Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Joasia ranny ptaszek jak zwykle na posterunku;)Zobaczysz , że po 18 po rozmowie mąż będzie usatysfakcjonowany. My też stoimy przed ryzykiem zmiany pracy i nie jest to prosta decyzja... Dzisiaj sobie już wyjdziemy na spacerek, ale po południu, bo do południa jak Izula będzie spała musze w końcu mieszkanko wysprzątać:P Ćiwczenia nawet nam sprawnie wychodzą Natalia od wczoraj u baci MArcin w pracy, ale dzisiaj będzie już przed 19... Zaraz zbieram się do 24 dnia 6 weidera ... Silvia a co do diety ilości itd. są różne wersje sałaty i brokułów można jeść . Mięsa jem około 20 dag wędliny 10 dag a sałatke owocową robie z jabłka 2 kiwi 2 mandarynek i banana - pomimo ze tuczący. Zamiast steka jem pierś z kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałaty i brokułów można jeść - do woli bo ominęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść.Dzięki dzziewczyny. Dzisiejsza nocka była już lepsza,wstał 2 razy i spał do 7.00. Wczoraj dostałam kolejną dużą torbę z ubrankami i butkami. Aniutka jak będziesz tak myśleć to zaraz tam do Ciebie wpadnę i zleje Ci tyłek :) jesteś super mamą 🌼 Asmana zdrówka dla Izulki, super zdięcia. Ania26 🌼 Joasiu zdrówka dla męża 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia rzeczywiście fajny ten zwyczaj, tak zrobie, tylko bez kieliszka:P:P Aniutka tylko tu nie pitol o wyrodnych matkach😠 Ty dla swoich dziewczynek jestes najlepszana świecie. Asmana moj mały tez tak czasem siedzi.:) Lece, wpadne potem😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera kafe cos szwankowało i nie można byłop wejść, to pewnie dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcel nie chce spać, już nawet nie próbuję go położyć, spał dzis od 11 do 12,30 więc całkiem ładnie ale teraz zaczyna marudzić a spać ani rusz. Ja nie mam czasu zaglądać bo w poniedziałek mamy kontrole z Inspekcji Pracy i muszę w domu wypełnić karty czasu pracy na takich specjalnych formularzch aby na poniedziałek były gotowe bo do tej pory były wypełniane inne. Zrobiłam sobie przerwe i jeszcze zastanawiam sie czy nie upiec babki, bo jutro na pewno będe miała ochotę na coś słodkiego a nic nie mamy. Widzę że tu dzisiaj pustki ale to pewnie dlatego że ładnie dziś było i każdy na spacerku. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, nie bede miala kompa przez pare dni bo jednak mi sie sypie i oddaje go w dobre mam nadzije rece zeby mi wszystko wgral od nowa. Najwyzej znajede czas w pracy na przerwie:))) to do was stukne, wypad udal sie dzi, w zasadzie nic nie kupilam tylko sweter dla mojego chlopa bo go sila bym nie zaciagla zeby cos sobie kupil, ja za to sie napilam pysznej kawki w tschibo zjadlam pyszne ciastko:P i poprzymierzalam buty. NO a jutro moze uda mi sie skoczyc do fryziera, moze mi cos doradzi bo mam wlosy juz uchodowane do ramion i moze je troche wycieniuje.to kicam ratowac reszte z komputera przed totalnym kataklizmem papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!! U nas tez wiosna! Bylismy na spacerku w parku, Oli dzis kiepskawo spala, po godzince a to w jej przypadku malo. Nie miala tez rano ochotki na danonka, i owoce tez nie bardzo jej dzis przypadly do gustu juz sie balam, ze cos nie tak, ale zupe jadla az jej sie uszy czesly:) A to co najgorsze to dzis wprowadzili sie nad nami studenci, sama dwa lata temu bylam, wiec