Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Elizabetaa🌻 no to ładnie Julię załatwili na pogotowiu❤️ Aż człowieka krew zalewa jak o tym czyta. Trzymajcie się i mam nadzieję, że z każdą chwilą bedzie Julia miała więcej sił🌻Fajnie, że udało Ci się wyjść na spacer wczoraj, zwłaszcza z Julią. Oby tak dalei:) Wera🌻 Ty to masz talent. Super ten nasz blog. Postaram się wieczorem przesłać kilka zdjęć:) Kasiak🌻 super, ze nocki coraz lepsze i pewnie masz rację, że to zasługa świerzego powietrza❤️ No i gratulacje zrzucenia 6 kg. Niezła jesteś:) Widzę, że Wy chodzicie na basen w czwartki, a my w soboty:) Monika🌻 witaj:) Słoneczko🌻 miłych zadaw z Tynią❤️ Niezły ten noworodek, ale tez jestem zdania, że najlepiej mieć żywego:) Panteerka🌻 fajnie, że Zuzieńce się podobała jazda przodem❤️. Pewnie dlatego, ze więcej widziała:) U nas kiedyś to zawsze był ryk w aucie. Teraz czasami jest grzeczna, ale czasami jak zacznie ryczeć, to się strasznie zanosi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki asiu:))) dziewczyny sie wyspaly ten spacer chyba zrobil swoje, bo padly jak muchy wczoraj, obudzilysmy sie dzis o 8, rozpusta normalnie dla solenizantki joasi🌻 zaraz wyprawie jule z babcia, bo naciaglnela ja na wrotki, a ja wykorzystam to i pomyje okna, wiec mykam myk myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Elizabetaa z tymi lekarzami to skaranie boskie :O, dobrze ze zwrocili uwagę wkoncu na wagę małej:) Joasia kontrola bioderek ok, wszystko w pozadku, mamy sie zjawic jak mała zacznie dobrze chodzić:) Wczoraj nic nie jadła przez cały dzień, nerwow mi napsuła ze ho ho, nie wiem co mam z nią robić, w koncu mąz ją nosił a ja karmiłam. Dobrze ze dziś sniadanie zjadła- może juz jej przeszło:) Wera dobrze ze kontrol a jest ok, daj znać po nastepnej. Panterkaa to ci komplementy prawi lekarz no no:P. Moja mała zawsze lubiła jeżdzic autem:). Ja też jeszcze nie mam @. Kasika gratulacje - 6 kilo no ładnie:) Słoneczko skad ja to znam- wiecznie w ruchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej Małgosi wyszły jakies szmery w sercu i mam ustalona wizyte u kardiologa na 26 czerwca :( Czy u Waszych pociech lekarze nie zauważyli czegoś takiego? Bo mnie uspokajała, żebym się nie martwiła, bo czesto u dzieci tak bywa, ale lepiej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaa szmerki faktycznie czesto wystepuja, jula tez miala szmery w sercu, a jak bylismy potem kilka razy z nia do kontroli, w 2, 3 roku zycia to juz nie miala, a dwa okna za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już wróciliśmy. Wsadzili mu w dupkę rurkę i wstrzyknęli płyn na chwilowe zasnięcie. Podczas badania :( :( wyszło że Oskar ma niezamknięty przewód tętniczy który powinien już się zamknąć , normalnie jak to usłyszałam to jakby mi ktoś w mordę dał.To nie jest nic tak bardzo poważnego, ale jednak coś.Jak do pewnego czasu się nie zamknie to będzie miał zabieg.No to tyle idę spać chociaż nie wiem czy uda mi się zasnąć.PA pA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ My cały dzień na spacerkuw nowej spacerówce. Ale to komfort, żałuje, że dopiero teraz ją kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Kurcze wiecie co musze Tynię usypiac na dworzu i teraz śpi , dobrze że jest pogoda już się boje co to będzie jak aura sie popsuje:( Kasika fajnie że jesteś zadowolona ze spacerówki:) i dzięki za adres bloga🌻 Wera blog super:) i mam nadzieję że zabieg nie będzie potrzebny - dla Oskarka👄 Roza ja juz po mału wymiękam Tynia robi się poprostu :ciągle krzyczy ale nie płacze