Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

To wytrwałości Sylvia życzę Tobie i sobie:) Asmana ja też klnęłam:D a teraz znowy zaczynam nawet do tego spalania się przekonałam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijesz herbatki trzy razy dziennie?? ja zapominam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia a potrzbuje instrukcje obsługi do hustawki , bo chce sprzedać a wiem, że Renolka ma taka samą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, zaczełam się zastanawiać bo napisałaś o tym autku a zaraz potem o huśtawce :P Co do tych herbatek to ja też je piłam. Spalanie Ok ale po oczyszczaniu to straszne zaparcia miałam i je odstawiłam. W smaku chyba to oczyszczanie lepsze ale i tak najlepsza jest czerwona z grapefruitem :D mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, kasik fajnie ze 7 cm mniej, a w ubraniach jaka odczuwalna roznica, ze mnie wszystko leci, spodnie podciagam, bluzka ktora kupilam w styczniu na allegro byla za ciasna a teraz luzna ze ho ho, to dodalo mi skrzydel, :)) a moja sasiadka sie poddala, wczoraj kolacja z fytkami i duzo innych niezrowych rzeczy a jaki ma dobry humor, w sumie marza mi sie frytki, zjadlabym, a potrafie sama wcisnac to opakowanie 750 gramow:))0 wstyd sie przyznac:)):P ide robic dziewcku kolacje bo mala juz spi, a starsza sie plumka pod prysznicem, dzis dzieci byly ciezko myslace, nie dosc ze taka angielska pogoda to jeszcze po feriach, rozruszac ta machine myslenia bedzie tudno, a do ferii jeszcz 5 tygodni i 1 dzien:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa.....Iga-3100.............9400......74.. .11 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....10 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81.....8m 3tyg. …..22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??......8 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......10 m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 mam nadzieję, że lada chwilka ząbek się przebije❤️ Fajnie, że imprezka się udałą:) Rybka🌻 a jestem i mieszkam w Łodzi. A Ty?? Kinga🌻 i jak się czujesz?? Patrycja🌻 witaj:) Roza🌻 dziękuję za miłe słowa❤️Mam nadzieję, że i u Was wyniki będą ok:) Asmana🌻 ja ostatnio rozmawiałąm zkoleżanką, która kupiła niedawno łyżwy w GO SPORT i sa takie, że jest regulacja na kilka rozmiarów (chyba coś 28-32). Ale podobno, żeby na ostrzyć trzeba iśc na jakieś lodowisko (bo w sklepie nie ostrzą). My mieliśmy kupić, ale na razie się wstrzymamy, bo nie mamy jak na razie chodzić na łyżwy:( A nasza Juleczka robi to samo na krzesełku, wiec trzeba Ją bardzo pilnować. Ach te nasze łobuziaczki❤️ Wera🌻 widzę, ze miałaś niezbyt ciekawą nockę. dzisiaj życzę lepszej:) Słoneczko🌻 dzięki bardzo. Kochane jesteście, naprawdę!! Silvia🌻 widzę, ze Kacperek wykorzystuje jeździk tak jak Juleczka krzesełko:) Super jest Kacperek!! A jak cudnie stoi❤️. No i gratulacje tych postępów. Monikaa🌻 gratuluję ząbka następnego i za to , że ostro bierze się za chodzenie❤️. Kasika🌻 my te z z wanienki już nie korzystamy. Daliśmy Ją takiej dziewczynie, która na dniach ma urodzić Synka, a w domu Im się nie przelewa. Aniutka🌻 trzymaj się kochana❤️ Kwiatki wszystkie poprzesadzałam. A teraz będziemy z Konradem oglądać \"Swiadka koronnego\". A jeśli chodzi o pracę Męża to ryzykujemy. Jutro Konrad składa wypowiedzenia. Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie deobrze, a jak nie to pójdzie to swojej pracy i będzie się kalał i raczej Go przyjmą spowrotem. Miłej nocki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha!!Kolejny dzie bez słodyczy wytrzymałam :D :D :D Muszę jednak ze wstydem przznać, że również koljny bez ćwiczeń :( Zero mobilizacji :( Nawet to, ze Wy chudniecie mojego lenia nie rusza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik wysle fotki tylko trudno znaleźc czas a moze ma któras taki zestawik maili do wszystkich? Byłoby łatwiej wysyłac. Asmanka sprawdze instrukcje do hustawki w pudełku tylko musze na strych isc. Jeszcze nie wystawiłam na sprzedaż a mała czasem tylko korzysta. A jak Ty? juz wystawiasz? jeździk kupiłas za super cene. Moja od dawna sama sie w nim odpycha i zapycha po domu tylko nie lubi byc przypięta. Różyczko no moja alergia to raz lepiej raz gorzej a Dzis byłam badania robic czekam na wyniki a teraz chora jestem gardło katar troche i dreszcze mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wyjsciu ząbka małą przerwa i wychodzi kolejny do pary wiec zas jest nielekko. To już ósmy ząbalek. My jeszcze w wanieneczce