Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmana🌻super, że Izunia z pozycja czworaczka staje na nóżki bez przytrzymywania się niczego i gratulacje że wczoraj sama poraz pierwszy na krzesło weszła. Teraz pewnie tak jak Juleczka bedzie Ci Izunia ciągle wchodziła:) Fajnie, ze przebił się ząbek, może teraz będzie lepiej❤️ U nas jeszzce się nie przebiły:( Serek🌻 widzę, że macie wesołe raczkowanie. Bo to tak fajnie wygląda:) Kasiak🌻 gratulacje dla Kacperka z nauki biegania❤️ Monika🌻 my mamy fotelik po Agnieszce Deltim od 9 kg do końca. Jesteśmy z niego zadowoleni bo mozna przesunąc go w pozycję pół leżącą. Za to regulowanie pasów jest trochę trudniejsze. Ale ohgólnie jesteśmy z niego zadowoleni. Słoneczko🌻 no u nas waga jest o 1 kg mniejsza, a na morfologię idziemy we wtorek to zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie wszystko ok:) Gratulacje dla Męża i mam nadzieję, że uda Mu się uda dostać zaproszenie na rozmowę. Kingap🌻 gratulacje dla następnej biegaczki❤️ Aniu🌻trzymaj się i zaglądaj do nas kiedy tylko będziesz miała taką możliwość❤️ Aniutka🌻zdrówka dla Ciebie Tosi i Joasi❤️ Kingap🌻zdrówka dla Oliwki❤️ i Męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Juleczka je pierś i tam mnie szoruje ząbkami i ciąsłami, że zaraz nie wytrzymam:) Agnieszka tak nie robiła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Aniu trzymaj sie❤️ najlepsze zyczenia dla Kacperka🌻❤️ Słonko trzymam kciuki :) ale pwenie przejdzie:D Joasia:) Asmana chyba i ja sie skuszę na kebab. Czemu cie nie bedzie? Aniutka no to rozłozyło ojj. kurowac sie trzeba teraz. Ja k humorek ?:) czemu kasuj a topiki, szczerze mowiac to nie zauwazyłam tego. Tez mam nadzieje ze nas nie ruszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Cosika mi się widzi,że Oskara coś łapie,wstał radosny i wesoły ale takie oczka miał jakby się nie wyspał oby tylko to . No to jeszcze jesteśmy :) :) :) :) :) :) :) :) :) blog też :) :) Wszystkiego najlepszego dla Kacpiego 🌼 🌼 Elizabetaa.....Iga-3100.............9400......74.. .11 m….........23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....10 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 jenefer25......Julcia-3250..........7200......61......3 m-ce…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71....... 10 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies 10 d..20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy…....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......9280 ....81.....8m 3tyg. ….22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9600.....??......8 m-cy……….22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10mies........24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.........9 mies ......28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca......30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06 A co dzisiaj na obiad polecacie?????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia super stoi Julka :) Oskar stoi ale na palcach czasami stanie na całych stopkach . Ja też mam nadzieje że to przez niewyspanie bo 13 marca mamy jechać na echo serca i nie chce już przekładać chcemy mieć już to za sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu ,mam nadzieję że morfologia bedzie dobra:)u nas z wagą o sama lekarz była zdziwiona że tak przybiera praktycznie na samym mleku , Tynia jak narazie delikatnie traktuje moje \"butelki\" i ich nie szoruje dziąsełkami , zdjęc nie moge otorzyć cos sie chyba w komie popsuło:( i dzieki za męża:) Wera ja też mam nadzieję żę nic Oskarkowi nie będzie:) Roza i dzieki , a co mam byc to będzie , tyle że mąz teraz chodzi i mysli czy zadzwonią czy nie Ide sprzątac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko🌻 dzieki bardzo. Fajnie, że Tynia derlikatnie traktuje\"butelki\". Oby tak dalei:) Nie wiem dlaczego nie możesz zdjęć otworzyć. Sprawdzałam i się otwierają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, dzieki za zyczonka zdrowia, mam nadzieje, ze bedzie ok. Maciek juz nie ma kataru i poza tym ok, tylko maly kacyk po herbatkach z rumem:), Olweczka tez nie tak zle, maly katarek. Ide sprzatac! Skoro tak polecacie kebaba Asmanki to chyba sie skusze! Pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieciaczkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim A ja już od rana zdążyłam posprzątać w kuchni, łazience i teraz zostały mi podłogi. Joasia super zdjęcia. Marcel śpi już od 10 więc pewnie niedługo się obudzi lecę na dół ba zaraz Małysz skacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak rozstała się z mężem..:( Wiedziałam, ze nie mogła się dogadać, ale miałam nadzieję, ze jednak wszystko się ułozy.. Z drugiej jednak strony jesli miałaby się męczyć to pewnie dobrze zrobiła. Sądzę, że na pewno. Jestem z nią ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🌻dzięki❤️ A ja już posprzątanku. Konrad na 14 do pracy. Ale na szczęście po południu mają przyjechać moi Rodzice:) To chociaż same nie będziemy. Juleczka ostatnio opanowała nową umiejętnośc. Robi rączką brrrrr i bije sobie potem brawo. A z pokazywania to umie pokazać gdzie jest nosek. Aha, no i jak ulepiła Agnieszka w naszym ogródku bałwana to tez go ciagle pokazywała:)A jak bałwan zacząl się topić, to z takim niedowierzaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu nic złego się nie dzieje, jedziemy dla pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu Julka i Agniesia są bardzo do siebie podobne :) A czy Juleczka już sama chodzi czy trzeba ją podtrzymywać? bo tak stabilnie stoi tak wygląda bynajmniej na zdięciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 z tym podobieństwem mówią, że Agnieszka jest podobna do mnie, a Juleczka do Męża:) Ale może trochę do siebie są podobne:) Przy meblach chodzi sama (nawet umie chodzić przy ścianie) i podtrzymuje się jedną ręką. Ale sama jeszzce nie przejdzie. Kilka razy sie puściła to wytrzymała może sekundę może dwie i na pupę bach:) Ale Ona zaczęla wstawać 4 grudnia a chodzić przy meblach jakoś w okolicach sylwestra albo zaraz po (już nie pamiętam:(). więc ma to już dobrze opanowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera 🌻jeszcze raz przejrzałąm zdjęcia i wydaje mi się, ze zaczęła chodzić przy meblach po świętach a przed nowym rokiem. A teraz od 21 lutego zaczęła tańczyć. Stoi przy czymś i kołysze się i nóżkami też tańczy (raz jedną podnosi raz drugą). A dzisiaj mój Tata trzymał Ją zarzączki i razem tańczyli. Ale miałyśmy (tzn. Ja, Agusia i moja Mama) z Nich ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dziewczyny mi posnęły (Julia zów dzisiaj nie spała w ciągu dnia) więc wejdę do łózka i coś sobie obejrzę w telewizji:) Miłego wieczorku Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę zaraz się wykąpać,jestem padnięta tak mi się chce spać że zaraz usnę.No to do jutra :) .Ja na obiad jutro robię gyrosa. Pa pa miłej i spokojnej no i udanej nocki :) :) :) :) :) : ) : ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem na chwilkę :) wszystkiego najlepszego dla naszego Kacpiego ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ grypsko mam jak nic, ledwo siedzę, Tosia śpi, Asia leży z goraczka a Tomek śmignął po pizze - znowu się będę obżerac na noc ale co tam mi już chyba nic nie zaszkodzi bo znowu miałam okazję na zakupach poprzegladać się w superlustrach i moja figura to się kwalifikuje pod skalpel :( kupiłam wszystko :) a miałam ochotę na jeszcze więcej :P Rybka jesteśmy po ślubie 1,5 roku :) Rozyczka humorek duzo lepszy :) dzieki kochana :) Joasiu świetni Julcia stoi :) a jakie ząbki ładne :) i rzeczywiście dziewczynki podobne do siebie bardzo :) lecę herbatkę zrobić i czekam na pizze :P buzialki i zdrówka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka co za zbieg okolicznosci, moj Maciej tez wlasnie pojechal po pizze, co tam kg, bedzie pyszna:) Ale zeby nie bylo, cwiczylam dzis:) Oliwcia spoko, ma katar, alenie taki straszny, Mackowi juz przeszlo. Mam dzis taki dzien, ze spalabym non stop, wiec kolacja, troszke tv i lece lulu, milej nocki kochane i do jutra, papatki!!! Calusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniutka🌼 dzięki. Noi jak tak mówicie, że podobne to może i macie rację:) Aniutka🌻 i Kinga🌻 no i jak wczorajsza pizza, smaczna była? Dzisiaj po kosciele idziemy do Konrada Rodziców. Trochę mi sie nie chce, no ale już się umówiliśmy. Dobra wskoczę jeszcze na chwil kilka pod kołdrę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzeń doberek :) u nas w chałupie jak w szpitalu a sanitariusz Tomek biega i tylko donosi tej herbatkę tej kanapeczkę :) dobrze mu tak!!!! Kingap i jak pizza bo u nas pychotka, miałam zjeść kawałek a w końcu zjadłam 3 :P leżę sobie w łóżeczku i do Was piszę, Asiulka leży koło mnie i zerka co mama pisze a mąż zmywa po śniadaniu które nam zrobił (kochany) i zaraz przyniesie mi kawkę :) ale mi dobrze :) tak to można chorować :P ale tu dziś cichutko , zapraszam na kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×