Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Monia wózek spoko:) A pamranczowa to była najpewniej producentka drogich rzeczy(wiadom żeby kaska się zgadzała) , ja też uważam że co naj droższe nie oznacza zawsze najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to samo pisala na forach od stycznia po grudzień;)czekała tylko jak na jakims pojawi sie temat fotelika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja cierpię, Tomek wraca późno i dopiero obiad jedlismy :( ale zjadłam 1 ziemniaka i kawałek ryby z cytryną wyobraźcie sobuie że mąż kupił mi anioła na Walentynki :) a oprócz tego szampana, bita śmietanę i truskawki :P Asia tez dostała Aniołka z sercem i się zezłościła bo była pewna ze dostanie czekoladki i tak biedna czekała bo chciało jej się coś słodkiego a tu...anioł :) ale jest fajna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ceszy się ze będzie jadła truskawki z bitą śmietaną :) żarłok jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truskawki z bitą śmietaną na pocieszenie mogą być, ja jednak wole lody :P Tomek kupił mi na pocieszenia moje ulubione carte dor wiśniowe jak szedł na impreze firmową, wystarczyły na dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to moje ulubione lody :) Elizabetka mąż kupił w markecie ale wielkie, nawet pachną :) a Ty kiedy wystepujesz kochana w tych szpilkach? :P Asmanka w Walentynki do nas nie zajrzeć? ach... dobrej nocki kochane :) spadam na szampana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już uciekam, Tomek dzwonił że już jedzie :) Idę podgrzać mu jego ulubione flaki. Życze miłego wieczorku, i nie przespanej nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wodzę ze jakiś pomarańczowiec wtrąca się na naszym forum odnośnie fotelików, osobiście uważam że to co drogie jest dobre ale to wcale nie znaczy ze to co tańsze jest gorsze i przekonałam się o tym już na wielu rzeczach. dziewczyny dziękuję za życzenia dla Marcela. Aniutka ty się nie martw bo Marcel na początku stycznia obracał się na brzuszku w kółko, i troche pełzał do tyłu a teraz od tygodnia to pełza do przodu jeszcze nie raczkuje ale w łóżeczku i przy wszystkim co może chwycić i sie podciągnąć zaraz wstaje. myśle że ta rehabilitacja to będzie raczej dodatek bo wszystko inne przyjdzie samo tak jak u Marcela ( no może oprócz zębów bo jeszcze nie mamy :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ten sam wózek mam zamiar kupić ale dopiero w maju :) bardzo mi się podoba tez z dodatkiem zieleni, widziałam go w sklepie i jest świetny kosztował 300 zł. A zapomniałam Wam powiedzieć że mam opiekunke. To dziewczyna po szkole średniej i skończonej 2-letniej \"medyczne studium-opiekunka dla dziecka\" - dostałam do niej namiar od bratowej bo to jej koleżanka właśnie z tego studium, teraz studiuje zaocznie i chce sobie zarobić na studia, ostatniego lutego kończy staż w przedszkolu i od 1 marca jest już u nas. Jak ją zobaczyłam to od razu przypadła mi do gustu, widać że bardzo lubi dzieci, jak zabrała Marcela to w ogóle się jej nie bał , uśmiechał sie i zaraz chciał sie bawić. Myślę ze będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle jestem sama to już chyba norma że wpadam wieczorem pisze do siebie i ide spać. Asmana to pewnie dziś Wlentynki odprawia że hej skoro jej nie było, mi mąż kupił dwie książki, mówi że to po to aby mnie od kopmutera odzwyczaić, ale chyba mu się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nikogo już nie ma więc dobranoc, ide powalentynkować :) Silvia dzięki ze maile - Smerfy są dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wszystkim w dniu Walentego dużo miłości i cierpliwości życzę. Pewnie wszystkie teraz obsmarowane jesteście bitą śmietaną a mężowie szukają wisienki;) Jutro więcej ode mnie bo dzisiaj umierałam i umieram nadal z Marcinem ok. nawet dostałam kwiatuszka - i dziewczynki też, i lody i ulubione czekoladki Lindora i kosmetyk i nawet mnie przeprosił:) Zmykam do wyrka chce już zasnąć i obudzić się w lepszej kondycji fizycznej... Buziaki miłych wieczorków życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie się odezwałaś :) masz szczęście :P dzieńdobry :) lece Tośka przewijać i potem wpadnę na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczoraj troche poimprezowałam bylismy w knajpie Osioł w Katowicach potem Wam opowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, tez ide na kawke, cos mnie glowa dzis boli, iga przeziebiona troszke, mam nadzieje ze jej to szybko przejdze, nasmarowalam ja pulmexem i zaraz ja poinhaluje to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka, Elizabetka a mnie całe szczeście głowa nie boli, ale po butelce szampana we dwoje to poszłam spać jak dziecko (grzeczne dziecko) a w nocy wstałam z kręciołkiem w głowie i wypiłam pół butelki wody a rano już było ok :) dzisiaj do nas przychodzi opiekunka Tosi zeby zobaczyć małą binladenkę bo jeszcze sie nie widziały :) ciekawa jestem ja Tosiek na nią zareaguje :) ja mam kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aniutka:))) polozylam ige spac i chetnie sama bym sie polozyla, niby spala w nocy, ale mialysmy kilka pobudek. ide sobie zrobic druga kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:) Tynia ogląda tubisie a ja też ide na kawusie:) Od męża dostała czekoladki , Aniutka proszę weż kilka dla Asieńki @@@@;), szampana też pilismy:) Asmanka fajnie że się odezwałaś:) Zmykam na te kawusię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Asmana 🌼 Co do pomarańczowej to niech tu więcej nie zagląda :P Zapraszam na kawę i pączki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wercia ja mam 40 pączków zjadłam jednego i od razy blleeee:) Elizabetka dziekuje kochana za karteczke:* Sylwia dziękuje za meila Aniutka kochanie Tobie szczególnie serdeczne dzięki:* Kasika to się nie odezwie przez kilka dni, ale pozdrawiam serdecznie... Słoneczko i jak po szalonej polanej bita śmietaną nocy?;) Renolka opowiadaj jak było a rodziców olej chociaż łatwo mówić gorzej zrobić... Rybko podziwiam Twój optymizm odnośnie \"na zawsze\" ale życzę Wam tego z całego serca... Co do pomarańczowej przykra sprawa aż szkoda mi słów... Iza natomiast ma 11 cm nóżke duża co?? Renolka skusze sie na ten samochodzić co masz dla Julki.. Dzisiaj robię sałatke z zupek chińskich:) Silvia Reszta ferajny buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WericA ten sławenny pezepis jest na stronie 403:) przepis Renolki:) Asmanka było fajnie tylko tyle mogę powiedzięc na tym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×