Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

sloneczko nauczyla sie jest na flipsach, a napoczatku tez jej sie wszystko kleilo, teraz sama sobie z misezki wycagla i wcina. co do chrostek to moze ich byc wiecej , najlepiej isc do lekarza przepisuja swietna masc do zrobienia w patece jak reka odja po niej i starcza na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ja na chwilke Elizabetka pytanie mam do Ciebie, powiedz mi jesli jest aukcja moge się z niej wycofac - jako osoba sprzedająca??? nie zastrzegłam sobie w licytacji prawa do wczesniejszego wycofania z niej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana mozesz musisz dac tylko konkrteny powod zgodny z regulaminem allegro, np dziecko zniszczylo to cos, itp, chyba ze chcesz zakonczyc dla kogos aukcje tez mozesz, ale jak ktos obecnie licytuje musisz jego oferte wycofac i dopiero zakonczyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale namotalam, jesli chcesz wycofac i nieprzedawac to musisz jego oferte wycofac, o tak a jak chesz sprzedac i zakonczyc wczesniej to tylko zakonczasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My po obiadku i spacerku teraz szykujemy się do spania ja też bo jestem padnięta.Z chłopem jak było tak jest. Słoneczko gratulacje mężowi i ucałuj go :P :) :) :) Kasika 🖐️ małpko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko to super :D gratulacje dla męża. Idę jutro do lekarza bo mi nie przechodzi, kicham 10 razy na minute, nos czerwony głowa znów zaczyna boleć, czuje się fatalnie. Ale spacerek zaliczyłam, mąz i Marcel spią a ja mam chwilke dla siebie. Silvia te tenisówki co kupiłąś na allegro sa praktyczne ?? Jak się odezwiesz odpisz. Aniutka a Ty już nie męcz Tosi ćiwczenieam tylko odezwij się jak mija niedziela. Asmana a Ty co tam sprzedajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta jak Marcel był malutki, miał 4 tygodnie wyszły mu takie krosteczki na twarzy i wszyscy myśleli że to alergia na mleko i właśnie wtedy poszłam do lekarki i mi dała recepte na maść z apteki i po 2 dniach wszystko zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Co tu tak pusto, gdzie się podziewacie???????????? Nic mi się nie chce robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jest ktoś ??? Wera jesteś jeszcze, jak tam mąż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu czeka mnie samotny wieczór, Tomek poszedł na nocke do pracy :( Dobrze że uzupełniliśmy dziś zapasy słodyczy, mam się czym pocieszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko ode mnie dla meza moze nie buziaki ale poczuchraj go po lepku:))) ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko raz jeszcze gratulacje dla meza! Boze jak szybko ten weekend minal:( dopiero cieszylam sie, ze piatek a to juz po i znowu do roboty:( Malutka mi spi, maz rozmawia z rodzicami(godzina z zyciorysu:) Moja mama sie rozchorowala i musielismy z Mackiem kombinowac i podzielic sie jakos godzinamy w pracy, ja to nie moglam za bardzo ustawiac, ale Maciek jakos poprzesuwał pacjentów, wiec ok. Mama wprawdzie tylko ma katar ale po co mala ma zarazic. Zawsze wieczorem w niedziele mam taki dziwny humor, nie chce mi sie jutro isc do pracy i nastraja mnie to zle:( Dobra juz nie marudze, milej nocki dziewczynki, no chyba ze jakas sie jeszcze dzis odezwe to moze pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze potem uda mi sie nadrobic zaległosci w czytaniu a teraz chciałam sie przywitac, powiedziec Wam ze alergia dalej mnie wykancza, albo jest to zatrucie jakies ale wysypki są straszne, mam problem nawet zajmowac sie dzieckiem, pomaga mi mama i mąż. Jest mi lepiej poza domem wiec w sobote wyskoczylismy na kawe i film Swiadek koronny. Ale po powrocie znowu napady pokrzywki wiec chyba jestem na dom uczulona. Jak tak dalej pójdzie to chyba musze szukac opiekunki do dziecka i do roboty jakiejs isc zeby nie byc w domu, bo jak pracowałam to w ogóle nie chorowałam. A teraz jeszcze cos drogi oddechowe mi szwankują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece napic sie kawusi choc nie powinnam bo zaostrza objawy ale trzeba miec jakąs przyjemnosc. A jeszcze musze Wam powiedziec - moja Julka zerwała z kalendarza luty bo zapowiadali ze od początku marca ciepełko, 12 stopni na plusie;wiec