Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Asmana🌻 no i pewnie masz rację z tą spacerówką. Agnieszka u nas dostałą pieniążki na roczek, więc postanowiliśmy za to kupić spacerówkę. Tylko my daliśmy coś ponad 100 zł. Bo to taka zwykła spacerówka. A jak minęła dzisiejsza noc?? Elizabetaa🌻 no to niezłe pomysły ma Tatuś:) Spacerówkę wykorzystać zamiast taczki:) Słoneczko🌻bardzo dziękuję:) No to teraz Tynia ciągle będzie wchodziła na tapczan:) Gratulacje dla Niej❤️ No i oby jak najszybciej wyszła Jej ta dwójka. A z tym spaniem, to u nas Julia już w ogóle w dzień nie śpi. Czasami uśnie na spacerku, ale to jest sporadyczna sytuacja:) Anna🌻 nie wiem jak u Ciebie, ale u nas na razie zapowiada się na lepszą pogodę:) Ślicznie wygląda Milenka w oby dwóch sukienkach. Jakie ma gęste i ładne włoski. I wyglada jak mała dziewczynka a nie jak 11 i pól miesięczny bobas❤️ Kinga🌻 weszłąm na stronkę. Super zdjęcia Oliwki. A jakiego dużego misia ma:) No i fajne są też te ze spacerku zdjęcia. Fajnie, ze podałaś linka. Rybka🌻 witaj:) Dzisiaj jedziemy na basen. Ale tym razem jedziemy na naszą grupę więc nic nie pomylę. A potem do mojej Babci (jest tam też moja Mama). Zostawimy dzieci z moją Mamą i weźmiemy moją Babcię i pojedziemy w odwiedziny do szpitala do mojego Dziadka. A potem na 18 do znajomych. Mamy bardzo napiety dzisiaj dzień. Miłego dnia. Paptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu:)) no no ma bardzo duzo pomyslow:))) cale szczescie nie tego typu. kasik dla malego buza buzka:))) iga spala cala noc, dzis rano zjadla nawet cos, jest taka slaba bardzo, poklada sie, ale nie ma narazie goraczki. zaraz jedziemy na zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieki dziewczynki😘 Zdjęcia Oliwci,Milenki i Igusi poprostu cudne. Ale wasze panny maja śliczne sukienki.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pogoda dzisiaj przepiękna. Joasiu nocka okropmna przez 2,5 godziny poprostu się dusiła od kaszlu alez mi jej żal było, już sama nie miałą na to wszystko siły. Potem jedziemy na pogotowie... Elizabetko wystarcza mi serek czasami mam ochotę coś zjeść, ale sie powstrzymuje teraz gorzej bo przed @ zawsze mam ochote wchłonąć wszytko... My znowu z mężem na siebie warczymy teraz pojechał to mam chwile spokoju:P Iza zaraz do spania obiad ugoowany a ja na rowerek;) Rybko a tak sobie wczoraj o Tobie myślałam, że Cię dawno nie było. Aniutka a Ty byś się odezwała chociaż w weekend do nas i powiedziała co u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Wszystkiego najlepszego dla Kacpiego i Maximiliana 🌼 🌼 🌼 Kingap Oliwka śliczna a ten dołeczek w policzku taki sam jak u Oskara :) Anna Milenka wygląda superowo w obydwu kieckach :) dwie godzinki w jednej a potem zmiana :):) Rzeczywiście pogoda jest super słoneczko ale wieje silny wiatr. Asmana zdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansmana ja tez mam przez @ zawsze taka ochote na jedzenie, ale jesli jesz na caly dzien jeden serek, to nie jest dobry pomysl na odchudzanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta niestety wiem, ale nie mam ochoty coś na jedzenie, nie chce mi się nic jeść... I co zrobić na siłę wpychać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana, wiesz jak to jest organizm mysli sze musi sie glodzic ze nadeszly ciezkie czasy a jak zaczniesz znowu jesc to bedzie odkladal podwojnie, no na sile to moze nie ale przynajmniej jakies wazywa owoce, bo taki serek to duzo wartosci odzywczych nie ma nie wspominajac o witaminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, witam sobotnio! mialo byc dzis slonecznie wTarnowie a tu wieje tak ze szok i oczywicie slonka brak. Wszystkiego naj dla Kacperka i Maksymiliana Anna trudny wybor Milenka wyglada cudnie w sukienkach, a ja nadal szukam. Asmanka duzo, duzo zdrowka. Uwazaj na to odchudzanie, rozumiem Cie ze mozna nie byc glodnym ale postaraj sie cos wprowadzic, a jogurty, owoce, warzywa??? Ja ostatnio tez zrezygnowalam z kilku rzeczy, np slodycze i jasne pieczywo odstawilam, tak powoli