojarzę jak wyglada ale reszta się nie ujawnia :( Elizabetka dawaj tu jakąś fotkę, Silvia, Sylwia, Serek, Renolka, Aneczki, Agnes a Wy co? pstrykać i wklejać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka łobuziaro jestem nie wiem na jak długo - pewnie aż Marcin kolacje wtrąbi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam Was!!! jesteście! Renolka nie daję syropiku ale mam Nurofen i Panadol, jak nie ma gorączki to myślałam ze nie trzeba :( a Olbasem też jej skropiłam poduszeczkę i śpi albo na boczku albo na brzuszku...narazie jak zasnęła tak śpi ale co będzie potem... Asmanka hejo babo co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achh nawet wstyd się przyznać. Licytowałam kombinezon na allegro dla Izy bo do tej pory nie miała a pani zima na zaskoczyła;) Nareszcie się udało , ale cos wiadomośc mi nie przychodzi... Dzisiaj głowa mnie nap.... aż tak że poszłam w dzień spaź z Izą co mi się nie przytrafia. Byliśly na sankcha - wymarzłam się:P A Ciebie jak można miec dość kobito...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teście pojechali ja juz posprzątałam Marcel śpi, mąż ogląda coś na dole i teraz mam chwilke. Teść mnie dziś niemiłosiernie zdenerwował myślałam że wyjde z siebie ale ugryzłam się w język i nic nie powiedziałam. My jesteśmy niepalący i wszyscy wiedzą że u nas w domu się nie pali. Chcesz zapalić wyjdź na podwórko albo do piwnicy. A ten poszedł do góry coś oglądał na internecie i zapalił sobie . Ania Twoja córcia będzie pierwszym chodzącym dzieckiem z kwietnia 2006 więc gratulacje. Ja od jutra znów zaczynam ćwiczenia od początku. bo przerwałam mam nadzieje że teraz wytrwam. Idę ubrać się w piżamkę i jeszcze tu wpadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie też tak kiepko działa kafe??? Zaraz zwariuje, alem nerwowa dziś:P Wercia i co od kwietnia nie będziesz do nas zaglądać??? w kwietniu tyle wydarzeń impreza za imprezą a wodzireja nie będzie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko hejo no to, że Ty sie ugryzław język to jeszcze rozumie,ale że Twój mąż nie zwrócił uwagi... Zresztą ja to zaraz bym powiedziała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana u mnie też jakoś wolno chodzi :( No właśnie Aniutka ja też nie wiem jak wyglądają niektóre dziewczyny. Elizabeta dawaj nam jakieś zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka dlaczego wstyd? a jaki kupiłaś? u nas z kombinezonem też była akcja, jak się zrobiło chłodno tzn. listopad nie miałam dla Tośka kombinezonu bo taki gruby zimowy który mamy (dostałam w spadku od bratowej) był za duży i szkoda mi było kasy żeby kupować nowy to poszłam do komisu dziecięcego i kupiłam za 40 zł bardzo fajny kombinezonik, teraz ju ż jest za mały a tamten jeszcze za duży to nam pożyczyła sąsiadka po swojej córce też fajny cieplutki tylko nie ma bucików i mam problem bo Tosiek ma malutką stópkę a wszystkie buty się zaczynają od 18 a tu pewnie 13 by się pzrydało :) więc narazie zakładam jej adidasy :) Rybka wpadaj, wpadaj do nas póki siedzimy bo mnie ten gin cos zaczał brać :) a teściowi to powinnać zwrócić uwagę ja tam wyrosłam już z takich uprzejmości i na początku wszystkim kazałam myć ręcę jak do nas pzrychodzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki są zdjęcia na naszym blogu który Wercia załozyła. W sumie to Elizabetka jak do tej pory sie nie pokazała, ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka jestem lepilismy przed domem balwanka:))) ale snieg pada i pada, a w telefizji leci taki lekki film romantyczny:))) tak zwykla sol kuchenna:))) ale buzi tym nie rob, bo to za ostre, na celulitis polecam peeling z kawy mielonej, ale mozna uswinic cala lazienke, niestety, a na blyszczace wlosy mam mi plukanke z occtu robila w dziecinstwie i ruminaku:))), teraz to mi sie tak nie chce aniutka a cos tym myslala , ze po co ja to robie:P renolka igdze lepie, przetrzymalam ja dzis w domciu, duzo spala, wydaje mi sie ze to moga byc zabki, bo tem mialam tak okolo 37 i gryzla tego swojego smoka, i marudna lekki katarek, mam andzieje ze to te zabki renolka przeslij te przepisy na salatki, moze mnie jeakas wena wezmie ide pocwiczyc a kasik ty faktycznie chyba te nasze zachwyty w ramki oprawilas i siedzisz i patrzysz i sie do nas dzis nie ozezwiesz juz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj strasznie wolno chodzi a ja myślałam ze to ten laptop Tomka taki mół :( ja dzisiaj polowałam na zestaw ciuchów dla Tośki ale w końcu czymś się zajęłam i pzrepadło...zaraz sprawdzę za ile poszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Zaraz jak pojechali to miałam z Pawłem o to małą kłótnię. JA tylko skomentowałam jak poczułam papierosa \" czy tutaj się coś pali\" teść zrobił się czerwony i powiedział że zapalił u góry ale drzwi były zamknięte (taaaaaaa a jakby smród się nie przedostawał drzwiami) i zrobił się czerwony więc ja już nic nie mówiłam. ale Paweł powinien coś powiedzieć no ale myślę że to było ostatni raz. Ten papieros oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×