Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

hej kobity:) nie odzywałam sie dawno. zaraz spadam na uczelnię:O widzę ze dalej mowa o dietkach:) Słoneczko dzieki za pamięć🌻 Aniutka kochana czytam twoje wypowiedzi i martwie sie :O, nie załamuj sie , musisz byc silna. mam nadzieje ze Tosia szybko nadrobi zaległości ❤️ 🌻 Wera Oskar juz wyzdrowiał na dobre? Kingap ja tez nie wiem jak oduczyć nocnego lezenia przy cycu:O, jak wpadnie ci jakis pomysł to daj znać:) Renola mam nadzieje ze szybko sie wyjaśni, dobrze ze badania zlecili:) i ze z mała jest ok. Nie musisz przynajmniej o to sie martwić:) Tez nie wyparzam butelek czasem smoczek przeleje goracą woda i tez urzywam płynu do naczyń, czyli tak samo jak Elizabetaa. Sylwia ty pytałaś sie o spacerki? ja jeszcze mała kłade aby pospała, ale juz muszę z tego zrezygnowac bo sie nie mieści w wozku:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio, ja już po kawce, malutka śpi, Mąż w piżamie ogląda tvn turbo:), a ja wlasnie siadłam na necika. Juz posprzatałam, jak Oliwcia wstanie to chce jej dziś podać nowy deserek gerbera(banany z truskawka(po 9 miesiącu) i lecimy do miasta. Chce sobie zmienic oprawki w okularach bo juz calkiem mi sie rozklekotaly, mąz funduje wiec... Roza...jak tylkc cos wymysle z tymi nocnymi przygodami przy cycu to napisze, choc szczerze w to watpie, bo jak nawet cos wymyslam to konczy sie przy pierwszej probie(po prostu ja tez chce sie wyspac w nocy) moze jak bede na wolnym to bede eksperymentowac:) a no i kupuje dzis herbatke(trzeci dzien motywacji) cwiczenia zostawiam na wieczor, na snadanko byl ser bialy i chuda szyneczka:) Jak pilam kawke to mój Maciek mowi do mnie, ze kupil pyszną babeczke serowa( jak co tydzien zreszta) I hmmm skusilam sie, a mialo byc bez slodyczy, ale co tam:)Przynajmniej kawka smakowala wysmienicie z ta babeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza 🖐️ narazie jest w porządku dostał witaminy i syrop z aloesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo🖐️ Pamietacie mnie jeszcze??;) Już jesyem w domu, u nas w porządku, przeżźyłam i nawet było fajnie:P Bede wieczorkiem to poczytam i poodpisuje😘 Z nowości to mamy prawą jedyneczkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane przeczytałam te 10 stron:P I jestem na bierząco:classic_cool: Teraz co u nas: Nie było tak źle jak myslałam, tesciowa pomagała mi we wszystkim i chetnie samam zajmowała się małym:) Tylko was mi brakowałó❤️ Walentynki sie udały, majty doszłły {Karlos su[per w nich wygląda:P, ale w smaku nie za bogate), do tego winko i mus truskawkowy, ogólnie bardzo było miło, róże tez dostałam-obowiązkowo. W czwartek pojechałam na ten aerobik, alwe jak zobaczyłam siebie w lustrze na sali to mi sie odniechciało jeść:O Chyba muszę stróij zmienić, bo w tym wyglądam baaardzo grugo. Instryktorka niem waży chyba wiecej niż 40 kilo:O:( Było dobrze, za tydzien też sie wybieramy:) Kukuś raczkuje w przodu z prędkością błyskawicy:P Uwielbia chodzić, trzymając mnie za paluszki, sam staje przy wersalce i chodzi trzymając się czegoś, ale teraz robi postępy ekspresowo. Jak już wspomniałam wykluł się nam nowy ząbek i kolejnego tez juz prawie widać. Dzis siedzę,sama, bo Karlos gtra studniówkę. Teskniłam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale byków narobiłam, mam nadzieję, że odszyfrujecie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoplaaa
