Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Czesc Wszystkim, ja tylko na chwilke, Lili śpi wiec mam chwilke. Do pracy mam na 12 20, Maciek zaraz ma przyjsc, pojdziemy jeszcze na spacer:) Asmanko szkoda, ze tato juz wyjezdza, ale super , ze zrobil Ci mila niespodzianke, co do fryzjera, to tez czekam na te chwile z utesknieniem, zawsze to chwila dla siebie:) Dzis podobno w Tarnowie ostatni dzien umiarkowanego ciepla, a od jutra mrozy, moze i dobrze bo wymrozi te wszystkie wirusy. Od marca ma byc wiosna, no ciekawa jestem, a w maju snieg sypnie:) Ja nadal wytrwale cwicze, wlasnie 5 dzien, dieta hmmm no mniej jem, czasmi zdarzy mi sie jaks wpadka, ale powoli przestwaiam glowe na diete:) moze post bedzie mi sluzyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko, stopka dziala, super zdjecie Martynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś z małym w kościele, ale było smiesznie:) Na kazaniu wołał \"Tata\" i \"mama\" ciągną dziewczynę za kaptur i wszystjkim dawał flipsa do buzi:P Zmykam bo sprzątam:) O 7.30 to ja ZAWSZE już jestem na nogach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Asmanka dzieki w iminiu męza ;)i gratulacje dla koleżanki🌻 ale Ci było dobrze z tatą, może ktoregoś pieknego dnia zowu dostaniesz \"przesyłke kurierska\":) dobrze ze napisałś o tych bucikach , ja jeszczenie zamówiłam:) Slivia pisz o wszystkim jak jest cos nie tak , po to tu jesteśmy:) i gratulacje sukcesów Kacpiemu🌻 Roza udanej wyprawy w gości:) Kinga powodzonka w ćwiczonkach:) i buziaki od Martyni👄 Kasika a ja na śmierc zapomniałam że to dziś srofda popielcowa , ale i tak nie idzmy bo mróz jak diabli na zewnątrz( dzieciaki w sumie już nie kaszla ,a le ja nadal kipesko się czuje, a z Kacpiego to mały zaczepniś;) no i ustawialam stopke bo tik - tak tak sobie wymyślił że trzeba zmienć linijki:) i sto latek i zdrówka dla Jedrka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i Kingi 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może u Was piękna, bo u mnie ponuro i szaro:O Kinga, Jędrek sto lat🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika u nas może troche słonko swieci ale jest mrożno i czekamy na nowa linijkę:) lece do Tyni zagrać w piłke:) A Elizabetka udanego wypadu na miasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, ja po moim wypadzie na miasto, ciegle mi czegos barkowalo, ciagle myslalam co dzieci robia, e ciezko tak sie pozbyc wyrzutow, ale poszlysmy sobie do naszej ulubionej knajpki z psiapsiolka napilysmy sie soczku z marchewki:))) i bylo tak przez chwile fajnie, cisza, spokoj, pomierzylam oprawki do okularow, juz w zasadzie sobie wybralam, ale po wyplacie sie zdecyduje ostatecznie, i zmienie image:))), moze juz pojde do fryziera, postanowilam zapuszczac wlosy, narazie sa takie nierowne juz do ramion, ale moze sie tym razem uda:)), jak mi je pan albo pani fachowo podetnie:)) nie straszcie tymi mrozami, ja sie na wiosne napalilam:))) wiosno chodz do nas, zimo a kysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas 1 stopień na plusie, więc raczej wiosna:P Muszę zrobic małemu nowe zdjęcia,. bo całkiem aktualnych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slivia❤️ Kurde monitor mi miga , mąz mówi ze się sypie i trzeba będzie kupic nowyi wydatkiciekawe ile jeszcze pociągnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W imieniu Kingi dziękuję za życzonka i najlepszego dla Jędrka. 19 moja sąsiadka urodziła 2 córeczkę - coś sie dużo tych naszych znajomych rozmnaża. Wczoraj tatuś wyprawiał pępkowe pili do 1 w nocy tzn. wszyscy poszli szybciej tylko mój mąż dzielnie wytrwał przy sąsiedzie do końca a tak porosłam żeby nie przeginani ( w imieniu własnym i sąsiadki) Bo mój dziś do pracy a młody tatuś odbiera swoje panie ze szpitala. Dziś rano musiałam wozić mojego męża do klientów a sąsiad powienien do 18 dojśc do siebie bynajmniej tak twierdzi. To tyle moich wynurzeń. Uciekam do domu koniec pracy. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko sorki, że cie męcze, ale czemu mi się ten tik-tak nie otwiera?? Sylvia sama mówiłaś, że najlepiej jest się wygadać, ...❤️ Macieja[ sąsiadka ci pewnie podziękuje za twoją opiekę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika akurat tym zajomował sie dziś mąż bo jak on jest w domu to nie mam niestety dostępu do kompa , ale nam też coś nie chcialo działać ,więc nie pomoge niestety, ale widzę że Sylvia tez zmieniala linijki więc moze Cos Ci poradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Monika musze przyznać że ta maść bardzo dobra, po jednym dniu stosowania krosteczki się zasuszyły i nie powstają nowe, dzięki. Silvia już pytałam ale Cie nie było i pewnie nie czytałaś, czy te buciki - trampki z królikiem są wygodne?? Czy warto je kupić? Jesteś zadowolona?? A co do humoru to mam nadzieje ze szybko się poprawi. Ja nie lubię opowiadać innym o moich kłopotach które sprawiają że mam złe samopoczucie, najczęściej muszę się wygadać męzowi i to pomaga najbardziej nawet jak to właśnie on jest przyczyną mojego złego humoru. Silvia mój mąż ma szkolenie we Wrocławiu w połowie marca i myślałam że nas (mnie i Marcela) zabierze i będziemy mogły się spotkać gdzieś na kawie z dziećmi ale nic z tego nie wyszło bo umieścili go w jakimś drogim hotelu Sofitel w pokoju jednoosobowym, zazwyczaj jak gdzieś jechał to miał pokój dwóosobowy a jak chciał nas zabrać to dali mu jedno a żeby dopłacić to nas nie stać. Róża mąż nie wyjechał na długo będzie w piątek wieczór albo w sobotę rano ale ja nie lubię jak go nie ma :( Idę ale jeszcze wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jast tam kto, to że nie lubie opowiadać o kłopotach nie znaczy że nie lubie z Wami rozmawiać Marcel śpi ale pewnie za jakieś 30min się już obudzi, jutro idziemy na kontrole i uaktualnimy tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🖐️ Mój Kacpi też śpi, ale to pewnie kwestia minut:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko 🌻 szkoda że nie przyjedziecie bo była buy to super okazja do spotkania ale może ja będę w Poznaniu od 3-16 marca więc może przyjechalibyście do Poznania i wtedy byśmy się spotkali ?? Co do bucików to pisałam już Sylwi tyle że na GG, że kupiłam troszkę większe i Kacpi jeszcze ich nie nosi. Na wiosnę będą w sam raz. Są ładnie zrobione, starannie wykończone i co najważniejsze szerokie więc nie będą dusiły paluszków. Są zapinane na rzepy. Wyglądają bardzo ładnie :) Kacpiemu najbardziej spodobał się ten królik bugs i chciał go oderwać ale jest przyszyty i nie dał rady :D Za tą cenę uważam że warto. Dzięki że się troszczycie o mnie 🌻 ten nastrój kiedyś minie i wtedy wrócę do Was 🌻 Buziaki Sylwia, Słoneczko, Rybka, Asmanka i Kasika 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×