tylko się wydziera , wicznie gdzieś włążi , taje przy wszystkim co się da a jak laduje na pupie to ryczy i na dodatek tragedia ze spaniem w dzień:( Joasiu tyle że przez te jej zabawy nic nie mogę zrobić ani posprzątac ani ugotowac itp.a ten noworodek to jest na allegro wró lalek- a cena kosmiczna:D Monika Mati też miał szmery jak był malutki a teraz nie ma więc mam nadzieję żę Małgosi nic nie będzie🌻 Serek sto latek dla Joasi🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Panterka a jak u WAs z nocnym budzeniem na cyca bo Tynia to potrafi po 3-4 razy się obudzic żeby pocyckać:) no i tyle pospała -więcej wożenia niz spania lece do niej :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Nie mam czasu z Wam pisać bo w tym gipsie jestem spowolniona. Za to Aśka wyspecjalizowała się w raczkowaniu na pupie (bo to chyba jest raczkowanie) a jak nie chce na pupie to wyje żeby ją prowadzać za rączki. Z tego wszystkiego to się zdziwiłam tymi życzeniami dla Asi – a to przecież 30 i leci 11 miesiąc. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Słoneczko- u mnie to samo, trzy cztery razy. Nie pamiętam, kiedy ostatnio przespałam całą noc. Chyba jak mała miała żółtaczkę i tata, znaczy mój mąż, karmił ja butelką. Róża- najważniejsze, że jest dobry lekarz. Miałam dużo szcęścia, że na niego trafiłam. Przy okazji mycia okien cieszę się, że mieszkam w bloku. Przynajmniej mam tylko trzy. I to na trzecim piętrze, więc jak się mniej postaram to mało kto widzi. :P Ale za to mam sidding na balkonie i to paskudztwo sie strasznie myje. Ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu takie pustki :) Ja też mam nadzieje że mu się zamknie mojego brata synkowi też się zrosło około 2 roku życia (ale on miał coś z komorami i na dodatek ubytek i wszystko się zrosło ), poza tym Ernesta siostra też miała coś z sercem także może być to rodzinne tak powiedziała doktorka. A jak powiedziałam że dopiero na 4 dobę mi powiedzieli to się zdziwili czego nie wcześniej.To ja sobie wyobrażam ile takich rodziców o niczym nie wie.Ja też bym nic nie wiedziała gdybym na 3 dobę nie zachorowała wyszłabym ze szpitala nic nie wiedząc. Wszystkiego najlepszego dla Joasi 🌼 🌼 🌼 🌼 Elizabetaa.....Iga-3100.............9650.....80.. .roczek ......23.03.06 RRR............Mikołaj-3460.........7500......67......14 tyg……....26.03.06 Ania26.........Milenka-4020........10 kg......??......9, 5mc……....29.03.06 Madelaine.....Milenka-3730........8490.....???........8m c…….....03.04.06 aga_krz........Roksanka.-3900.....6740......69......4m i 2 t…….04.04.06 kizia...........Juleczka-3180........6600......??......1 2tyg………..04.04.06 Anna80........Milenka-3400.........6300......67......4m i 3t……...05.04.06 Monikaa_......Małgosia-2570.......9850.......??......10 m-cy…...05.04.06 dowa...........Dianka-4060..........8600 .....75.....prawie 10...06.04.06 Gosik24.......Damian-3880..........????........??......9 m-cy ......06.04.06 Renola.........Juleczka-3100........9430......??......7 m i 3 t…...08.04.06 grazie..........Maciej-3900..........7400......68......3 ,5 m-ca.…09.04.06 wera66.........Oskar-3650..........8900.......84.....11 m-ce…….09.04.06 Marteczka77...Damienek-4350…...6750......67......3 m-ce…….10.04.06 ania_szczecin...Remik-4100.........10 kg.....56......7m 3t......10.04.06 Mina29.........Kajtek-3400 .........7200......78......6m-cy……..11.04.06 Joasia79.......Juleczka-3200.......8320......75......10 m-cy.