hopla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Do tej pory mąz okupywał kompa bo się przygotowywał do jutrzejszego testu, własnie pojechał do mojej teściowej przenocować bo z tamąd ma lepszy dojazd , zosatłam więc sama z bąblami a egzamin ma jutro o 8:00, kurcze nigdy nie widzialm go tak zestresowanego , ale mówie mu żeby sie nie przejmował jak nie zda tych testó to pracowac ma gdzie :) Tynia zrobiła dziś 2 postepy pierwszy to taki o zgrozo nie wiem jakim cudem udało się jej wejść na pierwszy stpien schodów które prowadzaą do nas na pięterko, drugi postęp to takiże sama wstałą na nóżku podcągając się za fotel:) Wieczorne życzonka dla Małgosi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I Majeczki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ale wczoraj popoisałyście o dietkach , ja tam na razie nie mam motywacji , zezta za bardzo kocham słodkości ,zreszta wagi słonicy nie mam , przydałoby się co prawda pozbyć ładek z brzuszka , ale póki co po prostu mi się niec chce:) Kinga i Monika ja też nadal karmie Tynie cycem , w nocy to budzi sie nawet 3-4 razy i też nie mam pomysłi jak ją oduczyć , butli nie chce , kupiłam jej nawet mleko modyfikowane ale gdzie tam tylko cyc:D Kasika dobrze że u \\Was dobrze i jesteś już z nami i gratuluje ząbalka:) Elizabetka Igusi też gratuluje ząbalka:) Wercia to super że Oskarek już się dobrze czuje , a chlopem się nie przejmuj , tak to już z nimi jest:) Asmank a to ci super przesyłke dostalas , udanego pobytu dla taty:) Renolka mam nadzieje zę wyniki będziesz miała dobre- zdrówka:) Sylwia widzę że też uwilebiasz słodkośc;) serek moja Tynia czasmi śpi , czasmi ogląda świat zreszta Tynia nie znosi leżenia na plecach wiec nie wybrażam sobie jej na spacerze leżacej kiedy jest np. wyspana :) Aniutka mam nadzije że dziś byłotroszke lepiej z rehabilitacja Tosi - słiły dla WAs i buzaiczki dla córci👄 Rybko jutro dam znac , dziś zdawał jego kolega po fachu i zaliczył testy i sprawnościuwkę a pytania są podobno mocno pozmieniane i dużo nowych pytań( w sumie koledze się fuksnłęo bo zdobył 27 punktów 25 musi być;) Dobra zmyka pod prysznic Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze smutno mi bo juz nie pamietam kiedy spędzialm noc bez męża (chodzi o spanie w jedym łóziu):( w najgorszym wypdku wracal z pracy o 24 ale był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment, lece spac bo padam na twarz, moze sie wreszcie wyspie:) Dobranocka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wybralam oprawki, tylko ze beda dopiero za 3 tyg, bo dzieki temu ze poczekam szkla beda bardziej oplacalne,oczywiscie herbatka tez kupiona, lece wypic i do spanka, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam spiochy pora na sniadanko i kawke narazie przymrozek, ale moze uda sie dzis jakis spacerek ja dzis na obiadek robie pieczonki, i zupke pt spacerkiem po ogordku kingus tez bade musiala zmienic sobie okulary bo mi wzrok zjechal w ostatnim czasie. a bedziesz miala te teraz takie modna z grubymi pokami?? zreszta jak odbierzesz to pokaz zdjecie:))) ide robic moim dzidziolkam sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gratuluję nowych ząbków :) Wczoraj nie było mnie bo się rozchorowałam, mam straszny katar i zastanawiam się czy czasem Marcel się nie zarazi, do tego potwornie bolałam mnie głowa i poszłam spać przed 20. Dziś już troche lepiej się czuje ale jutro to chyba od rana do lekarza i na zwolnienie. Mam do was pytanie Marcelowi na tyłku wyszły takie czerwone krosteczki 3 w piątek smarowałam mu linomagiem a one zamiast zniknąć to się rozmnażają i dziś jest już ich z 10 co najlepsze na takie zaczerwienienie??? Miał ktoś podobny kłopot?? A w ogóle to Mały wywinął dziś niezły numer. Rano zabrałam go do naszego łożka i poszłam na dół do ubikacji i zrobić mu mleko jak wróciłam to Paweł spał a mały stał przy łóżku mąż nie chciał uwierzyć że on sam zszedł i myślał że ja go tak postawiłam, dobrze że nie spadł na główkę bo dopiero by było aż strach myśleć. Idę pod prysznic bo wczoraj nie byłam w stanie się umyć. i na śniadanko . pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja nigdy żadnej diety nie stosowałam. Jak chciałam schudnąć to po prostu mniej jadłam i ograniczałam słodycze. W mojej poprzednie firmie szefostwo