Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Sto lat !!!!!! dla dla córuni Słoneczka bo to dziś dziesiątyy miesiączek a także dla skarbeczków Ani26, Asmanki i Serka. Joasiu, dziękuję, też chciałabym żeby ten ósmy zębolek jaknajszybciej przebił i Wam też tego życze bo też jesteście w trakcie przebijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie Wy jestescie wszystkie ze tu tak pusto???? No, Różyczko ja też dołączyłam o tych chorujących - sie wygrzewam teraz ale o 16:00 mam jechac uczyc koleżanke angielskiegi i potem z nią na lekcje do szkoły callana. Mam zapłacone z góry to szkoda zeby mi lekcje przepadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.U nas kolejna nocka nie przespana :( jestem padnięta Oto przepis na \"skrzydełka po diabelsku\" 1,5 kg skrzydełek średni ketchup pikantny 4 ząbki czosnku 2 łyżki miodu 1/3 szkl sosu sojowego 1 czubata łżeczka przyprawy fix knor do chinszczyzny 0,5 szkl oleju szczypta soli, papryki papryki ostrej lub pieprzu cayenne Wszystkie składniki połączyć i dobrze wymieszać,bez skrzydeł Skrzydełka zalać zrobionym sosem, odstawić na kilka godzin do lodówki.. Rozgrzać piekarnik do temperatury ok.190 stopni.Skrzydełka ułożyc jednowarstwowo na blaszce razem z sosem. Zapiekać ok.30-40 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja juz zdrowa, tez maiaam dziwny 2-dniowy katar. Ale malo czasu mam okropnie, poprawiam sprawdziany, zadania i w ogole, szczerze mowiac na chwile opuscila mnie chec zagladania do komputera. Zyczonka dla wszystkich dzieciaczkow z okazji malych urodzinek i oczywiscie gratulacje dla rodzicow! Oliwcia bryka, nocki przesypia chcociaz czuje cos w powietrzu ze bedzie nastepny zoablek sie przebijal(6) W ogole jakos psychnicznie zle sie czuje, nie mam na nic sily, odchudzac mi sie nie chce, cwicze co prawda,ale reszta...szkoda gadac! Dobra nie zanudzam bo Was jeszcze zdoluje moim humorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się dołączam do zyczeń🌻 ❤️ U mnie już lepiej idę odkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko27
Asmanka👄 Roza👄 Renolka👄 Kinga👄 Monika👄 Sylvia👄 Od Martyni za 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 pamięc👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Monika ja też bym tak chciała , taką noc jak miałaś dzisiaj oby więcej takich było:) Sylvia jak wizyta u fryzjera??:) Asmanka jak na rehabilitacji:) Roza ja też musze iśc moja zważć ale też sie wstyrzyma bo przychodnie pełne chorych:( Reonolka zdrówka i miłej lekcji:) Werci jak zwylke sypnęła fajnym przepisem , WErcia zayważyłam żę jesteś zwolenniczką kuraków;):) Kinga niech ząbek OLiwi się szybko przebije:) Zmykam do dzieciaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo wam smutno mi, nie mam czasu zeby do was pisac, buuuu niedlugo to mnie zapomnicie, a dzis pochwale sie zjadlam swoje upragnione frytki:))) mniam ale dzis twardo juz nic nie jem dzis na indywidualnych myslalam ze zjade, mam takiego ucznia z adhd, i ciezko sie z nim pracuje, i widac ze ma duzo brakow, bo szukal w slowniku zeszyt pod rzeszyt i wyobrazcie sobie ze nie ma w gupim slowniku slowa letko (lekko) biedny ale sie nameczyl, ja przy tym tez)))) Idze przebil sie 4 zab, widac taki ostry bialy kant:))) teraz to ma juz parzyscie 4 zabki:)) ide bo iga cos buczy, spac chyba nie chce, oj panie w zobie to stwierdzily ze ciezko z nia i ze spaniem, nioe chciala im ani wczoraj a ni dzis spac, ona juz prawie przy niej zasypialy a iga twardo nie. ale one obchodza sie z tymi dziecimi jak z jakiem, a ja wyrodna matka, brutalna jestm spac ikoniec :P kasik moja 6 robi furore w szkole, wiekszosc nauczycielek cwiczy, choc niektore juz spasowaly:P ale najbardziej zadowolone sa wuefistki, pozbyly sie juz paru kg:)) a juak u ciebie cwiczonka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie buziaczki od zakatarzonej ciotki Aniutki dla Martynki ❤️Izulki ❤️ Joasi ❤️ i Milusi ❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ nadal jestem nie do zyci a jutro do pracy :( może wieczorkiem poczytam jak mi się uda a narazie buziaczki dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga🌻 