Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Witajcie! Ja mam taki dziwny katar który spływa po ściance gardła i je podrażnia no i boli, biore sudafet i orofar spray do gardła. Do Julki dzis tesciowa przyjechała, czyta jej, bo uwielbia książeczki. Dzis mam gadac z facetem z cateringu w sprawie imprezy roczkowej. Robimy chyba w pub-ie kuzyna na ok 40 osób. Rozglądam sie za sukienką i nie wiem czy ubierac tak jakos wizytowo czy bardziej zwyczajnie zeby potem ubranko wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak mnie boli głowa, że nie mam siły usiąść przed komputerem to gadacie na całego a jak się odezwę to nikogo. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cześć Renola. To u Ciebie impreza roczkowa niczym wesele. Ja na Twoim miejscu wybrałabym do ubrania coś eleganckiego ale nie do przesady - żeby dało się jeszcze wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renolka u nas roczek wypada w niedzielę i tak tez chcę zrobić imprezkę. Myślałam na początku że może w sobotę ale towarzystwo niestety ma inne plany. Mój brat (chrzesny Kacpra) jedzie na wesele, rodzice mojego taty maja 55 rocznicę ślubu i też robią imprezkę a chrzesna Kacpra pewnie wogóle nie przyjedzie :O Może to i dobrze bo wtedy tylko 1 dzień imprezy i to w zasadzie tak jak przy chrzcie tylko obiad i później kawka z ciastem. Planujemy zaprosić tak jak poprzednio dziadków i chrzesnych oraz brata mojego męża z dziewczyną. Razem nas będzie 11 może 12 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do krzesełka to cały czas się zastanawiam. To drewniane to może lepsze bo później będzie miał stolik i krzesełko do zabawy ale za to plastikowe fajnie się składają i mało miejsca zajmują no ale są droższe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, teraz jak ja przyszłam to reszta sobie poszła, tak jak wczoraj wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Joasiu 🌼 to dobrze że nocka przespana bo u nas tragedia Oskar przebudził się o 1.00 z bardzo gorącą główką aż się przestraszyłam po paru minutach chłodna myślałam że może za bardzo go przykryłam ale po chwili znowu gorąca zjadła mleczko podałam nurofen i zasnął. rano miał gorączkę 38 st.Czekamy na doktorkę bo już w przychodni nie było miejsc. Silvia 🌼 sukienka śliczna ale nie na moją figurę :( kasika 🌼 warto spróbować skrzydełek są pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia – ja jestem z drewnianego krzesełka zadowolona. To plastikowe to może jest lepsze bo na kółkach. Ja na roczek to zaproszę moich rodziców i teściów i brata z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat! Viki dla Twojej Oliwii!!! A na tym forum to chyba sama bez pracy zostane bo wiekszosc już pracuje a inne niedługo bedą pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj najlepszego dla Izy, Martynki,Joasi i Oliwki 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera – zdrówka dla Oskara. Jak ma apetyt – bo piszesz, ze zjadł mleczko – to może nie będzie źle. Silvia – ja też uważam, że ta sukienka śliczna. A już ją dostałaś? Bo jestem ciekawa czy „na żywo” tez jest taka jak na zdjęciu i czy ładnie leży. Bo może sobie też taką sprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera te sukienki są od rozn. 36 do 46 wiec pełna rozmiarówka a uwież mi że moja figura też pozostawia wiele do życzenia ale pracuję nad nią i zanim będzie okazja do założenia tej sukienki to trochę zmniejsza się moje wymiary tu i tam :P Serek, tak dostałam tą sukienkę w ciągu 3 dni odd licytacji więc bardzo szybciutko. Sukienka jest bardzo ładna ale lezy troszkę inaczej niż na tej modelce no bo ona ma chyba na sobie 36 rozm. a ja noszę zdecydowanie większy :P Renolka, tak jeśli zdecydujemy się lecieć to cała 3 razem z Kacprem. W większości biur podróży za dzieci do 2 lat nic się nie płaci a poza tym ja sobie nie wyobrażam zostawienia Kacpra na tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia ale skoro masz bon na wyjazd to nie mozesz tego przepuscic, to okazja! ja bym tam jechała, my moze sie wybierzemy w jakies ciepłe kraje ale na jakąs rocznice moze na 15-lecie a to juz niebawem tylko nie wiem tez gdzie i skąd ale zapewne last minute zeby najtaniej. A czemu na wiekszy rozmiar niz 36 mówisz ze wyglada inaczej niz foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia – a jak długość tej sukienki ok.? Napisz ile masz wzrostu i jaka jest długość sukienki (przed czy za kolano). Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, nie ma w tabelce zadnego maila wiec skąd mam miec Wasze aresy mailowe zeby wysłac fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pędzicie z tm pisaniem Dla Aniutki i Werci 👄 od Martyni:) Silvia sukienka bardzo fajna i mam nadzieje że wyjazd wkacyjny sie uda:):):) Elizabetka gratulacje dla Julki 🌻ja też jestem niepocieszona zmaina tubisiów bo o tej pore to Tynia idzie spać :( Joasiu dobrze że maż w razie czego ma otwartą futrkę do firmy w której obecnie pracje:) Aniutka jak pierwszy dzień w pracy?????:)i jak zdrówko???:) Asmanaka a Ty co sie nie odzywasz??????????????????? Rybka ja mialm zamiar kupić krzesełko plastikowe ale w końcu zdecydowalm sie na drewniane , bo cos czuje że Tynia i tak nie bęzie w nim za dużo siedzić a tym bardziej jeść , na wszystko kręci główa i pluje:( Kinga życze abyście odwiedzili brata na CYprze:):) Renolka ja do pracy na razie się nie wybieram wiec jak c ś to będe na cafe:) Wercia mam nadzijeze z oskarkiem będie dobrze , może ząbki kolejne ida i ż tąd ta gorączka????? Kasika daj troszku tej wiosenki bo u nas brrrr i wszęzie bloto:( Roza jak nad morze to tylko do GDańska -zapraszam:) Serek👄od Tyni:) i spełnienia planów wakacjnych:) Renolka mój jest taki mr_adam@wp.pl a reszty dziewczyn jest w nickach ukryte klikni na nick i powinno się wyświetlic:) Tynia dziś cały dzien jęcz , nie wiem czemu , chyba przez ta pogodę:( zmykam pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renolka, już wpisałam swojego maila :) Co do sukienki to zawsze lepiej wyglada rozmiar 36 niż 44 i to każdy ciuszek nie tylko ta sukienka. Ja nie mam takiej figury jak ta modelka i bardzo mi dużo do niej brakuje więc wygladam inaczej ale też ładnie - mąż tak powiedział :P Ja mam 170 cm i sukienka jest mi tuż za kolana. Miałam nadzieję ze będzie troszkę dłuższa. Na stronie przy każdym rozmiarze są podane dokładne rozmiwary sukienek a materiał się rozciąga jak by co :P 95% viscoza i 5% elastan czyli tak na prawdę bawęłna z lycrą. Długość tej mojej to 104 cm. Renolka i chyba pojedziemy ale nowy samochód też byśmy chcieli ... bon jest w sumie dla 1 osoby więc tylko koszty drugiej do zapłacenia ale do tego trzeba jeszcze kasę wziąść na drobne wydatki no i przed wyjazdem sporo zakupów się robi bo to czy tamto jest potrzebne :) wiem bo juz nie raz to przerabiałam :P Ja się trochę najeździłam i nazwiedzałam świata i ze wzgl. na Jarka który nie szlał tak jak ja :P chyba się zdecydujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pracować to co chwila zaglądam na forum. Jeszcze musze ogłoszenia o autach poczytać – bo jak się za to nie wezmę nigdy tego auta nie kupimy. Asi w tempie super szybkim wyrosły dwie górne jedynki. Od czasu jak się pojawiły te dolne na górne czekaliśmy chyba dwa miesiące. A jak zaczęły rosnąć to w kilka dni wyszły już prawie całe. Ale mówię Wam jakie szpadle – jak u wiewiórki. W ogóle zaczęła rozwijać się w tempie błyskawicy. Ciągle coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renolka wysłałąm ci mailem kilka adresów do dziewczyn :) Renolka ja do pracy dopiero od września więc jeszcze pół roku tu popiszę :D Słoneczko jakie to krzesełko kupiłaś, na allegro ??Jak tak to podeślij linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu – odezwij się jak z pracą męża Aniutka – a co z Twoją pracą? Silvia27 – No co Ty zamierzasz nas opuścić we wrześniu. No chyba będziesz wpadać i zdawać relację co u Ciebie. A co się dzieje dzisiaj z Kasiką i Asmanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Tak się właśnie zastanawiałam czy za takie dziecko w samolocie się płaci?? teraz wiem że nie. Silvia nie zastanawiaj się za dużo tylko wybieraj miejsce na wakacje, na pewno będą udane. A Twój mąż to pewnie politechnikę skończył?? Właśnie mój ma też zostać Menagerem od lipca więc myślę że nasza sytuacja się poprawi :) Marcel śpi, ja jestem dziś w domu bo była u nas dziewczyna, która od jutra już będzie się zajmować małym, Marcel zadowolony uśmiechnięty zostawiłam ich na godzinkę i poszłam załatwić sprawy z nowymi dowodami w urzędzie. nie płakał nie marudził więc jutro bez więksych obaw zostawię małego w domu z nową iocią Jolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek mój Marcel też ciągle czymś nowym nas zaskakuje ale zębów jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek, jeśli tylko praca mi pozwoli to na pewno będę zaglądała a jak nie to wieczorkiem bedę pisała co nowego u nas :) ale to jeszcze dużo czasu więc na razie o tym nie myślę :P Rybko, za dziecko do 2 lat w większości biur sie nie płaci ani za pobyt ani za przelot. Jedynie trzeba zapłacić opłaty lotniskowe bo tego nikt nie popuści :O a tu koszty są różne w zależnosci z jakiego lotniska się leci i dokąd. Słoneczko fajniutkie to krzesełeczko :) Ja Kacpra też jedynie do karmienia będę w nie wsadzać bo dłużej to on w jednym miejscu nie usiedzi :) A stabilne jest? Zadowolona jesteś ? Teraz widzę że dopiero je zamówiłaś więc pewnie nic mi nie powiesz :D daj znać jak dojdzie jakie będzie Twoje pierwsze wrażenie na żywo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Rybka A jak znalazłaś opiekunkę? I co jutro zostawiasz go już na cały dzień? Ja się zastanawiam czy nie będę musiała kogoś szukać. Teraz Asią zajmują się dziadkowie. Ale moja mama ma zwyrodnienie kręgosłupa i niestety nie bardzo może Asię np. nosić. Teraz bierze jakieś zastrzyki – niedomagają jej jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko tak, skończył pare lat temu Politechnikę Wrocławską. We Wrocławiu sporo wielkich zagranicznych firm otwiera swoje filie i potrzebują informatyków i wysoce wyspecjalizowanych specjalistów IT więc może za 2-3 lata pomyślimy o zmianie pracy tzn. Jarek jak tu przestanie mu się podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×