Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Czesc dziewczyny! U nas sie tez zabek pokazal, druga(prawa) dwojka :) nie wiem kiedy nawet,nawet marudna nie byla:) jezuuu Aniu co ja moge powiedziec....cierpliwosci i duzo sil dla Ciebie i meza!!!Mam nadzieje, ze juz wkrotce bedzie po problemie. Drugi dzien cwiczen za mna, ufff-oby tak dalej!!! co do diety macie jakas godna polecenia?? oprocz mniej jedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzis bylismy u alergologa i Julka ok ale ze mną nie wiadomo, wykluczone AZS na szczescie ale mam sporo badan do zrobienia (tarczycowe, watrobowe i pełno różnych) zeby stwierdzic na jakim podłożu te pokrzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga ja zamierzam zastosować dietą kopenhaską (13 dni), a jak skończe jakąś mniej rygorystyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też daję jej soczki i herbatki, chodziło mi o to, że mleka toleruje tylko moje ;) Chciałam ja odstawić niebawem, ale chyba nici z tego :) Będe ja jeszcze karmić tak długo aż się jej znudzi :D (tak myslę, chyba, że cos mnie wczesniej trafi...) Zrobiłam sobie morfologię i niestety kiepsko mi wyszła :( Muszę czymś uzupełnić niedobory w organiźmie. No ale cóż się dziwić.. Małgosia ciągnie ze mnie wszystko co jest wartościowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstyd- ani ćwiczeń, ani diet, za to mnóstwo jedzenie słodyczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz dobrze, bo w każdej chwili bedziesz mogła przestać ją karmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsss nie dwojka sie pojawila tylko druga jedynka, o ja bezmyslna:P Kopenhaska powiadasz...moze i ja sie nia zainteresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia ale nie chce i iga tez nie , ja karmie ja rano wieczorem i w nocy, a w ciagu dnia nauczona jest jesc kaszke danonki serki itp, bo musiala sie nauczyc jak chodzi do zloba:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na niej przed ciążą. Nie mogę teraz jej zacząć, bo czekam na wyniki badań wszystko zależności od diagnozy i leczenia. Elizabetaa też ją stosowałaś? Używałaś jakiś przypraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slylwus stosowalam ja przed ciaza bo jak nie umialam zajsc w ciaze to stwierdzilam ze sie przynajmniej odchudze i musialam ja przestac bo okazalo sie ze jestem , ale najgorszy byl 3 dzien bo sie organizm odtruwal i sie fatalnie czulam ale wiekszosc moich kolezanke ja stosowala i schudal tak dosc fajnie nawet po zakonczeniu, ale juz po kilku miesiacach wrocili do swojej wagi,t ak po pol roku do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwcia wlasnie uwielbia moje mleczko, kaszke tez daje jej na moim, wcina jak szalona! Bede ja karmic tak dluga jak sie da, oczywiscie bez przesady:) Ale szczerze mowiac, jaka ja mam ja odzwyczaic od nocnego cycowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Małgosia danonki też je i poza tym je wiele rzeczy tych co wszystcy w domu :) Z tym problemu nie mam. Martwię się jednak, że z odstawieniem od cyca bedzie problem :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja też nie stosowałam po ciąży diety i nie ćwiczyłam wszystko kończyło się na dobrych chęciach i zjedzeniu natępnej czekolady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na czym ta dieta kopenhaska polega? Macie jej przepis? Ja chyba gdzies miałam, ale teraz nie znajde jej pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta kopenhaska Rygorystyczna i ekstremalna, ale dość krótka. Dieta popularnie nazywana kopenhaską trwa tylko 13 dni i nie wolno stosować jej dłużej. To dobra dieta dla osób ze sporą nadwagą, które chcą szybko schudnąć przed większą imprezą. Stosując tą dietę musisz mieć naprawdę dużo samozaparcia i silnej woli. Dieta kopenhaska pozwala w ciągu dwóch tygodni zgubić kilka kilogramów, średnio od czterech do ośmiu, pod warunkiem, że będziesz jej rygorystycznie przestrzegać. Podczas