Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Joasiu bardzo mi przykro z tego co Cię spotkało:( - nie wiem co powiedzieć - jedno jest pewne jesteś napewno ślina kobietą i masz rodzinkę która z pewnościa wynagradza Ci to co się stało:) MArtynia podobnie jak Twoja Julcia tylko cyc a z jedzeniem to tak jakbym czytała o mojej 4- 5 łyżeczek zupki itp. ostnio zaczeła co prawda pić herbatke ze szklanki ale więcej na razie wylewa:) zdrówka i sto latek dla Kacprka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i Oli 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Asmanka jaestem tak samo zaniepokojna jak Aniutka ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko 🖐️ :) dziewczyny napiszcie mi jak długo trwało zanim z pełzania do tyłu i okręznie Wasze dzieci zaczynały do przodu...ja już jestem taka zmęczona tym czekaniem, to trwa i trwa a jeszcze mam koszmarne sny związane z tą sytuacją :( ostatnio sniło mi się ze poszliśmy do jakiegoś lekarza i nam powiedział ze ona nie będzie wogóle chodziła bo pzrecież nie staje na nogi :( koszmar jakiś wiem ze już przynudzam ale nie mogę sobie z tym poradzić i nawet nie to mnie tak dołuje ze to wszystko tyle trwa u niej tylko fakt że jak ją wezmę pod paszki i chcę tak jakby postawić żeby chociaż te nogi wyprostowała to ona je trzyma poziomo do podłogi jakby chciała zeby ją posadzić :( pzrecież powinna chociaż podskakiwać czy sprężynować co nie? jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Buziaczki dla wszystkich 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 u nas po staremu Oskar dokucza,raczkuje, zagląda wszędzie do każdej szafki.Jak na razie jest zdrowy . Wczoraj czułam się strasznie niemiałam siły aby pobawić się z Oskarem dobrze że moja mama jest i mi pomogła.Rano zjadłam rybę wędzoną , po jakiejś godzinie zaczęła mnie boleć głowa ale tak strasznie że nie da się tego opisać, nie mogłam chodzić bo tak mi się kręciło że myślałam że upadnę, po południu zaczęłam wymiotować no i wreszcie mi ulżyło :) .Ale mam teraz obrzydzenie do ryb a feeeeeeeeeee :) Dzisiaj czuje się lepiej jestem jeszcze osłabiona. Asmana ten obiadek co mu tak smakował to piersi kurczaka w sosie śmietanowym, kiedyś podałam przepis. Joasiu to dla Ciebie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka 🖐️ Oskar też pełzał ale minęło jakieś 2 tyg. i zaczął raczkować.Ale jedno szybciej raczkuje drugie później.Pewnie niedługo zacznie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu.Je obiadkim chce jesc to co my, czyli normalne zupy itp. Je tez wędlinę szynkę a nawet kiełasę i pasztetową :D Aniutka 30 moja Małgosia tak pełzała z dwa tygodnie, potem do przodu zaczęła a teraz to już zaczyna chodzić trzymając się mebli,jeszcze niepewnie, co chwila usiada na tyłek, ale widze w ciągu trzech dni niesamowite postepy :D Każde dziecko jest jednak inne. Nie przejmuj się, daj jej czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera, Monika dzięki :) ❤️ Wercia ja dlatego mam awersję do ryb bo jak bylam mała to sie tak jak Ty strułam ryba wędzoną :( ble.... Tosia tez jak zobaczy ze cos jemy to sie drze \"daj, daj, daj \" :) a ja wyrodna matka nie daję jej naszego jedzenia bo sie boje że jej zaszkodzą przyprawy zwłaszcza Warzywko którego dodaję wszedzie dużo :( ale chyba zacznę jej dawać, niech się przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! wreszcie udało mi sie dorwac do kompa, zaraz mam nadzieje Was poczytac. Ja walcze z alergią, ostatnio lekarz stwierdził ze to wygląda jak od kota i musi byc wyeliminowany. Czekamy az jego pierwszy włąsciciel sie po niego zgłosi a póki co jest w garażu. Mnie od razu lepiej ale całkiem jeszcze nie przeszło. A poszło mi nawet już nawet na oskrzela, kurde astmy bym sie raz dwa nabawiła, wysypki były coraz silniejsze a potem uporczywy kaszel, suchy, meczący a lekarka stwierdziła ze antybiotyk nic nie da to jest alergiczne. Robie sobie inhalacje pulmikortem. brałam najsilniejsze leki antyalergiczne i nie pomagały bo alergeny były non stop w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja na chwile bo mała wstała po 20 min:O Aniutka no powinna choc sprezynować, Maja jak ja brałam pod paszki to ostro dawała nozkami. Nie martw sie , zobaczysz ze bedzie ok, choć wiem ze nie masz sił i jest ci cięzko:(🌻❤️ Joasiu az mi sie w głowie zakreciło po przeczytaniu twojego posta, nie moge uwiarzyc... nie wiem co napisac❤️ Gratulacje dla Juleczki, postepy no no:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu...brak mi słów, strasznie mi przykro, ze zostalas tak doświadczona :( Oliwcia spi, ja juz zrobilam obiad, Maciek sie rozchorował, ale do robotu poszedl, bo juz nie mogl poodmawiać ludzi, no coz takie czasy! Oliwcia nadal nie raczkuje, za to przy meblach chodzi, dziwne to, pelza , raczkuje do tylu i nie wiem czy w ogolezacznie do przodu:) Tez sie pochwale osiagnieciami Lili: Slicznie bije brawo, juz nie kosi-kosi, pokazuje gdzie ktos ma oko lub nos, gdzie jest sloneczko pokazuje na okno:), gdzie sa teletubisie