wiem co sie bedzie dzialo. Razem z Mackiem tylko popatrzylismy na siebiei Macio rzekl \"nie beda miec latwego zycia studenckiego\":) och nie dam sobie ja na imprezy po 22, Sen Oliweczki najwazniejszy, ale bede okropna. No coz najblizsze 6 miesiecy beda musieli przecierpiec i tyle. (pozniej sie przeprowadzamy na swoje i na szczescie na poddasze:) Nie wiem czemu, ale od kiedy jest z nami Liwcia to jestem przewrazliwiona na glosne halasy. Nie chodzi mi o taki zwyczaje krzatanie ale naprawde jakies tluczenie sie etc. Poza tym wszystko ok odpoczywam na calego:) Oliwcia spi od pol godziny, wiec moze mezus skusi sie na mile chwilke:P Rybka, no wlasnie tez pomyslalam ze jutro bede miec ochote na cos dobrego do kawki i upieklam serniczek na murzynku:) smiesznie brzmi ale pychotka. Elizabet, naprawiaj komputerek i wracaj szybko do nas. Buziaki dla wszystkich. Trzymajcie kciuki, zeby nasi studenci nie mieli glosnej imprezy zapoznawczej:) AAA no wlasnie Oliwcia zaczela dzis raczkowac, uff wiem, wiem nie kazde musi raczkowac moze to pominac, ale jakos tak ciesze sie, ze raczkuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga_krz🌻wszystkiego najlepszego dla Roksanki❤️ Kizia🌻wszystkiego najlepszego dla Juleczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana🌻dziękuję bardzo❤️ Asmana rozumiem, że takiedecyzje nie są proste. Oby wszystko wyszło jak najlepiej i u Was:) A jak było na spacerku. Bo my chodziłyśmy sobie z 2 godzinki wczoraj. Raz słoneczko zachodziło raz wychodziło. Wera🌻 dzięki bardzo. Cały czas Mąż się czuje źle. Wczoraj po pracy był u lekarza i ma ostre zapalenie gardła z jakimś wirusem. Dostał mocne antybiotyki i 10 dni zwolnienia. Ale nie wiem jak to będzie z tym zwolnieniem bo od kiedy pracuyje w tej firmie (czyli od 3 lat) nigdy nie był na zwolnieniu. Mam nadzieję, że dzisiejsza nocka była u Was spokojna:) Kasika1🌻 ja też wczoraj próbowałam wejść i nie dałam rady:( Elizabetaa🌻 czyli mozna rzec, że wypad wczorajszy sie udał? Jeśli tak to fajnie. Udanej wizyty dzisiejszej u fryzjera:) No i żeby szykbo udało Ci cię naprawić komputer:) Kinga🌻 GRATULACJE dla Oliwki!!❤️ Super, ze zaczęła raczkować:) No i trzymam kciuki, żeby studenci byli spokojnymi, cichymi osobami:) i nie imprezowali za głośno:) Wczoraj przyszła Mama Konrada i Jego brat i moje ćwiczenia zostały nierozpoczętę. Ale dzisiaj nie ma mocnych. Biorę się za siebie:) Dobra zmykam, bo Juleczka mi strasznie marudzi. Jeszcze sie pochwalę, że wczoraj zrobiłam zaproszenia na roczek Juleczki. Agnieszka miała to i teraz postanowiłam też zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Asmanka jak dieta ?? Ja dziś zaczynam ale juz jestem głodna na samą myśl :P Dzięki za info co i ile jesz. Zakupy zrobiłam i zaczynam. Mam nadzieję ze wytrzymam te 13 dni tym bardziej że za tydzień jadę do rodziców z Kacpim na całe 2 tygodnie :D wiec tak ciężko będzie mi kończyć dietkę :O No ale nie moge czekać do powrotu bo do wielkanocy juz mało czasu a wyglądać jakoś trzeba :P A jak twoja waga ?? Ile już zgubiłaś przez tydzień ?? Widać coś po ubraniach czy tylko na wadze ?? Buziaki i miłego dnia dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia dzisiaj jest okropny dzień najgorszy z mozliwych . Waga po czetrech dniach miałam mniej 3 kg teraz się nie waże, bo nie chcę- chociaż korci;) Po ciuchach bardzo widać, że jest mnie mniej.. Własnie będę piła herbate