…..12.04.06 Jenefer25......Julcia-3250..........9800......75......10 m-cy…...12.04.06 Irlandia.........Olek-3450...........9,3 kg......80......8,5 mc……12.04.06 agneska.pop...Brajan-3800.........11 kg .....??.. ....8m………….14.04.06 rybka25.........Marcel-3340........9600.......78......10 mies....14.04.06 Roza............Maja-2650............8000.....68.....9 ,5 m….....17.04.06 Niebieskie_oczy...Małgosia-3590..7500......74......6 mies.....17.04.06 Aniutka 30.....Tosia - 3250.........8780......70.....10 m-cy..….19.04.06 Aloiram.........Agnieszka-3260.....8300......70......9 m-cy.....19.04.06 Kirrikirri........Zosia..................5500.....??.... ...2 m i 2 t...19.04.06 Kingap...........Oliwia-3400...........9000....71......1 0 mies..19.04.06 Agnes_Bdg.....Julka-3060............7200.....68?....6 mies .......20.04.06 macieja8.......Kinga-3990...........8120.....69......6,5 m-ce…..21.04.06 Sylwia_76......Jędrek-4000.........10,40kg..???.....9 m-cy….....21.04.06 Silvia27 ........Kacperek-3950......10 kg ....81.....10 m-cy …....22.04.06 Sineqanone.....Ola-4150............9800.....??......10 m-cy………..22.04.06 Kasika1……Kacperek-3590.....10,5 kg...80cm.....10,5mies......24.04.06 Patichris1......Maximilian.............................. 10 mies......24.04.06 panteerka.....Zuzieńka-2650......8500.......72......11 m-cy....26.04.06 słoneczko27...Martynka-3410...9350.....73.......11m-cy .....28.04.06 asmana........Izabela-3500 ...... 8550......74......9 mies.......29.04.06 serek..........Joasia-3450.........8300......75.....9,5m -ca.....30.04.06 VIKI2...........Oliwia-3200........8500......68.......7 mies……...01.05.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiga mimo ze tez na piersi nie budzi sie w nocy, w zasadzie je 2 razy na dobe cyca, rano i wieczorem, no chyba zae sie przebudzi nad ranem to jeszcze pociagnie, a w ciagu dnia bardzo rzadko. ja mieszkam na parterze i mam 4 okna ale za to bez firanek wiec odpada mi wieszanie,jutro moze jak mi sie uda umyje jeszcze te dwa, dzis bylysmy na dlugim spacerku, labedzie przbyly do naszego parku osiedlowego, piekna parka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasiu sto lat🌻 Kacpi nareszcie udał się na zasłuzony odpoczynek ( w ciągu dnia spał tylko godzinkę). Na drorze spędzilismy większą część dnia, więc mam nadzieję, że prześpi całą noc.:) Co do porządków, to mama myje okna, ja wyprałam już firanki, pościele, koce. itp... Złożyłam już tez nasz poprzeniu wózek i jutro wyladuje na strychu. Słoneczko- ta lala to faktycznie wygląda jak żywa.. Panterka- mój amły już od jakiegos czasu jeździ przodem, i bardzo to lubi, patrzy w okno i nie mam dziecka;) Joasia- my tez wstalismy 15 po 5 :O:D A od 3 spał z nami w łóżku. Róża- Kacpi tez cos ostatnio mało je, może to zęby?! Jak myślisz? Monika- nie zamartwiaj się na zapas, napewno wszystko będzie dobrze❤️ Elizabeta- to pieknie sie wzięłaś za okna:D Tu masz link do spacerówki: http://allegro.pl/show_item.php?item=175878655 Wera- napewno ten przewód sie zamknie, musisz w to wierzyć.❤️ Serek- faktycznie, ten czas strasznie szybko leci. A kiedy odzyskujesz pełną sprawność (tzn kiedy gips ci ściągają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Jak ja za wami tesknie a nie mam czasu żeby tu częściej zaglądać :( Wera oby tylko wszystko było dobrze, bo niby dużo dzieci tak ma ale jednak lepiej jak mają serduszka zdrowe i nie potrzebne żadne zabiegi. Kasika i jak ?? zadowolona z nowego wózka?? Ja mam zamiar kupić podobny dlatego pytam ale dopiero z miesiąc. Marcel od poniedziałku ma katar i nie chce mu przejść a jak mu wyciągam smarki to płacze a jak nie wyciągne to ciężko oddycha i