Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Monika-powiem ci , że ja nadzwyczaj dobrze zniosłam cesarke. Jak tylko zaczynało mnie boleć dostawałam kroplówkę, a na drugi dzień sama już chodziłam. Idrugie też chciałabym tak rodzić:P Asmana--to sie chwali, mi tez spada powoli:P Ile dałaś za ten rowerek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze na wspomnienia z porodu wzieło:) ja drugie tez chciałabym rodzic tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz siedzę i sie obzeram, a mam tyle roboty ohh- napisać pracę (zacząć) przejzec notatki wstawic obiad:O o matko takiego mam lenia ze ho ho nie wiem w co rece włożyć Właśnie czytałam ze wasze dzieciaczki też nie chcą zbytnio chodzic trzymane pod paszki, juz myślałam ze tylko moja taka zdolna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Róża, co możesz zrobic dziś, zrób jutro:P Ja miałam mieć gości, więc wstałam skoro świt, odkurzyłam, posprzątałam ,wyprałam, ugotowałam obiad, a oni mi piszą, że jednak nie wpadną:D No nic przynajmniej mam wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana tak wogóle to zaczęłaś 500 stronkę:) kurcze opłaca się, może namówię mamę, żebyśmy do sobie kupiły na spółkę:) Im mało miejsca zajmuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika pewnie to niezła cena a po co do domowych ćwiczeń cos wypasionego:P już się nie moge doczekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika wiedziałam ze moge liczyć na Twoje dobre rady :P i zastosuje sie do nich. Maja wstanie to pojde sie z nią przejść:) Asmana fajny ten rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam, bylam u lekarza, pani doktor kazala powtorzyc badania, bo sam mi przypomniala ze przy julce tez mi takie beznadziejne wyszyly jak byla w igi wieku i okazalo sie zze zle je wykonalam, jutro z rana sprobuje je zrobic znowu i zawioze na badania. niskim poziomem hemoglobiny mam sie nie martwic az tak, podawac jej teraz zamiast kurczaczka wolowinke/cilecinke alb o wiprzowinke , zmielic jej miesko i klopsiki robic, i za miesiac powtorzyc badania troche mi lepiej bo przynajmniej ona nie panikowala:)) ide uczyc dzieci papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to tez bedziesz jeżdzić:) Elizabetaa mam nadzieje ze to wynik złego złapania moczu:), poza tym dobrze wiedziec co dawać dziecku aby hemoglobina była lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana a jeli chodzi o formę płatności to muszę zapłacić przelewem czy mogę zapłacic kurierowi, dopiero po przekazaniu towaru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika nie możesz tylko na konto bądź osobiście w sklepie zobacz na meila napewno Ci przysłali to przeczytaj tam jest wszystko napisane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze teraz rowerki w modzie, ja mam ale powiem tylko ze dobry z niego wieszak:)))) ale moze kiedys do niego wroce ale to takie nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam na chwilkę niestety dziś z pracy, nie mam czasu czytać, Asmanka wiedziałam ze 500 zaczniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kupilam idze cielecinke, zaraz jej ugotuje zmiksuje i dam jej jesc, zobaczymy jak jej bedzie smakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc.O mało co się nie pozabijaliśmy już nie mogłam wytrzymać i powiedziałam to co miałam do powiedzenia i nie żałuje aż mi ulżyło. Oskar na razie jest ok, tylko w nocy wstawał księżyc w pełni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika dlaczego w suwaczku tik-taka nie odlicza mi dni tylko muszę odnowa wkleić linka , wiesz cosika na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wercia🖐️ a masz ten link dodany do stopki? No a jak mez przyjał konstruktywna krytyke:)? oby sie po kłotni atmosfera oczysciła---udanego godzenia:P:P Musze z malym jechac jutro do lekarza, bo dzis to juz 4 taka WOLNA KUPA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podałam Oskarowi jak zrobił 5 takich kup gotowane jabłko i zupke marchew z ryżem i tak mu przeszło ale i ja byłam u lekarza i przepisała Lactoral. Mam w stopce zrobiłam w poniedziałek i było 10 m-ce i 24 dni i dzisiaj patrze i to samo. Zrobiłam nowe zobaczymy jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj chciałam pochwalić moją Asię bo się na spacerku wzorowo zachowywała. A z domu wybyłyśmy o 11, pojechałyśmy wózkiem na rehabilitacje. Z rehabilitacji nici bo Aśka się darła w niebogłosy i rehabilitantka się obawiała, że wpadnie w bezdech. To była nasza ostatnia tam wizyta, bo niestety nie ma to sensu. Aśka najwidoczniej należy do nieraczkujących. Później wracając kupiłam sobie stanik. Później jeszcze wjechałyśmy do komisu samochodowego a później zrobiła się 15 to do domu na obiad. I moja Aśka dzielnie zniosła tą wyprawę, aż jestem z niej dumna, szczególnie po tym jaki cyrk wczoraj zrobiła. Słyszałyście o tej groźniej bakterii, którą wykryto w soczkach jednodniowych Marvit? A ja dzisiaj jak na ironię losu zapodałam sobie do obiadu marchewkowy. I aż zamarłam, jak usłyszałam o tych sokach. Ale sprawdziłam i wypiłam sok f-my Cymes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek slyszalam, ale ja od jakiegos czasu kupuje marchewki i robie sok sama, dzieci dostaly w prezencie sokowirowke to trzeba wykorzystac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym to chcialam sie pochwalic, wystarczylo zmienic fryzurke i okularki i juz wszyscy sie mnie pytaja co ja takiego zrobilam ze wygladam jakos kwitnaco:)) az milo cos takiego slyszec, i moje okularki przeciwsloneczne tez sie sprawdzily dzis w autku, jakie to dziwne uczucie, nic nie razi, nic nie swieci, a wszystko widac:)) musze dzis pocwiczyc bo od paru dni sie obijam jak ping pong. Iga zjadla kanapke z cielencinka, nawet jej smakowala. A jutro jak zdaze to badania a dowalili mi dwa zastepstwa:( dostalam propozycje pracy w liceum, ale jakos sie nie widze w roli pani \"profesor\", musze sie zdecydowac. kolezanka jest kierownikiem koloni letnich i zaproponowal zebym julke poslala, chyba sie zdecyduje bo jula jest bardzo samodzielna i zaproponowala mi zebym pojechala rowniez jako opieka do kingi, tylko nie wiem czy poradze sobie z moim rocznym i jej dwulatka. Nie musialabym msie kingutkiem zajmowac non stop tylko wtedy jakby pani kierownik musiala zalatwiac rozne formalnosci. co o tym myslicie, dam sobie rade????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam i ja żeby zaistnieć na 500;) Byliśmy dziś u arelgologa, TYnia dstała Zyrtec , Mati zreszta też , no i TYni mam usunąc dywany, wymrozic pluszaki , pościel oczywiscie sztuczna (oczywiście mamy) itp. rzeczy A tak wogóle to dzionek śliczny dziś:D tak więc nie miałam kiedy wpaść na cafe, postaram się jutro nadrobic zaległości:) Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera zjadło mi całą stronke pisania...:( Juz mi sie nie chce pisac drugi raz...więc tylko sie melduję! Pozdrowionka i do jutra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×