i to gorzką bleee Cięzko jest, bo organizm osłabiony wczoraj jak byłam na spacerze i od samego pchania wózka brakowało mi się. Ale już tyle za mną, więc się nie poddam. Trzymam kciuki też za Ciebie... A ja dzisiaj 26 dzień weidera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Miłej niedzieli wszystkim:D Wszystkiego naj dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie korzystam ostatnio z neta bo przechodzimy z tp sa na netie aby obniżyc koszty i przez jakis czas zanim nas przełączą nie mamy stałego łącza. Wiec narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanka to gratuluę no i weidera :D Widze że twrde postanowienie realizowane jest zgodnie z planem :) tak trzymać :D A ja właśnie po lunchu jestem. Obiadek to zjem tak ok.16:30 ale głodna jestem strasznie :O już cierpię a to dopiero pierwszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silvia dasz rade ...ja też na dzisiaj basta z jedzeniam, ale powiem Ci nie odczuwam wogóle głodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć My już po spacerku. Silvia Asmana ja nie wiem po co Wy się tak katujecie tymi dietami, przeciez na zdjęciach widać że jesteście niezłe laski, i przypuszczam że w rzeczywistości wyglądacie jeszcze lepiej Idę na \"na dobre...........\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie wiem, czy mnie jeszcze kojarzycie, to ja mama Mikołaja.Czasem Was czytam, ale przewaznie nie mam czasu, aby coś skrobnąć.Fajnie, że Wasze Maluchy rosną w oczach, mój zresztą też.Za 3 tygodnie skończy rok, raczkuje z prędkością Swiatła, rozrabia jak pijany zając i jest przekochany.Karmię nadal piersią , choć już od dawna pracuję , myślę nad odstawieniem, bo niektóre noce to prawdziwe wielkie żarcie. Macie jakieś patenty? Pozdrowienia dla Dzieciaczków no i dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wam pochwalić że Marcel dzisiaj sam stał i to tak ok 20 sek. chyba tak długo bo sam nie wiedział co się stało :) Niestety nadal nie mamy ząbków :( Ja już nie mogę się doczekać chciałabym aby miał już uśmiech ja Oskar Wery niestety jeszcze musimy poczekać. RRR fajnie że się odezwałaś i że Mikołaj taki kochany :) Dziś naprawdę ładana pogoda była, teraz już mogłoby codziennie być tak ładnie. Pewnie dzisiaj wszyscy zaliczyli spacerek. Idę wykąpać małego, bo o 20 kolejna edycja tańca z gwiazdami a lubię oglądać ten program, ale jak na AXN polecą już te odcinki zagubionych których jeszcze nie widziałam to zagubionych będę oglądać. Jeśli chodzi o prace to znalazłam ogłoszenie dla siebie i chyba złoże podanie choć to znów prywatna firma i boję się żeby nie wpaść z deszczu pod rynne, no ale podanie to mogę złożyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Wlasnie ogladam taniec z gwiazdami, strasznie mi sie podobal Obuchowicz, swietnie tanczyl, nie moglam sobie wyobrazic jak on bedzie tanczyc:) RRR, nie mamy patentu na noce bez cyca:) Rybka, trzymam kciuki za powodzenie w znalezieniu super pracy, musi byc ok. Gratulacje dla Marcela za samodzielne stanie! My narazie raczkujemy, jeszcze powoli, ale juz! Jutro do pracy, wiec ide poogladac tv i poprzytulac sie do mezusia. Ten tydzien tym bardziej bedzie pracowity, bo zaczynaja sie roboty w naszym nowym mieszkaniu, elektryka i cala reszta, z drugiej strony sie strasznie ciesze i ekscytuje tym!!!Nareszcie bedzie nasze!!! Dobra uciekam dziewuszki, milych