żle mu się je, jak do tej pory miał katar 2 razy ale zawsze przeszedł po 4 dniach a tu już prawie tydzień a ten katar nadal taki mocny. teraz może trochę poczytam co tam u Was i wkleję trzy nowe zdjęcia z fotosika, nie są aktualne bo dziś przywiozłam aparat od mamy ale jutro zrobię i jutro albo w niedzielę wkleję aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka🖐️ Bardzo jestem zadowolona z wózka.Polecam OBy Marcelkowi szybko przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko ten noworodek jest okropny, tzn. wygląda jak prawdziwe dziecko ale nie wiem po co komu taka lalka, do czego on ma służyć?? Ma być zabawką czy co ?? W ogóle nie rozumiem pomysłu tworzenia takiej lalki. Kasika gratulacje ładnie poszłaś z tą wagą, napisz mi czy skończyłaś to 6 Weidera czy nie a jak tak czy widać jakieś efekty po tych ćwiczeniach. bo rozumiem że te ubyte kg, to dieta, aerobik i inne ćwiczenia. Ja tam schudnąć nie chcę ale brzuch bym z chęciom sobie poprawiła ćwiczeniami a nie mogę się zmotywować. Monika u Was też problemy z serduszkiem, oby wszystko było dobrze 🌻 dla Małgosi. Elizabeta u nas w parku nad stawem też są Łabędzie ale Marcel nie był nimi zaciekawiony, chyba jest jeszcze za mały. A to nowe zdjęcia http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b0b09f81ac5a6213.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7972d8fce21d76b4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ee108d143c779b9.html To ostatnie jest najbardziej aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam z chodzeniem Bo Marcel jeszcze nie chodzi :( Ale od tygodnia przestał pełzać na brzuszku i zaczął normalnie raczkować i teraz jak on gdzieś tak sobie raczkuje po pokoju i ja go chcę zabrać na ręce to zaczyna płakać tak mu się to raczkowanie spodobało. Wydaje mi się że roczku nie przechodzi :( ale nie ma się co martwić on zaczął postępy fizyczne od stycznia wię i tak mu wszystko dobrze idzie. Ciekawa jestem ja tam Aniutka i Tosia oraz Silvia i Kacper bo z tego co widzę to ich tu dawno nie było. Mam nadzieję że się odezwą jeszcze przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta sąsiadki z mojej wsi (tam gdzie mieszkałam jeszcze w pażdzierniku) to mówiły że ma oczka jak dziewczynka. Jak oglądałam zdjęci Twojej Igi to stwierdziłam że mają takie same fryzury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia jesli to mozna nazwac frzurka to sie zgadza wyslalam wam zdjecia z dzisiejszego spacerku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabeta właśnie sprawdziłam pocztę i obejrzałam zdjęcia ze spacerku, widać że dzieciaki zadowolone tylko szkoda że Mamy nie ma na zdjęciach. Idę bo mąż wróciła a ostatno coś nam się pożycie małżeńskie nie układa może to dziś naprawimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko no wlasnie wiec jula to tak blado chuda w tym garnku na glowie, w srodku to iglak a ta mala fajna pyza to kingusia corcia mojej przyjaciolki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko Marcelek sliczny:)i zdrówka , szybkiego pozbycia sie katarku A co do tej lalki to też zastanawiam się w jakim celu została stworzona??????????????????????????????????????? Panterka ja jeszcze nocki żadnej nie przespałm , dobrze że twoj aZuza chociaz z butli pije bo Tynia smokiem z butli to się bawi:) Kasika widzę że sprzatanie pełan parą:)i niech Kacpi spi caluchną noc:) Elizabetka no chyba że tak:) No właśnie Aniutka, Sylvia co u WAs????????????????????????? Asmanka a co u Twojej famili?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×