Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

No wiadomo że przyszłość jest niepewna ale na dzień dzisiejszy to na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a w Bytomiu to mam Wujka i Ciocie i raz na parę lat ich odwiedzamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a widzisz ja tez mysle o swoim zwiazku na dzien dzisiejszy na zawsze, i chcialabym tak, i robie tak byl bylo dobrze, ale bedzie dobrze dopuki obie strony sie beda starac,a jak tylko jedna to juz nic sie nie da zrobic, chocby nie weim co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już inne dziewczyny śpią, ja też chyba już idę bo jutro znów do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekstra, a gdzie w bytomiu, to jak przyjedziesz, moze te raz na kilka lat wypadnie akurat w tym roku to zapraszam zapraszam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam ulicy ale bardzo blisko kopalin szombierki czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisałyście jeny...jak wariatki normalnie :) jutro poczytam bo wpadłam tylko dobrej nocki życzyć :) jakby co mam weselną jeszcze :) no to dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kochane do jutra, buziaki dla dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam Was sobie a teraz mogę zmykać spać. Pa dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka wszystkiego naj dla Marcelka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Agneska wszystkiego naj dla Brajanka ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ wstawać spioszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam w dzien pod tytulem wale tynki :))) aniutka napijemy sie kawki razem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie Elizabetka :) na to liczyłam :) dobre, dobre to ja dzisiaj też wale tynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))) wcinam ta salatke renolki, ale seler ciotka mi z rana przyniosla i ten makaron jeszcze nie jest taki miekki, ale co am dobra, dobra, tyloze nie wiem czy nie przesadzilam, bo w przepise byla feta light a ja wzielam zwykla:)) taka bomba kaloryczna z rana, mniam mniam:))) podziele sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja lecę po kawkę :) bo jeszcze nie mam no kochana ale mi smaka narobiłaś :P dawaj tej sałatki :) chyba też zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super te buciki !!! zaraz sprawdzę czy są jeszcze i chyba kupie Tośkowi :) śliczne a ten jeździk miałam kupic Tosi na gwiazdkę ale cena wtedy strasznie skoczyła do góry, wiem że był po 150 zł a przed samymi świętami ponad 200 - ale to fajna sprawa z tego co pamiętam to chyba Silvia kupiła Kacperkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toska gapi się na Teletubisie :P od Asi dostalismy rano po laurce oczywiście własnoręcznie zrobione z wierszykiem :) a ja jestem taki zbieracz wszystkiego co ona zrobi że mam juz 2 grube teki tego, laurki, rysunki - cuda wianki odkąd zaczeła sama bazgrać :) cudowna z niej istotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam to tez zbieram juli prace:))) no drogi ten jezdzik, ale naciagne rodzicow, skoro julka dostala prawdziwego laptopa na urdziny to igdze moga zasponsorowac jezdzik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę bo się zaraz kończa Teletubisie a zawsze robimy razem pa pa :) Asmanka żyjesz kochana ? :) narazieńko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×