jej stosowania należy jeść tylko to co jest podane w jadłospisie. Jeśli w trakcie diety będziesz żuła gumę do żucia, lub zjesz batonik, lub wypijesz lamkę wina możesz ją od razu uznać za zakończoną. Dzień 1+8 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru Lunch : 2 jajka na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor Obiad : 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną (filet lub schab) Dzień 2+9 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc Obiad: 1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego Dzień 3+10 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc Obiad: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryną Dzień 4+11 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru Lunch: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe opakowanie twarożku (serek wiejski) Obiad: 1 mała puszka mieszanego kompotu z owoców, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego ( ugotować kompot ) Dzień 5+12 Śniadanie: 1 duża tarta marchewka z cytryną Lunch: 1 chuda ryba z cytryną - sok z cytryny dodać do pieczenia Obiad: 1 duży befsztyk, brokuły lub sałata Dzień 6+13 Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy z 1 kostką cukru, 1 grzanka Lunch: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną Obiad: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew Dzień 7 Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru Lunch: 1 kawałek zgrilowanego chudego mięsa, 1 świeży owoc Obiad: nic Chuda ryba - dorsz lub pstrąg Gruby plaster - 10 dkg wędlina musi być chuda Kawa może być rozpuszczalna lub z ekspresu, zaleca się pić 2 litry wody dziennie. Dieta kopenhaska zmierza do zmiany przemiany materii co sprawia że po 13. dniach można jeść normalnie bez efektu tycia, przez pierwsze dwa lata. Jest to dieta zwiększająca przemianę materii i dlatego spokojnie działa nawet po zakończeniu kuracji. Nie jest to dieta dla każdego – nie jest ona polecana osobom ze skłonnością do nadciśnienia. Powinni o niej także zapomnieć żołądkowcy. Wegetarianie mogą zastąpić, występujące w niej mięso przez tofu, ale muszą dołożyć L-karnitynę oraz cholinę + inozytol (typowy Fat Burner). Dieta kopenhaska stanowi dobry wstęp do bardziej racjonalnych diet. Pamiętaj, że jeśli po jej zakończeniu wrócisz do dawnych przyzwyczajeń, nadrobisz stracone kilogramy, z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabet dopiero teraz przeczytałam co przeszliscie. Kurde aż mnie zmroziło. ale na szczeście nie jest groźnie i pewnie teraz już iga nie pamięta co sie wydarzyło. Zdróweczka życze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIETA KOPENHADZKA Została opracowana w szpitali rządowym w Kopenhadze. Nie jest to dieta odchudzająca, przeciwnie - dieta zwiększa przemianę materii i dlatego działa nawet po ukończeniu kuracji. Jeśli kurację przeprowadza się niewolniczo zgubisz nadmiar tłuszczu (7-20kg). Lunch i obiad można zamieniać nawzajem, jeśli będzie to mialo miejsce tego samego dnia. Dieta zmierza do przemiany materii, co prowadzi do tego, że po 13 dniach możesz jeść normalnie i bez obaw przez pierwsze 2 lata. KURACJĘ PRZEPROWADZA SIĘ PRZEZ 13 DNI, ani mniej, ani więcej. UWAGA! Jeśli podczas kuracji, wypijesz lampkę wina, piwa, zjesz słodycze, przerywasz kurację od razu i w związku z tym ginie efekt. NIE MOŻNA ZMIENIAĆ SKŁADNIKÓW, ANI DODAWAĆ NIC OD SIEBIE! Jedynie szpinak można zastąpić brokułami lub szparagami. Jeśli przerwiesz przed upływem 6 dni możesz powtórzyć ją dopiero po 3 miesiącach. Jeśli przeprowadzi się kurację punkt po punkcie nie można jej absolutnie powtórzyć wcześniej niż po roku! Zaleca się aby kurację powtórzyć po 2 latach, jeśli to potrzebne. Ze względu na długość kuracji trudno ją zaplanować, dlatego dobrze jest upewnić się, czy w tym czasie nie jesteśmy zaproszeni na obiad, urodziny lub inne przyjęcie. Jeśli jesteś głodny wypij szkalnkę wody. Pij conajmniej 2 litry wody dziennie. Poprzez