Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

A no rzeczywiście Słoneczko :) wczoraj miałaś. Serek 🌼 Oskar bardzo lubi ogórkową i zjada z apetytem a jak jest coś innego to nie chce zjeść i dlatego tak często ją gotuję :) Elizabet :) Kasika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczko – chyba już Ci lepiej co? U nas dzisiaj w końcu słonko wyjrzało zza chmurek ale zimno jest. Mnie od trzech dni boli głowa i w ogóle jestem rozwalona – mam migrenę. Elizabetha – fajnie masz z tymi ciuszkami. Czy ja dobrze pamiętam, że twoi rodzice mieszkają w Stanach Z. ? Ja za małe ciuszki daję bratu ciotecznemu dla jego synka Kacperka. A sukieneczki i inne typowo dziewczęce zostawiam dla drugiego dziecka (jeśli będzie dziewczynka). Planuję zdecydować się na drugie dziecko w przyszłym roku. Tak żeby się urodziło na wiosnę 2010 r. Myślę, że do tego czasu nasza sytuacja mieszkaniowa się polepszy. Mój brat cioteczny ma dwoje dzieci – wspomnianego wyżej Kacperka i 5 letnią Karolinkę i ja daję ciuszki po Asi dla Kacperka a dostaję po Karolince. Zawsze coś tam jeszcze dokupuję i buty kupuję nowe. Wczoraj jak wychodziła do pracy to zapowiedziałam mężowi że ma często wpuszczać małej spray z wodą morską do noska. No i w końcu katarek zaczął schodzić. Jutro wyjdę wcześniej z pracy i pójdę do pediatry. Trzy tygodnie mijają i nos zapchany to chyba za długo jak na zwykły katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze się Was zapytam ile wasze dzieciaki oglądają bajek. Moja to tele-maniaczka. Teraz jak nie ma pogody na długie spacery na dworze i więcej siedzi w domu to ciągle chce żeby jej bajkę włączyć. Nawet M jak miłość lubi oglądać. Rozpoznaje ten serial natychmiast. Ograniczamy jej oczywiście telewizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyna śpi Serek moja to tez tele-maniaczka jak nie w tv to na płytce staram się jej ograniczać ale nie zawsze to wychodzi zresztą cały czas nie ogląda jak jest właczona bajka gdy jest czymś inNym pochłonięta takwieć nie jest tak źle a jak nie chce żeby ogląałą to mówię że baja poszła spać swietnie to zdaje role wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski, zajrzałam tu, żeby sprawdzić czy ktoś jeszcze jest i nie dowierzam...jesteście tu nadal :) pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy, będziemy nas nic nie rusza:classic_cool: Słoneczko co Cie gryzie?? Nie martw się, to wszystko przez pogodę. W weeckend zjazd, więc do zobaczenia w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasika udanego zjazdu u nas kolejny ciepły i słoneczny dzień:) Godzenie sie jest jednak fajne;) Mężuś wczoraj przyniosl kwiatka (szkoda tylko że nie wiem co to za kwiat jakis egzotyczny ale bardzo ładny)i winko Martini(moj ulubione) i podziałało na mnie :) Zapraszam dzis na krokiety z kaustą i grzybakmi :) Farsz sie studzi ciasto na naleśniki zrobione :)+ barszczyk czerwony Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu u nas zrobiło się słonecznie co nie oznacza, że cieplej. Przynajmniej nie jest ponuro i nie siąpi deszcz. Ale mi Słoneczko narobiłaś smaka na krokiety, które już zresztą za mną „chodzą” od jakiegoś czasu. A jak Cebulak się udał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek cebulak wyszedł super:) A krokieciki po prostu pychotka frasz sueer bo kapusta wyjątkowa dobra:) Pochasałysmy zTynia na podwórku u nas jeszcze cieplej jak wczoraj i bez wiaterku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce wczoraj wyszlo i humorek odrazu lepszy, pracowac sie nawet chcialo:)caly dzien w biegu, sypnely sie nam grupy i stracilam 3 godziny, na szczescie