ona chce przyspieszyc wiosne, czeste spacerki, pachnące kwiatuszki, aż sie robi przyjemniej jak sie pomysli.Wiec mamy na kalendarzu marzec i czekamy na słoneczko i piekna wiosne tylko od jutra troche zimniej bedzie, weekend mrozny a potem coraz cieplej. No nawet nie zdażyłam sprzetu narciarskiego kupic bo zimy niet w tym roku.i dobrze niech juz bedzie prawdziwa cieplutka wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niesporo mi sie wybrac na te kawkę ale jak tak zagłebiam sie w myslach o ciepełku to mi normalnie lepiej. Mnie dwór uzdrawia, jeszcze jak wszystko budzi sie do zycia, kwitna trawy, kwiatki, drzewa, coś pieknego. Chodze i ogladam jak z dnia na dzien piękniej. a jak można na dworze kawke pic to już najpiekniej jest. a teraz mały brzdac bedzie jezdził na motorku obok albo siedziął w kojcu to sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nikogo tu nie ma pogadałams sobie i tyle. odezwijcie sie i napijcie sie ze mna kawusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Renolka , kurcze ale jestes biedna z tą alergia ,przykro że tak ci to paskudztwo dokucza , moze fakycznie w pracy minie:) Wercia oczywiście ucałowłam mocno męzuia jak wrócił👄:)dzięki Elizabetka a od Ciebie oczywiście poczuchrałam po łepku:P:) Rybko dziekujemy ,napisze Ci tylko za sprawnośicowke na 25 chlopów zdalo 25 a na 32dziewczyny tylko 4:( podobno sprawnościówka robiona jest pod dziewczyny zeby jak najwięcej odpadło a dzieczyny wszystkie poległy na pilkach:( Kinga równiez dziekuje🌻i już niedługo znowu będzie weekend:D Kasika dzieki🌻 Sylwia dzięki🌻 Asmanka a jak tam z twoja aukcja która chcesz zakończyć???? Zmykam na kawe , Renolka Ty pewnie juz swoja wypiłas, i na serniczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka jaki podajesz Idze syrpoek na kaszelek ,b o Tynia coś znowu pokasłuje a nie chce tak od razu leciec do lekarza , inhalowalam ją rano (chciała jej podac Eurespal ale mąz go wypił jak jemu kaszek doskwirał Kurcze mnie tez coś bierze :( Rybko zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie było mnie jakiś czas i pewnie dalej nie będzie mam jednak inne pytanie. Muszę oddać pilnie naszego króliczka i szukam kogoś kto by go przygarnął. Może znacie kogoś takiego lub któraś sama by chciała zwierzaka do domu. Ogłoszenie w tej sprawie jest pod podanym niżej linkiem. Wiecej zdjęć i informacji mogę przesłać mailem. http://ale.gratka.pl/ogloszenie/493173_oddam_w_dobre_rece_krolika_miniaturowego.html Pozdrawiam i zdrówka dla wszystkich dzieciaczków !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko – gratulacje dla mężusia. Renoma – współczuje Ci. Ja przed ciążą miałam podobnie jak ty. Bardzo często dopadała mnie wysypka i przesuszona skóra. Musi być w Twoim domu jakiś czynnik wywołujący taką reakcję . Na spacerze jest zimno, nie ma tylu alergenów. Na zmiany na skórze pomagał mi elocom krem. Moja koleżanka co pracuje w banku dostała uczulenie na dłoniach od pieniędzy i elocom też jej pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla męża Słoneczka :) Moja Małosia ma 3 zęba :) Na górze prawa jedyneczka i druga tez chyba za chwile wyjdzie :) Dziś chyba wózeczek dostanę :) Czekam z niecierpliwością. Kurcze..zadzwonie do dmciu, może juz przyszedł wózeczek, bo kurier miał go dostarczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika a jaki wózek zamówiłaś. Na pewno pisałaś jaki – ale mi to umknęło. Moja Asia nie chce jeździć ostatnio w wózku w żadnej pozycji. Podejrzewam, że w kombinezonie jej nie wygodnie bo już się taki ciasnawy zrobił. Nie opłaca mi się już nic na zimę kupować i wczoraj poprosiłam kuzynkę i może coś mi znajdzie po swoim dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Asia też ma 3 zęby i czwarty „w drodze”. A jak zgrzyta tymi trzema zębami, że aż ciarki przechodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek dzięki🌻, Tynia też siejuż nie mieści w swój kombinezon , mam dla niej płaszczyk , a nózie pod kocyk i myśle że do wiosny wytrwamy:) Monika dzięki 🌻 i gratuluje 3 ząbalka:) i daj znąc jak wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko - własnie czytam o sukcesie Twojego meza - GRATULUJE!!! To on sprawnosciowiec - na kaskadera by nie chciał?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×