snow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co z Wami??? U nas wcale nie było pięknie, mżawka 2 na plusie, ale i tak z dziewczynkami zrobiłyśmy sobie spacerek... RRR pewnie, że pamiętamy tylko szkoda, że nie masz czasu by częściej zaglądać... Rybko no pewnie, że złożyć podanie nic nie kosztuje próbuj a nóż widelec... Moja kuzynka poroniła:(:( Silvia i jak wytrwałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna80🌻 wszystkiego najlepszego dla Milenki❤️ Monikaa_🌻 wszystkiego najlepszego dla Małgosi❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRR🌻 fajnie, że się odezwałaś:) Ja też jeszzce karmię piersią, a Agnieszkę odstawiłam dopiero jak miała 18 miesięcy (miała skazę białkową i to główny powód tak długiego karmienia). Rybka🌻 gratulacje dla Marcelka. SUPER😘!!! A na ząbki się doczekasz, zobaczysz. Masz rację z tą pracaa, podanie zawsze można złożyć. Jakby co wycofać się możesz:) Asmana🌻 my tez byłysmy na spacerku choć pogoda była nie za bardzo. Bardzo mi przykro z powodu Twojej kuzynki. Mam nadzieję, że już niedługo będzie się mogła cieszyć macierzyństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) RRR super że się odezwałaś :) Pozdowienia i buziaki dla Wss i pisz jak tylko będziesz miała czas 🌻 Asmanka, strasznie mi przykro z powodu twojej kuzynki :( Wczoraj po 16:30 czyli po ostatnim posiłku bylo już OK ale dziś od rana znowu tragedia, żołądek zaczyna się do kręgosłupa przyklejać :O Mam nadzieję że za jakieś 2 dni się przyzwyczaję i nie będzie już tak źle :) Rybko, moje zdjęcia są dawno robione. A odkąd odstawiłam Kacpra od piersi to waga poszła drastycznie w górę, zmieniła się przemiana materii no i teraz czuję się fatalnie dlatego ta dietka. Kingap mam nadzieję że sąsiedzi nie będą uciążliwi, chociaż to studenci więc może być ciężko :P My też mieszkamy na poddaszu i powiem Ci że pod nami mieszka rodzinka z 2 córeczkami (prawie 2 i 4 latka) i tak nieznośne dzieciaki że chyba bym na takie cierpliwości nie miała i jak one zaczynają szaleć to tak się niesie jak by ktoś nad nami jeszcze mieszkał. Jak o nich pomyślę to ciśnie mi się jedno określenie nieznosne bach... ry Może sobie pomyślicie że jestem okropna ale już nie raz mam ochotę tam zejść i nawrzeszczć na trych rodziców. Te dzieciaki to jak psy spuszczone z łańcucha. Wiecznie wrzeszczą, tłuką się, rzucają jakimiś przedmiotami bo to zabawki chyba nie są. Już wiele razy Kacper się przez to budził :O Mam nadzieję Kingap że nie będziesz miała takich sąsiadów i że na twoim poddaszu będzie cisza i spokój :D Elizabetka wracaj do nas szybciutko i nie daj się maszynie - komputerowi :P W sobotę oddaliśmy naszego Benusia. Przyjechała dziewczyna po niego. Raczej źle mu tam nie jest ale mi jakoś tak smutno bo nawet się z nim nie pozegnałam tak jak trzeba bo wszytko poszło tak szybko i niespodziewanie :( Dzis popołudniu idziemu do lekarza na wizytę kontrolną bo już prawie 2 miesiące nie byliśmy więc trzeba się zważyć i no pokazać co i jak umiemy już robić :) Zmykam na śniadanko (kawkę z cukrem :O no i na bajki - to Kacper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. Czy Wasze maleństwa często wymiotują? Moja Małgosia ostatnio często :( Zaczynam się niepokoić :( Je np z piersi..w pewnym momencie zaczyna się krecić, płakać..Odsuwa głowkę i wymiotuje. Różna ilość. czesem niewile a czasem sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×