Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Imię Roksana w języku staroperskim brzmiało Raohszana i znaczyło \"jaśniejąca\" albo \"jutrzenka\". Oznaczało więc planetę Wenus, patronkę miłości, harmonii, sztuki i gorących porywów serca. Z Persji to imię przeszło do Grecji. Roksany są przebojowe, znają swoją wartość i mogą osiągać prawdziwe sukcesy - szczególnie w tych konkurencjach, którymi opiekuje się Wenus, a więc w filmie, w muzyce, w fotografii. Z drugiej strony imienia o tak silnym ładunku magicznym nie należy nadawać \"na siłę\", podobnie jak imion w rodzaju Szeherezada czy Konsuela. Nie każda Słowianka będzie się z nimi dobrze czuła. Julia - Z języka łacińskiego wyłoniło się to imię. Kobiety niezbyt cenią je sobie, toteż nie wiele jest ich o tym imieniu. A te, które noszą imię Julia są osobami dobrymi, miłymi, kulturalnymi i zwykle uczonymi. Zawodowo wyróżnia się, a jeśli decyduje się na karierę aktorki, to staje się sławną. Sukcesy sceniczne osiąga stopniowo, wiele pracuje nad sobą, doskonali swój warsztat aktorski. Może robić wrażenie żądnej władzy. Potrafi prowadzić wielkie interesy i osiągać dobre wyniki. Ma umysł osoby wszystko dokładnie analizującej. Mniej ma do powiedzenia w domu i rodzinie. Dba o swój wygląd, troszczy się o ubiór, nosi się ekstrawagancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow 🌻 Oliwcia dzis zasnela juz o 9 chyba przez ta pogode, u nas pochmurno i brzydko:( Ja wlasnie gotuje zupe i przez ta pogode popadam w depreche, sama nie wiem co mi jest, jakos zle, nie moge sie zmobilizowac, żeby cos ze soba zrobic, nic mi sie nie chce....ale marudze, sorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Elizabetaa ja tez nie moge patrzeć na nieszczęscia małych dzieći, teraz to zupełnie, az łzy mi lecą ojj:O Asmana zdrówka dla izulki🌻 Kasika dasz radę, choc nie bedzie cie cały dzień z małym:O to najgorsze. Mowisz podupadł :P. Jak mozesz to napisz jaką pastę robisz- może ja sprobuję:) Joasia wielkie serce ma bratowa z bratem, uważam ze potrzeba odwagi:) To mowisz ze mąz wyjeżdza, ale dobrze ze wyszło najlepiej jak mogło:) Słoneczko piłka jest najlepsza, Maja fajny zamach bierze rzuca ją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze Roza:) Maja - Kobieta ta jest konsekwentna w swych przekonaniach. Jej charakter jest spokojny, rozsądny, prostolinijny, sprawiedliwy. Jest kobietą subtelną, postępującą intuicyjnie, zgodnie ze wszystkimi regułami prawdy. Zna doskonale naturę ludzką oraz różne charaktery. Szybko podejmuje decyzje, które w zasadzie są trafne. Nigdy nie zmienia raz danego słowa. Poniesie pełną odpowiedzialność za rodzinę i dom. Lubi dzieci. Męża traktuje jako głowę domu, która musi zabezpieczyć rodzinie warunki materialne. Pochodzenie imienia jest hebrajskie: w przenośni być pięknym, wspaniałym. asiu moja przyjaciolka przeszla juz wszystkie te adopcyjne rzeczy i teraz czekaja, mam nadzieje ze w tym roku dostana dzidziusia:)0juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra:)) agnieszka tez:)) Agnieszka - osoba o tym imieniu jest wrażliwa, spokojna, z dużym poczuciem obowiązku. Obdarzona jest wielkimi ideałami. Charakter stały, nieumiejący narzucić drugim swej woli. Cechuje ja odwaga, niezależność myślowa i w działaniu. Jest zawsze dobra nauczycielka i wzorowa matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Elizabetaa:) z tym spokojej to roznie u mnie bywa, jestem chyba choleryczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pale sie jak pochodnia i wyjatkowo długo:O nie lubie tej swojej cechy oj nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj właśnie, choć ja wybucham dlatego ze troszkę potrzymam w sobie, ponakrecam sie i ...gotowy tajfun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zamowiłam fotelik Coneco Atos na alegro. Serek widziałam też ten zenith ale jakos mi nie pasował:) jak bedziesz go mieć to daj znać. Kupujesz