super, ze tak ładnie śpi Oliwka❤️ Oby tak dalei:)Trzymaj się i pamiętaj, że tu jesteśmy, więc jak się źle czujesz na duszy, to wyrzuć to z siebie❤️ Wera🌻 dzięki za przepis. Napewno go kiedyś wykorzystam, ale postanowiłam na jutro zrobić zapiekankę z ziemniakami. Kasika🌻 super, że u Ciebie już lepiej:) Renola🌻 życze zdrówka:) Izabetaa🌻 napewno nikt o Tobie nei zapomni. Skoro ja przez 2 miesiące się nie odzywałam, a o mnie pamiętałyście:) Gratulacje 4 ząbka❤️ Aniutka🌻 i dla Ciebie też dużo zdrówka❤️ Mąż dzisiaj złożył wypowiedzenia. Kierownik z Nim potem rozmawiał i zaproponował Mu podwyżkę. Konrad ma dać odpowiedź w przyszłym tygodniu. Miejmy nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia okaże się coś w związku z tą pracą o którą się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dołączam się do życzeń :) :) A co tu takie pustki ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliazabetaa🌻 chodziło mi oczywiście o Ciebie. Przepraszam za przejęzyczenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera🌻 no i jka tam u Ciebie? Oskarek juz śpi? Mam nadzieje, że dzisiaj i Ty i ja będziemy miały lepsze nocki niż wczoraj. U mnie już raz się Juleczka obudziła:( I mam nadzieję, że ostatni(hihihi- nie pamiętam juz takiej nicki, żeby sie obudziłą mniej niż 4 razy, ale pomarzyć warto:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak śpi przekręca się z boku na bok na brzuch :) Ale jak rano poszedł spać o 10 to spał do 12.30 ja też się przespałam. Miejmy nadzieje że dzisiejsza noc będzie lepsza :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkich i kolorowych snów i przespanej caaaaaaaaaaaaaaaaaalej nocki :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejo :D Słoneczko u fryzjera Ok. Radykalnej zmiany nie ma tylko włosy odzyskały formę i mozna coś z nimi zrobić bo zarośnięta byłam strasznie :P Rozmawiałam z Jurkiem, tym fryzjerem na temat zmiany koloru ale to dopiero za 2-3 miesiące. ozjasni mi wtedy włosy o jakies 2 tony bo w jaśniejszych stwierdził że nie bedzie mi za dobrze. Kacpiś się spisał, był grzeczny a jak wracaliśmy do domu to spał. Odwiedziłam przy okazji swoją firme i przypomniałam się co by do sierpnia o mnie nie zapomnieli i nadal czekali :P Joasia, super że u męża w pracy tak dobrze się to zakończyło. Ma teraz pewność że w starej pracy ma drogę powrotu i to jeszcze za większa kasę a i sprawa nowej jest jeszcze cały czas otwarta i jest szansa. Lepiej być nie mogło :D A tak na marginesie w jakiej branży Twój mąż jest specjalistą ?? Zdrówka i wszystkiego naj, naj dla mini solenizantów którym w lutym dni coś zjadło :P 🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻🌻🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche byczków narobiłan ale to przez to pifko co je właśnie pije :P To tak na lepszy sen :D Aniutka i cała reszta zdróweczka dla Was 🌻❤️👄🌻 Widzę że wszyscy poszli juz spać więc i ja zmykam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja właśnie położyłam Marcela. Ostatnio ciężko zasypia i budzi się w nocy, może to te wyczekiwane ząbki idą :) Aniutka no to od marca jedna mama pracująca więcej :) a od sierpnia jeszcze Silvia. Silvia ale latem to pewnie będziesz miała mniejszą ochotę wracać do pracy niż np zimą. Zdrówka dla Martynki, Izy Milenki i Asi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Silvia ja jeszcze jestem A czym się zajmujesz w pracy, pewnie się już kiedyś pytałam ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja położyłam Małgosię (śpi smacznie ) a sama troszkę buszuję w sieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jeszcze surfuje po sieci :P szukam czegos na wakacje. moze znacie jakies sprawdzone biuro podróży ?? Rybko, tak naprawde to od wrzesnia wracam by całe lato z Kacpim jeszcze posiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek dostał nagrodę w parcy i chcemy gdzieś w ciepełko na poczatku czerwca pojechać a własciwie polecieć :P A czego szukasz na allegro ?? ja musze się za krzesełkiem rozejżeć ale nie wiem jakie kupiś czy drewniane czy plastikowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×