było na diecie. Szefowa właśnie na tej kopenhaskiej (przychodziła ze szpinakiem do pracy) a Szef na diecie nie łączenia. Ta druga dieta wydawała mi się super. Nie wiem czy ją znacie. Czasem sama sobie przygotowywałam posiłki wg wzoru tej diety. Asiunię powoli przestawiam na mleko modyfikowane – na razie mieszam je w niewielkiej proporcji ze swoim i podaję zagęszczone kaszką ryżową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka – pewnie te krosteczki zejdą same. Moja ma często podrażnienia na skórze. Podaję jej wapno a smaruję takim robionym kremem z witaminkami. Lekarka mi nawet proponowała krem ze sterydem ale ja nie chcę u małej stosować. Możesz spróbować maści nagietkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Elizabet Rybko serek a ja czekam na wyniki testów ADsia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tylko jeszcze chciałam dodać, że u Aśki to krostki na pupie się nie pojawiają. Najczęściej w okolicach ust, policzkach a ostatnio na łokaciach. Na pupę to może bepanthen maść zastosuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurra męzus zaliczył teścik , teraz czeka na sprawnościówke:):):):):D:D:D:Dzdobył 35 punktów na 40 mozliwych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko Grattulacje dla meza!!!! Rybka..nie pomoge, nie mamy trakiego klopotu, moze jednak sudokrem?? ja to stosuje zawsze jak cos wyjdzie np na buzce, tak nam powiedziala nasza lekarka, nawet dziala:) U nas kolejny dzien wiosennej pogody, mala teraz spi ale jak sie tylko obudzi, zje owocki i lecimy do parku, niechsie dziewczyna hartuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetko jak tylko odbiore okulary to uwiecznie na zdjeciu:) nie wybralam tych z grubymi bokami, jakos tak wole bardziej delikatne, prawie ich nie widac, wpradzie sa bez zadnej oprawki, same szkla i boki:) bardzo mi sie podobaja, mezusiowi tez. Szkoda tylko, ze tak slono trzeba za nie zaplacic, tym bardziej dowiedzialam sie, ze majac wysoki cylinder(nie tradycyjny) trzeba za szklo duzo wiecej doplacic:( no i tym samy wyszlo ok 600 zl:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystki, jeszcze zobie zrobilam po sniadanku drzemke:) kingus ja wlasnie tez myslalam o samych szklach, albo tradycyjnie, od dolu na zylce, w ostatnich latach kupowalam. Iga trzecia noc przespala w calosci, nie wiem czy sie przyzwyczaiac czy czekac na powrot marudy:P ten gorny zab to jej w mega tempie rosnie, przebil sie dwa dni temu a juz tyle go widac dzis iga na sniadanko dostala tradycyjnie kaszke, a na drugie sniadanko parowki cielence o matko poprostu je zzarla, ma taki spust ze szkok, ale to ma chyba po tatusiu, jak tak dalej pojdzie to bedzie taka okragla jak on w dziecinstwie, hiii ide sie krzatac milej niedzielki wam zycze a jutro na dwa dni do pracy:(((- polkolonie przynajmniej tyle, i odpada mi obiad ogotowac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w ten sliczny dzień🖐️ Słoneczko gratulacje🌻!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rybka u mnie jest podobnie, wczoraJ MAŁY MIAŁ KILKA KROSTEK NA TYŁECZKU A DZIS JEST ICH JUZ WIĘCEJ. sMAROWAŁAM MU SUDOKREMEM, ALE NIE POMOGŁO:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika , Kinga jeszcze nie dziękuje bo to połoa drogi:)ale mam nadzieje że będzie dobrze:) Martynia tez ma takie krostkialr w \'rowku\'i smaruje sudokremem pomalu znikaja Rybka ale wyczyn , brawo dla Marcelak no i dobrze ze nic mu się nie stalo🌻 elizabet nawet jak to sa tylko 3 nocki to u mnie byłby az 3 nocki a jak czytam co Iga je na śniadanie to szok , moja zje okeuszek chlebak i juz się dusi:(chce jeśc ale wsztstko jej się przykleja do podniebienia i ma odruch wymiotny:( Kinga dobrze że chociaz okulary ci się epodobaja , bo cena zawsze mniej sie podoba;) Ide bo Tynia wrzeszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×