w sklepie czy na alegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Zakupy wczorajsze się udały.Byliśmy dzisiaj u lekarza Oskar zdrowy tylko chciałam dowiedzieć się więcej na temat tego drożnego przewodu tętniczego i powiedziała że chyba będzie robiony zabieg :( :( że raczej się już mu nie zamknie bo to zaraz po urodzeniu powinno ale jestem dobrej myśli i będzie wszystko ok :) :) Asmanka 🌼 dużo zdrówka dla Izulki ucałuj ją od ciotki werci Wszystkiego najlepszego dla Roksanki i Julki 🌼 🌼 🌼 Ania26 🌼 odezwij się 👄 Elizabet 🌼 ja też tak mam jak oglądam film czy jak się dzieje coś złego dziecku to zaczynam ryczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZEść 🌼 Półgodziny siedziałam przed kompem z Zuzia na rękach i nadrabiałam zaległości. Serek- mała pije bardzo dużo a glutenu bardzo niewiele, ale spróbuję i to odstawić Idziemy do lekarza, to może się coś wyjaśni. Już parę dni żyję bez nabiału- mam wrażenie, że wygląda to lepiej ale może to złudzenie optyczne Kasika- powodzenia 3mam kciuki Słoneczko- dzięki Rybka- reklamy tojest to, co tygryski lubią najbardziej- nie madziecka. A jak zasłonię tv,to się wychyla na wszystkie strony żeby coś widzieć Joasia- może to rzeczywiśie mazwiązek z malinami- kaszka i panadol na ząbki / Zuzia robi sama 3-4kroczki i ląduje na pupie Asmana- zdrówka dla Izy Roza- no faktycznie nie zauważyłam wcześniej, ale może terazmała trochę podgoni, bo zaczęła jeść jak człowiek / też kupiłam Zuźce atosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzbietaa- ja też ryczę na filmachi na tej reklamie od pneumokok ów Na szcęście ją wycofali I jak napisałaś o Roberciku to też miałam świeczki w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza chora cały dzień praktycznie śpi noc znowu spędziła na moim brzuchu. Ja chora angina i jak tu jechać:(:( Kasika daj znać jak po dniu w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wera szkaoda ze sie samo nie zamknie, ale dobrze ze jesteś dobrej myśli. Trzymamy kciuki:) Asmana biedna twoja Izulka, już sobie wyobrazam jak jej musi byc zle:O Panterka i jak fotelik, jesteś zadowolona, ja czekam na kuriera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Juleczko 🌻i Roksanko🌻 Mamusia Cię rok temu urodziła Kiedy piękna wiosna była Słonko wtedy pięknie świeci Niech Cię lubia wszystkie dzieci Buzia niech sie zawsze śmieje Nawet gdy wiaterek wieje:) Sto latek i zdrówka dla Was dziewczynki:) Asmanka ❤️Trzymajcie się dzielnie🌻 Elizabetak ja poproszę MartynkA I Żaneta(chociaż wątpie czy będzie;) Joasiu życzę aby Twoim bliskim wszystko przebiegło pomyślnie -podziwiam takich ludzi ❤️ Wera trzeba myslec pozytywnie , dobrze że tak robisz❤️ Dobra wpadne potem bo Tynia już mnie woła Ai już się nie denerwuej bo kobitka od samochodzika dzwoniła że jutro będzie u mnie:) miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyny niemal od urodzenia czują się kimś wyjątkowym. Tak właśnie postrzegają swoje miejsce w świecie: nie mają ochoty podporządkowywać się regułom, żyć tak, jak wszyscy; przeciwnie, szukają wyjątków, życzą sobie mieć specjalne prawa. Są indywidualistkami i same określają, co dla nich jest dobre. Nie ulegają modom i nie chodzą razem z tłumem. Poszukują tego, co rzadkie, egzotyczne i dziwne. Życie widzą jak jedną wielką przygodę. Swoich rodziców, narzeczonych, mężów zaskakują szalonymi pomysłami. Lubią zmiany, wędrują po świecie, chętnie zmieniają zawody, prace, miejsce zamieszkania. To niespokojne duchy, te Justyny! Przy tym żyją dla siebie, nie dla jakichś zewnętrznych ideałów. Nie zależy im na nagrodach ani na poklasku. Zdarza się, że są odkrywane i robią karierę, ale nie to jest w ich życiu najważniejsze. Najważniejsze jest dla nich to, aby być sobą. Justyny dobrze czują się we własnej skórze. Mimo zmian i niespokojnego trybu życia są zadowolone z siebie i właśnie to - bycie w zgodzie z samą sobą, jest dla nich najwyższą