Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Slivia nasze dwa śmieszki jak by się spotakły toż to byłaby beczka śmiechu:D a ta ostatnia wypowiedz to była chyba do Aniutki ,chociaż wymieniłas w niej Tynię????????szkoda że mamy do siebie cała Polske:) Asmnka udanego wypadziku i następna robi mi smaka na bic maka(weż dla mnie jednego:P) i gratulacje dla Nati:) Aniutaka widze że humorek pomalutku wraca:) a u mnie jak się czasmi nie odzyamy to mąz zawsze przychodzi pierwszy bo zawsze to on zawini:P oczywiście:) Elizbetka chyba konik okazal się sprytniejszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka u Elizabetki pewnie konik a u Kasiki co krówka;):P Kasika hop hop, bo moze was zasypalo tak jak nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dzisiaj czwartek , więć KAsika po aerobiku ruszyć się nie może:P Wezmę Ci tego b...;) bo ja jeść nie będę... Dziewczynki śpią lece do sklepu MArcin ma ochotę na wódeczke i śledzika- ależ wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Kasiak dziś po ćwiczonkach:) nie napislam Wam że jutro mąz ma multi selekt(test psychologiczny) i jak stwierdził okaże się pewnie że jest idiota (to jedo słowa)podobno jest na tym największy odsiew ale co ma być to będzie jak to zaliczy będe się cieszyc jak nie to płakac nie będę - pracowac ma gdzie ale jak coś to może trzymac kciuki o 11:30( 14:30):P a tak wogóle to na jedno miejsce jest 4 chętnyvh:( Asmanka czasmi trzena zjeśc cos niezdrowego(slowa Aniutki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko jak bym miała niedowage jak Aniutka tez bym jadła niezdrowe rzeczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , ale jak był śledzik to On był w pracy a teraz sobie chce nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Oskar śpi.Cały dzień padał śnieg może jutro na saneczki :) Coś dla was KURCZAK ANANASOWY ZE ŚMIETANKĄ KOKOSOWĄ PACHNĄCY CURRY · 5 pokrojonych w kostkę piersi kurczaka · 1 cebula pokrojona w piórka · 3 łyżki oliwy. · 2 łyżeczki curry · 1 łyżeczka kurkumy · 2 łyżki wiórków kokosowych · 1 łyżka rodzynek. · 200 ml śmietanki kokosowej. · pół puszki ananasów pokrojonych w kostkę · mini kostka przyprawowa Bazylia Knorr · posiekana kolendra · sól, pieprz Jak to zrobić: 1. Piersi kurczaka dopraw solą i pieprzem. 2. Cebulę i szalotkę zeszklij na oliwie. 3. Dodaj piersi kurczaka i smaż aż będą rumiane. 4. Wsyp curry i kurkumę. Wymieszaj. Dodaj wiórki kokosowe i rodzynki. 5. Wlej śmietankę kokosową. Wymieszaj. Dodaj ananasy. Gotuj, aż sos zgęstnieje. 6. W krusz mini kostkę przyprawową Bazylia Knorr, posyp posiekaną kolendrą, dopraw solą i pieprzem do smaku Zamiast śmietanki można użyć mleczka kokosowe, można je kupić w dużych marketach lub sklepie ze zdrową żywnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj słoneczko Ty moje:),nie jem słodyczy drugi dzień i nie pije alkoholu i chcę yak do świąt Monika a Ty jak się trzymasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia, ja biorę cerazette, ale nic takiego nie odczuwam.Czuję się w miarę dobrze i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Faktycznie skonsultuj się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie się trzymam całkiem nieźle :)) Nie jem słodyczy i nie ciągnie mnie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko nie dziekuje:P Monika to tak jak u mnie leżąło ptasie mleczko i nic:) oby tak dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Podajcie mi link do sprawdzonych (kupionych przez