kąpiemy, stoi na stelażu wiec jest mi wygodnie. A etap pryskania wielkiego minął, tylko musza byc zabaweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!! Słoneczko🌻 wszystkiego najlepszego dla Martynki❤️ Renoal🌻 żeby ten ósmy ząbek wyszedł jak najszybciej❤️. Dużo zdrówka dal Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzisiejsza noc była koszmarna. Co chwilę się Juleczka budziła, ze strasznym rykiem. Może po kilkunastu dniach moze wreszcie się ząbek przebije. Narazie śpi więc nie będę sprawdzać. Dzisiaj ma przyjechać moja Mama i będę sprzątać całę mieszkanie. A jutro ma przyjśc na obiad chrzestny Agnieszki z żoną. Może macie jakiś fajny przepis na jakąś zapiekankę, ale z ziemniakami. Właśnie Juleczka mi się obudziła, więc będę kończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też już w pracy. Wczoraj miałam taki zapracowaniy dzień że nie mogłam do Was zajrzeć. Silvia super że Kacper robi takie postępy, mój Marcel też teraz zaczął jakby szybciej wszystko łapać , ale na razie stoi tak 1-2 sekundy, ale to i tak ładnie. Niestety ząbków nadal nie mamy, ale rajstopki mają identyczne :) Patrycja, Joasia ja jestem z Rakoniewic- Wielkopolska. Wszystkim chorym życzę zdrówka. Wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mija dzionek? Ja jestem w pracy i pilnie pracuję :))Wpadłam tu tylko na chwilke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Za oknem pad śnieg:) Joasiu dzieki za życzenia👄 Kaisika gratuluje pozbycia się 7 cm:) Sylvia a KAcperkowi postępów:) No amoja niunia konczy dziś 10 miechów:D🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a zdrówka i uśmiechu dla Izulki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Igusi🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ I Asieńki🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ (luty kończy się dziś a nie ma 29 i 30Lutego ) Zmykam na śniadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja też tylko na chwilkę bo dziś czasu nie mam. Jadę do firmy a później do fryzjera :D U nas leje ale mam nadzieję że do 13 przestanie bo w deszczu to mi się nie uśmiecha jeździć z Kacprem. Nocka 3 z rzędu już OK calusieńka przespana bez ani jednej pobudki :D Weekendowe zarwane noce to pewnie były przez tego 8 zabala. Teraz na szczęście już jest spokój. Zmykam bo musze jeszcze wyprasować ciuszki i wyszykować się :P Rybk, Joasia 🌻 dzięki za milusie słowa o Kacperku :D Postaram się zajżeć wieczorkiem. Miłego dnia dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczko 🌻 dziękujemy :D Martynko to dla Ciebie z okazji mini urodzinek :D 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Małgosia tylko raz się obudziła w nocy- o 4, pojadła chwilkę z cyca i spała do 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam I ja się przywitam ... Słoneczko zdrówka dla mini solenizantki i dziękuje za pamieć o Izulce... My dzisiaj na rehabilitacje ciakawe co nam Pani powie dzisiaj.. Odezwe się później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Na poczętek składam życzenia dla Martynki, Izulki i Joasi:D❤️🌻 Silvia Wasz maluszek to wesolutki chłopiec, radosny i jaki porzadkowy ho ho;) my tez jeszcze kąpiemy w wanience, ale mała coraz częsciej sie wychyla:O Joasia to w takim razie trzymamy kciuki, oby wyszło wszystko ko:) U nas na pocieszenie było tak samo, mała tez czesciej sie budzi buu. Monika podziwiam:D kolejny dzionek bez słodyczy:) Gratulujemy kolejnego ząbka. Rybko pracusiu, co robisz ze masz taki nawał pracy? Słoneczko tez tak mi sie wydaję, Maja wcale nie ma zamiaru zrezygnować z cyca a moje zdrowie juz na tym podupada, wygladam jak szkielet:O Miałam iśc do przychodni ale narazie sie wstrzymam bo jest pełno chorych dzieci jak nigdy wiec nie idę, Maja puki co zdrowa , nie chce aby załapała jakąs chorobę Renola to tez chora jesteś:(, wspołczuje dreszczy. Asmana to koniecznie sie odezwij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika jak dzis sie czujemy? Lapiej choc troszkę:) Aniutka a Ty? co tam, jak Tosia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie gapa, przcież dzisiaj ostatni dzień lutego, a więc: Ania🌻 wszystkiego najlepszego dla Milenki❤️ Asmana🌻 wszystkiego najlepszego dla Izuni❤️ Serek🌻 wszystkiego najlepszego dla Joasi❤️. Słoneczko🌻 nie ma za co:) Sylwia🌻 nie ma za co. Dobrze, ze noc była spokojna. Aby tak dalei:) Roza🌻 bardzo Ci dziekuję. To widzę, że Ty też jesteś zmęczona. Życzę nam lepszej nocki dzisiaj:) Rybka🌻 no to szkoda, że nie mieszkamblizej siebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×