sie staram, Maciek podobnie a razem razniej, moze sie w koncu uda :) Oliwia dzis o 4 nad ranem zeszla z naszego łózka, po prostu przezylam szok. Nie plakala, tylko mowila po swojemu, przyszedl nasz pies i zaczeli sie bawic, nie wiem jakim cudem udalo sie jej to bez obudzenia nas. Zeszla tylem i usiadla na pupie. Boze chyba czas najwyzszy skonczyc ze spaniem w naszym lozku. Pozdrawiamy papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap nasz mały tez ostatnio spi z nami( czyli w praktyce z e mną) i opanował do perfekcji sztuke schodzenia i wchodzenia na łóżko. Zdolne te dzieciaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota, siesta po obiedzie kasik:)) a propo wyslalam wam zdjecia igi dzisiejszej w zdecydowaniej lepszym humorku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć No u nas też ładnie ale tylko przez okno bo wieje że chyba by mi na spacerze wózek razem z Marcelem wywróciło ;) Ania80 Milenka wygląda ślicznie w obu sukienkach ale mi osobiście druga (ta z czerwoną górą) bardziej podoba, wygląda w niej przepięknie i jakbym miała córke to tak bym ją ubrała a w tej całej białej to jakoś tak chrzcinami mi zalatuje (tylko się nie gniewaj że tak piszę ale tak myślę ) Kinga zdjęcia super :) Co do spacerówek to my na pewno kupimy w maju taką składaną bo wiadomo że jak się zrobi ciepło to się więcej będzie samochodem jeżdzić czy do lasu czy nad jeziorko a wtedy taki wózek się przyda. Wszystkiego najlepszego dla Kacpra i Maxa i zdrówka dla wszystkich chorych dzieciaczków. Mam do dziewczyn które mają córki pytanie . Moja bratanica Julka ma 2 tygodnie i jak dwa dni temu byłam u nich i bratowa ją kąpała to miała takie nabrzmiałe piersi i bardzo twarde normalnie wyglądała jakby już miała taki mały biust, pytam się bratowej a ona mówi że położna powiedziała że to normalne ale osobiście sama też się niepokoi czy u Waszych córeczek tez coś takiego zauwazyłyście jak były malutkie?? Elizabeta zaraz sprawdzę czy mi też przysłałaś zdjęcia. pa bo mam dziś gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za milutkie słowa odnośnie zdjęć.Podbudowałyści mnie.:) rybka ta biała sukieneczka faktycznie jest chrzcielna więc dobrze Ci zalatuje ;)...Mnie też podoba się bardziej czewona ale na imprezce nie wiem czy milenka nie wystąpi w końcu w....spodniach, bo sukienki po prostu zdziera z siebie ;).....Tarmosi i targa ile sił w lapkach... Joasiu ależ masz napięty dzień, fajnie Wam, najpierw pluskanie a potem spotkanie ze znajomymi.Ja dopiero wróciłam z zajęć i już nic mi się nie chce... Kingap super stronka, śliczna oliwcia i jej mamusia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka czytałąm,że tak się dzieje pod wpływem hormonów matki, które dostają się do organizmu dziecka z mleczkiem.To przejściowe i niegroźne. My tego nie przechodziłysmy więc pewności nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybka potwierdzam to co mowi ania to od hormonow, iga tez miala takie duze dwarde cycuszki, po jakims czasie to jej przeszlo. a my juz po kolejnym zastrzyku, iga znosi to nawet dzielnie, chwilke poplacze i juz zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nA POCZĄTKU WITA WAS O ROK STRSZA CiOTKA:) Sto latek i zdrówka dla KAcperka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i Maksia🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Elizabetka fajnie ze Igunia sie już yusmiecha i ma humoerk widac to na zdjęciach a mojemu chłopu podobalo się to o kobiecie:P Kasika dzięki za komentarz na fotosiku🌻[👄 Rybko u Martyni nic sie nie dziłao takiego z cycusiami więc nie pomoge:) Aniu Milenia ślicznie wygląda w obu sukienkach a że nie lubiich nosić to pewnie jej potem minie jak podrośnie:)i duża z niej kobietka❤️ Kinga - Oliwica śliczna dziewczynka:)i gratuluje postępów zchodzenia z łóżka:) ASmanka zdrówka dla Izuli🌻 Joasiu mam nadzieję że dzień mimo że napięty - był udany🌻 Papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetaa🌻 no i jak tam Iga? Buziaczki dla Niej❤️ Super zdjęcia Igi. A jak ślicznie stoi❤️ no i