Was) fotelików samochodowych. Bo zamierzam kupić i rozglądam się za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko :) Musimy się razem trzymać , to wtedy może nam się uda ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka hmhmhmhm a moze ja tak sie skusze na to ptasie ;)mąz mi zawzze kupuje jak sie chce przymilić:P Monika dla Ciebie także wytrwałóści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Jeszcze muszę zmobilizować się do ćwiczeń. Narazie nie ruszyłam tyłka :) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka🌻 no i jak opiekunka z Twoją Mamą się poznały?? A tym że nie raczkuje nie martw się. Moja Agnieszka zaczęła raczkować dopiero jak zaczęła chodzić na nóżkach. A wcześniej tak śmiesznie poruszała się na pupie:) Słoneczko🌻, Wera🌻, Roza🌻, Kingap🌻, Serek🌻, Silvia🌻, Renola🌻 jesteście naprawdę KOCHANE!!! Dziękuję Wam. Oczywiście Asmana🌻 , Rybko🌻, Moniko🌻 i Aniutko🌻 Wam jeszzce raz też. Naprawdę długo się zastanawiałam czy o tym pisać. I widzę, ze dobrze zrobiłam. Jeszzce raz Wam wszystkim dziękuję. Słoneczko🌻 widzę, że nic się i u Ciebie z tym jedzeniem nie zmieniło:) Gratulacje dla Martynki, że zaczęła choć trochę pić ze szklanki😘, no i z postępów:) Postaram się trzymać kciuki:) Wera🌻 dobrze, że dzisiaj czujesz się już lepiej:) Dzięki za przepis. Kochana jesteś🌻 Monika🌻 no to bardzo ładnie je Małgosia. No i gratulacje postępów😘 Renola🌻 no to nie zazdroszczę alergii. Ja jako dziecko miałam chomika i też okazało się, że mam alergię i musieli rodzice go oddać. A teraz mi przeszło i mam Wiczycę:) Życzę uporania się z tą alergią. Szybkiego wyżynania ząbków życzę. Kingap🌻 gratuluję postępów Oliwki. Widzę, że też masz przeboje z ząbkami:) Oby jak najszybciej wyszły. Super mieć masażystę, a robi Ci chociaż masaże?? Silvia🌻 gratuluję postępów Kacperka😘. super przystojniak z Niego. A jaki zalotny uśmiech:) Serek🌻 gratuluję postępów mojej imienniczce:) A z tym jedzeniem...SUPER!!!!!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, Asmana🌻 ja tez się piszę na to. Też alkoholu i słodyczy w poście sobie odmówiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz muszę kończyć, bo Mąż chce usiąść do kompa. Jak mi się jeszcze uda to może dzisiaj tu zajrzę. A jeśli nie to miłej nocki i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Widzę że humorki dopisują. Aniutka mój Marcel tak po miesiącu zaczął pelzać do przodu i teraz dopełza już wszędzie, i w łóżeczku wstanie i przy łóżku i stoi nawet jak się trzyma jedną rączką ale chwiejnie, więc jak widzisz jak nic nie robił to nie robił a teraz co dzień to coś nowego, i pewnie z Tosią będzie tak samo. A w domu to masz sytuację jak czasem u mnie, strasznie nie lubię jak się do siebie z Pawłem nie odzywamy, i w przeciwieństwie do Słoneczka to ja czasem idę pierwsza bo w końcu kochamy się i wcale nie chcemy się nie odzywać i zazwyczaj właśnie to mu mówię a potem wyjaśniamy a przynajmniej staramy się dlaczego znów coś wyszło nie tak. Silvia Kacper to super chłopak, a te blond włoski to chyba za tatą co?? A ja jutro do pracy op 4 dniach wolnego, oj nie chce mi się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę spać dobranoc Joasiu, Rybko . Moniko,:) ASmnka pewnie dopinguje męza przy śledziku;) KAsika pewnie rano nam pobudkę zrobi :) Dobrej nocki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko męża jeszcze nie ma:( w takim razie i ja zmykam kolorowych snów i spokojnej nocy dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×