Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

a Iza zawsze jak zje wkłada sobie palce do buzi i wraca wszystko - jak bulimiczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez z wszystkiego wyrosłyśmy, ale zaczełam powoli kupowacć nowe, wiec co nie co ma:) My świeta w domu, pozniej do teściów pojedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana pozazdroscic, to ja bym zdechla z glodu, dla mnie to za malo, rano musze zjesc porzadnie, miedzy czasie jakies marchewki, jabluszka, za jogurtami nie przepadam, i duzo salatek i pomidorow, a waga stoi malpa jedna, od 2 miesiecy, moze powinnam bardziej rygorystycznie jesc, wziasc sie znowu za siebie, to schudne moze kilka kg, a tobie ile juz spadlo?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmanka iga tez pcha palce do buzi i cala czerwona sie odrazu robi i ma odruch wymiotny a jula i tak nic nie je wiec nie ma co zwracac, lezy takie chuchro na kanapie, same kosci obciagniete skora, a jaka byla odrana awantura z babcia jak blagalysmy zeby cos zjadla. Normalnie niknie to dziecko w oczach, a ostatnio badania miala robione i sa ok, tylko co z tego jak niedlugo to zostanie z niej cienka niteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Elizabetaa to niedobrze z tym jedzeniem, lekarz nic wiecej nie poradził, tylko dał na morfologie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez we wtorek dostałam skierowanie dla małej, zobaczymy jak zelazo- mam nadzieje ze ok:) miałam isc zupe konczyć ajj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no to niezle a pijesz jakas herbatke ze ci sie nie chce jesc czy poprostu nie masz apetytu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana widziałam tą stronke, są i tansze, ale powiem szczerze ze jakies nie ciekawe te torty:O Masz jakiś wybrany może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piję herbatek, piję bardzo dużo wody mineralnej nawet do 3 litrów dziennie i nie by zabić głod a dlatego że czuje pragnienie. Jakoś nie czuję głodu i nawet przed tym @ jakoś się trzymam. Słodkiego już nie jadłam od 5 tygodni i alkoholu również. Zobaczymy jak przetrwam święta, bo tyle pokus będzie;) Wogóle przemiana materii mi się zmieniła diametralnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza nie narazie tak oglądam. Znalazłaś tansze?? to podaj link. Kurcze 60 zł to dużo i ja nawet nie skosztuje go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi ze nie znalazłam- tylko Jagodka ale tam to juz wogole beznadzieja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze gdyby ktoś mi się dziewczynami zajął upiekłabym sama nie wiem co zrobię a czas biegnie nie ubłaganie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie nie zabieram do pieczenia bo i tak z tego nic nie wyjdzie- nie umiem piec. lece małej dac zupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana woda mowisz, lubie wode ale chyba nie dalabym rady 3 litrow, wogle malo pije, sprobuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszyłyscie mnie, bezokresowe Mamy, bo myślałam, że to jakaś anomalia, planowałam iść do ginia, ale w takim razie to jeszcze poczekam. Mały dzić wciupał na drugie danie pomysł na rybę w sosie śmietanowo- koperekowym, ciekawe, co będzie w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziś jakoś nie maiłam czassu wpaśc na cafe:( Roza dzięki❤️ Jaosiu dzięki w imnieniu Martyni❤️ Ale męczący dziś mieliśmy dzieN teraz Tynia sę kompie wiec lece bo kosmetyke ja wykonuje:) Pewnie dziś mnie już nie będzie więc jutro do WAs kochane popisze:) Miłego wieczorku i dobrej nocy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane, przepraszam ze ja tylko z doskoku, ale jutro mamy kiermasz wielkanocny i jestem tak zabiegana ze szok, dzis bylam na ognisku z klasa super bylo:), Oliwcia juz dobrze, ja jeszcze dzis placka pieklam na ten kiermasz i w ogole szal jest i tyle, odezwe sie jak sie troszke unormuje:) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie a ze ja caiagle myslami przy diecie to tym bardziej serdecznie gratuluje Asmanko sukcesu!!!! Buziaki kochane i dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania26🌻 dla Milenki Milenki❤️ z okazji pierwszych urodzin: Wskoczył kotek na ławeczkę, zdmuchnął na torcie jedną świeczkę i zamiałczał pięknie miał. Teraz pobiegł bez miałczenia żeby złożyć Ci życzenia!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×