dobtrze, że jest taka dzielna przy zastrzykach:) Asmana🌻 no to nie dobrze, że ta wcześniejsza noc taka była. Mam nadzieję, ze dzisiejsza była lepsza❤️ Kinga🌻 no to ciekawi mieliście w poprzednią noc:) Kasika🌻 następny lunatyk?? Czy tym razem schodzi i wchodzi w dzień?:) Rybka🌻 potwierdzam, że to przez hormony. Juleczka u na stez tak miałą. Agnieszka nie miała. Niektóre tak mają i już. N ie pamiętam kiedy to zeszło, ale niech się nie przejmuje Bratowa, to naprawdę normalne❤️ Anna🌻 no muszę przyznać, że wczoraj nawet nie mieliśmy xhwilki dla siebie. Ale było fajnie. A dzisiaj po kościółku jedziemy do mojego Brata (chrzestnego Julii) i Jego Żony. No i u Nich jest super plac zabaw, więc pójdziemy z dziewczynkami na spacer. A potem będę sobie trochę sobie ćwiczyłą na orbi trecu (bo Oni mają). A potem Konrad na nockę idzie:) do pracy. Słoneczko🌻 no to wszystkiego najlepszego❤️. Dzień wczorajszy był udany:) Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny dziękuję za odpowiedzi już dzwoniłam do bratowej że tak czasem jest, naprawdę Wam bardzo dziękuję 🌻 dla Was A u nas wczoraj byli znajomi i trochę popiłam winka i nic nie posprzątałam i jeszcze teraz wszystko stoi a ja jestem zmęczona i nie wiem kiedy to zrobie. A po południu mają przyjechać do nas moi szwagrowie i znów nie odpoczne :( Ale spacerek to raczej zalicze bo za oknem słonko i nie wieje tak jak wczoraj. Miłej niedzieli. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam spiochy piekna pogoda dzis ciekawe czy moglabym z iga wyjsc na krotki spacerek, skoro musze z nia jezdzic dwa razy dizennie na zastrzyk, a dzis tatus pojechal, ja jeszcze chodze w pizamce po domu. godziny mi sie pomieszaly, az glowa od tego boli. a na dowartosciowanie dla nauczycielek cytac lindy evangelisty- supermodelki-\"Bog stworzyl mnie piekna. W przeciwnym razie zostalabym nauczycielka\" :) i tym milym akcentem ide robic sniadanko buzka wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas cudna pogoda:) Słoneczko sto lat🌻 🌻 🌻 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana które to? Pewnie gdzies koło 19??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki Zanetko z okazji tych 18 urodzin dużo zdrowia, pociechy z dzieci, męża worek pieniędzy a reszte sama sobie wymyśl:P Iza śpi wstanie idziemy na spacerek, bo aż żal siedziec w domu. Mimo, że zakatarzone trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) u as dziś pięknie:) Joasiu🌻 Kasika🌻 Asmanka 🌻 Dzięki za życzonka:)najbilżej była Asmanka (11lat temu:P:D) Miłego dnia:) zmykam na 2 spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :D Długo mnie nie było, ale napiety miałam okres :) Małgosia niedługo będzie mieć roczek i ma już 6 zębów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc.U nas pogoda świetna słoneczko radośnie świeci super i niech już tak zostanie :) Wszystkiego najlepszego dla Ciebie SŁONECZKO :) :) :) 🌼 🌼 🌼 🌼 Witaj Monikaa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia 👄 Elizabetaa.....Iga-3100.............9650.....80.. .roczek ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....10 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......10 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590......10,5 kg...80cm.....10,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......11m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko ja tez sie dorzuce do zyczen, wszytkiego najlepszego,, jesli potafie dobrze liczyc to masz 29:)) naciesz sie ostanim rokiem swojej dwudziestki, ale byl kiedys taki film ze zycie zaczyna sie po 30:))) buzka a jula chora tez, angina, ale bede sie wymieniac z ciotka, tak ze nie ide na opieke, wezme tylko jeden dzien w czwartek, bo wujek idzie do szpitala, a kupilismy idze fotelik ten meggy ale w sklepie wyszlo tyle samo co na allegro z przesylka, wiec nie jestem stratna, ale nie bylo koloru do wyboru wiec mam ten trawiasto granatowy albo pistacjowo?/ ide ogladac taniec dalej, ale ta edycja jakas taka nijaka e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×