wartością. Martyna - Kobieta subtelna o nieprzeciętnej intuicji, szybkiej i trafnej decyzji, dobry znawca ludzkiej natury. Powinna posiadać wszechstronne wykształcenie. Lubi przyrodę i dobre filmy, jak również nowoczesne ubiory. Nie znosi aby jej rozkazywano. Żaneta - imię skłania do ciągłych zmian, do ryzykownych przedsięwzięć, hazardu i wiecznego próbowania własnych możliwości. Oznacza to, że w porównaniu z Joannami Żanety będą bardziej energiczne, samodzielne, niezależne i naładowane twórczym niepokojem. Takie dziewczęta szybko się uwalniają spod opieki rodziców i na własną rękę próbują szczęścia w życiu. Mają wiele talentów, łatwo się uczą nowych rzeczy - ale może za mało sobie cienią to, co osiągnęły. Potrzeba zmiany jest jednak u nich przemożna. Żanety mało przejmują się tym, co inni o nich mówią, żyją na własny sposób i często pociągają je różne artystyczne i zbuntowane towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO MACIE CO CZYTAC:)) wlasnie wrocilam z miasta, dziecki sie pozbylam do babci i zlobkow, i z kolezanka poszysmy sobie na kawke, posiedziec, pochodzilysym po miesice, namowila jak na buty, a sama sobie kupilam bluzke,:)) fajnie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roza- Zuziek narazie tylko 2 razy jechała w tym raz spała. Jej się podobało. Ja jestem zadowolona bo udało mi się go bez wiekszych problemów zamontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak tu cicho,??? szykujecie juz swieta??? ja sobie zrobilam tak zwany osternstrauB czyli powyginane galazki a na niej jajeczka kolorowe, mojemu sie nie podoba a co tam ja stroje caly do w kolorach wiosny, jakies kurczaczki, jajeczka, wianuszki na trzwi i takie tam:))) iga spi, biedna zmeczona padla. coraz pewniej chodzi za raczke, ale pusic sie boi, ale w ciagu ostatnich dwoch tygodni zrobila i tak niesamowite postepy, sama stoi na spacerze lubi sobie terz pochodzic. asmanka jak corcia?? mam nadzieje ze bedzie lepiej, 🌻 kasik jak dzien probny??? zmeczona na pewno. gdzie reszta??? cos chcialam wam powiedziec i zapomnialam, eh skreroza nie boli,:)) no ja juz mam wolne, ale nie do konca w piatek i we wtorek musze isc do drugiej pracy na dyzur, tak godzina dwie, :))) ale na tak znawna kawke:))hiii to ide robic cos pozytecznego, bo w szafach dzis juz posprzatalam iga mi bardzo pomagala:P, a reszta jutro i po jutrze, a w sobote pieke wielka nocna babe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Elizabet,nawet sie zgadza co nie co :) My niedawno wróciliśmy z Oskarem z zakupów,siostra cioteczna przyjechała z Krakowa tam studiuje i nas zabrała. Asmanka zdrówka dla Was Kasika jak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieki dziewczyny za wszystkie miłe słowa, jesteście kochane,❤️ mam ochotę was usciskać:P Teraz tak, byłam dziś, jestem zadowolona choc oczywiście nóg nie czuje, i stwierdzam, że praca w sklepie dla dzioeci to męka:P:P te małe potworki wszystko dotykają, brudza i wybrzydzają:P:P:DD Zaproponowali mi tam prace i juz miałam sie zgodzić, ale warunki dali fatalne: codziennie po 10 godzin + 2 godz na dojazdy, kazda sobota pracująca po 7 godzin i uwaga: wynagrodzenie 600zł, z czego 200 przejeżdzę na dojazdy.:(:(😠 Jak to wszystkoprzekalkulowaliśmy, to zrezygnowałam... Trochę mi szkoda, bo praca fajna, ale druga strona to to, że okropnie przezyłam rozłąker z małym😭 płakałam rabno i po powrocie, napewno z czasem byłoby lepiej, ale pierwsze dni to mordęga....... Spijcie dobrze💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik. ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 W tym dzisiejszym dniu wszystkiego co najlepsze dla wszystkich małych Mężczyzn od \"ciotki\" i koleżanek Julii i Agnieszki❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika to rzeczywiście zostaje 400 zł a 10 godz sie narobisz- dobrze zrobiłaś, moze nastepnym razem sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×