takie nazwy rozumiemy: @ chuda ryba - dorsz, pstrąg @ gruby plaster - 10 dkg wędliny, ma być chuda, wędzona, gotowana @ przyprawy - sól i pieprz J A D Ł O S P I S DZIEŃ 1 ŚNIADANIE: kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru LUNCH: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak (brokuły), 1 pomidor OBIAD: 1 duży befsztyk (filet lub schab), sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 2 ŚNIADANIE: kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru LUNCH: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc OBIAD: 1 plaster szynki, 2/3 szkanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3 ŚNIADANIE: kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru, 1 grzanka LUNCH: gotowany szpinak, 1 pomidor 1 świeży owoc OBIAD: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 4 ŚNIADANIE: kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru LUNCH: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe opakowanie twarożku (serek wiejski) OBIAD: 1 mała puszku kompotu owocowego, 2/3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5 ŚNIADANIE: 1 duża tarta marchewka z cytryną LUNCH: 1 chuda ryba z cytryną, sok z cytryny dodać do pieczenia OBIAD: 1 duży befsztyk, brokuły i sałata DZIEŃ 6 ŚNIADANIE: kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru, 1 grzanka LUNCH: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną OBIAD: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew DZIEŃ 7 ŚNIADANIE: kubek herbaty bez cukru LUNCH: 1 kawałek zgrilowango chudego mięsa, 1 świeży owoc OBIAD: nic DZIEŃ 8 ŚNIADANIE: kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru LUNCH: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak (brokuły), 1 pomidor OBIAD: 1 duży befsztyk (filet lub schab), sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 9 ŚNIADANIE: kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru LUNCH: 1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną, 1 świeży owoc OBIAD: 1 plaster szynki, 2/3 szklnki jogurt naturalnego DZIEŃ 10 ŚNIADANIE: kubek czarnej kawy, 1 kostka cuku, 1 grzanka LUNCH: gotowany szpinak, 1 pomidor, 1 świeży owoc OBIAD: 2 jajka na twardo, 1 plaster szynki, sałata z olejem i cytryną DZIEŃ 11 ŚNIADANIE: kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru LUNCH: 1 jajko na twardo, 1 tarta marchewka, małe opakowanie twarożku (serek wiejski) OBIAD: 1 mała puszka kompotu owocowego, 2/3 szklanki jogurt naturalnego DZIEŃ 12 ŚNIADANIE: 1 duża tarta marchewka z cytryną LUNCH: 1 chuda ryba z cytryną, sok z cytryny dodać do pieczenia OBIAD: 1 duży befsztyk, brokuły i sałata DZIEŃ 13 ŚNIADANIE: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru, 1 grzanka LUNCH: 1 cały kurczak (gotowany), sałata z olejem i cytryną OBIAD: 2 jajka na twardo, 1 duża marchew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam takie checi do chudniecia, ze szok:) Ale ostatnio sie juz zdenerwowalam(delikatnie mowiac) jak nie wlazalm w spodnie, ktore nosilam bardzo dlugi i powiedzialam koniec(jak z reklamy):) Podajcie dziewczynki jakies przepisy albo cosik o tej diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś sama :) Byłam wczoraj u przyjaciół i jak stanełam na ich wadze to się załamałam :( Jak czytam o sukcesach Elizabety to zaczynam mieć motywację żeby się za siebie wziąść ;) ciekawe na jak długo ta motywacja wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia to nie jest takie trudne ale zaczelam znowu herbatke spalanie oczyszczanie i stabilizacja sa do du...py wystarczy spalanie odrazu zanika apety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( przeciez ja wykonczyłabym się na takiej diecie :( buuuu To nie dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz powiedział że jak trafi 6 w dużym lotku to mi zafunduje przemiane jak w programie chce być piękna, mimo że uważa że nie jest mi to potrzebne ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×