pokazuje paluszkiem telewizor, spryciula jedna. Co do spania nocnego to jak usnie ok 20 to spi do ok 1 pozniej jeszcze o 2 lub 4 jak sie jej przypomni,albo tak jak dzis co 2 godziny, ida jej dwojki gorne:) Dzis u nas 1,5 stopnia, bez sniegu ale i bez slonca, mimo to ide z niunia na spacer. AAA no mam dzis wolne, bo mama nadal chora a Maciek musial isc do pracy, wiec wzielam dzien urlopu:) tylko jutro i weekend. hurrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzonka dla synusia Silvi27 i córci Sineqanone.!!! Mojej Julce idą dolne dwójki wiec ostatnie noce z płaczem. Ale jeden już przebił wiec moze już bedzie lepiej. Kingap czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka, nie martw sie, kazde dziecko ma swoj indywidualny rozwoj i swoj czas. Chocby zęby, jednemu wyjda w wieku 4 miesiecy a innemu jak ma 1,5 roku(mojej szwagierki dzieko ma 1,5 i jeszcze nie mazebów) Ja mialam 10 miesiecy jak smigalam po domu a moja Lili ma 9 i nawet nie raczkuje, spokojnie, daj temu czas, wszystko bedzie ok, popatrz jak slicznie sie rozwija, ile juz potrafi i przede wszystkim usmiechnij sie!!! Oliwcia wstala po1 godz i 15 min z zegarkiem w reku, hehe. Jak widzi laptopa to mowi\"dzidzi\" bo na tapecie jest jej zdjecie:) I teraz mam caly czas\"dzidzi, dzidzi, dzidzi\" i smieje sie przy tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia dla Kacpisia :D Życzenia dla Oleńki 🌻🌻🌻 Nie czytałam co u Was od wczoraj więc nic jescze nie napiszę, jak nadrobię to sie odezwę bo chyba humor mi powraca a to za sprawą mojego synusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza i wszystko dobrze , poprawiłam tabele, coś ostatnio chyba się pomyliła pani i źle zmierzyła bo dziś tylko 2 cm więcej. Ale to pewnie przez wcześniejszą pomyłkę. Elizabetaa.....Iga-3100.............9050......74.. .10 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....10 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71....... 10 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy…....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81.....8m 3tyg. ….22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??......8 m-cy……….22.04.06 Kasika1………...Kacperek-3590.....10,5 kg... 80cm........10 mies..........24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410…….9350.....73... .9 mies i 2 tyg ........28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........6800......67......5 ,5m-cy....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap to moze zdradzisz jak to nie tajemnica czym sie zajmuje Twój mężus jak nawet chory musi pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez składam życzonka Kacperkowi i Oli🌻🌻 mała śpi, mam nadzieje ze dłuzej pośpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dobrze ze macie takie skuteczne sposoby na krostki - mnie lekarka jak nic nie pomagało kazała spirytusem okażac i teraz sa ślady na policzkach i to niestety widoczne. Martwie sie czy z wiekiem to sie wygładzi. Już nie jest ta baba naszym lekarzem oczywiscie, matrona z katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadna tajemnica, jest fizjoterapeutą,( masażysta przy okazji:), czesto tez ma wizyty domowe, gdzie np cwiczy z ludzmi po wylewach, dlatego jesli ma zapisanych pacjentow to nie lubi odwolywac ich tak nagle, no chyba ze rozlozyloby go na dobre, wlasnie przyjechal na zupe, czuje sie dobrze, nawet katar ma mniejszy, wiec chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam Joasia o tym strasznym doswiadczeniu z \\Twojego życia - to bolesne bardzo ale najważniejsze ze patrzysz na to z tej strony że nie zrobił gorszej krzywdy ani Tobie ani Twojemu dziecku. I to najprawdziwsza prawda. Jestes silna i tak trzymaj. Ale wizyta u psychologa to na pewno dobra myśl. Asmanka! pytasz o Nati - dziekuję, szło dobrze ale paczkowe święto zburzyło nieco koncepcje, nie mogla sie powstrzymac, dwa dni przezeranie sie pączusiami, faworkami i rózami. Były u nas kuzynki i przy nich nie potrafi powstrzymac apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap to fajnie miec fizjoterapeute w domu:) moze tak strasznie nie rozłozy męża:) Renola masz kota? Moze i racja ze masz alergie na niego, szkoda kiciusie są fajne. Dziewczyny czy wasze maluchy tez maja tak poobijane kolanka- moja mała strasznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka Martynia zaczęła raczkowac do tyłu ok. 7 miesiaca a do przodu dokładnie 8 stycznia ,na nózki dopiero staje od niedwana ale jeszcze nie chodzi a jak ją potrzymuje pod paszkami to stawia takie wielkie krzywe kroki wiec podejrzewam że nie prędko będzie chodzic a Mati chodzil już, ba biegal w wieku 10, 5 miesiąca tak więć kochana nie martw się każde dziecko idzie swoim rytmem a, takie głupoty Ci się śniły bo sie za dużo najadłas na noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko :) Majka jakoś nie chce juz przebierac nogami jak ja trzymam pod paszki:O szybko poszedł na nogi:) ja sie zastanawiam kiedy Maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×