etat jest, ale bede dostawac duzo zastepstw, wiec powinno byc ok. potem pojechalam na badania okresowe, odebrac wyniki dziewczynek, z powrotem do przechodni z ich wynikami i okazalo sie ze julka ma niespecjalne, ma krwinki czerwone w moczu, to jest ten problem z nia, ze nie chce pic, nad nia trzeba stac i wmuszac picie, a potem jest problem z wyproznianiem sie, bo tez trzeba ja zmuszac ze trzeba isc do toalety bo ona nie odczuwa potrzeby. dostala cos przepisane, musimy ja nawadniac i za 3 tygodnie powtorzyc badania. Igi badania na szczescie ok. i po tem z powrotem na miasto do drugiej pracy. wieczorem odebralam ige ze zloba, przyszedl jej wozek od dziadka i do pozna iga szalala z lala po domu i wozkiem. a dzis trzeba doprowadzic dom do mieszkania, poprac, poprasowac, poukladac, jak ja tego niecierpie. jak wygram w totka to zatrudnie pania do sprzatania. wczoraj o 13:45 dzwoni moja przyjaciolka, ze za 15 min zrealizuje swoje marzenie i bedzie skakac ze spadochronem i skoczyla szalona. z 4 tys m. odlot, podziwiam za odwage. papaptki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas słonecznie i cieplo:) Upieklam ciasto ze śliwkami bo ostnio Kasika mi narobiła smaka:) a na obiad dziś pierogi z truskawkami:) Miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy ciągle o jedzeniu:P:P Jezu w 9 miesiącu ciąży to nawet siedzenie na wykładach męczy:D Ale wszyscy, łącznie z wykładowcami są naprawde mili. Po urodzeniu dostane 3 tygodnie urlopu od uczelni, więc nie jest źle. Byle laktacja sie unormowała. Kacpi przezywa moje wyjazdy na uczelnie, bidny jak on zniesie ten mój pobyt w szpitalu.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizabetka to zdrówka dla Julki, oby to nawadnianie pomogło i wyniki byly już tylko dobre a przynajmniej lepsze obecnych. Brawo dla przyjacióki Kasika no bo jedzonko to jest to dobre jedzonko:) A Kacpi jakoś przeżyje , nie ma wyboru niestety , pewno Ty bardziej będziesz przeżyać to Wasze rozstanie ;) Tynia polubiła yuotube:) a w szczególności to nagranie http://pl.youtube.com/watch?v=8IudkzxXC8M Adaśko mówi że puszczam jej schizowy teledysk ale Tyni sie podoba :D Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:)) Długo się nie odzywałam, ale kobita pracująca ze mnie, pracuje na trzech etatach;) W pracy bywa różnie. JAk narazie siedze i się cholernie nudzę, uczę się powolutku wszystkiego. Wracam z pracy to albo sprzątanie, zakupy czy gotowanie, bądź biegam z ulotkami. Wiecie i żadna dieta nie potrzebna wystarczy iść do pracy:)) Zrobiłam torcik, bo Natalkia ma 30 urodziny, nie szykujemy żadnej imprezy, bo nawet nie mamy dla kogo:( Teraz Natalia jest przeziębiona a szkoda, o mieliśmy jechać do Gołębiewskiego na basen- ale jak wyzdrowieje to sobie pojedziemy. Co do Izulki, ma wade wymowy:(((, łazimy z nią do logopedy, i szukam właśnie jakiegoś dobrego prywatnego..., od urodzenia to moje maleństwo miało pod górke.. Tak poza tym jest słodka, kochana i brakuje mi jej:(( Słoneczko co do teściowej - szkoda słów jedyy plus jak wracam z pracy mieszkanie lśni:)- ale wkurza mnie to że ingeruje we wszystko, muszę zacisnąć zęby i przemilczeć. Co czytam to TY jakies pyszności gotujesz, a cebulaka uwielbiam, jak byłam mała często z mama go sobie robiłyśmy- wkrajałysmy jeszcze do tego kiełbaske. Mam dostac okres i chodzę nabuzowana . Kasika Ty to już na wylocie kobio powoli.., życzę aby poród był szybki i bezboleśny - weź sobie znieczulenie;) Wercia jest tu taka kobita u mnie no cholera jasna wypisz wymaluj TY:) i nie choru tak strasznie cos Ty taka kiepskawa:P chorowitku U mnie dzisiaj kalafiorowa i karkówka- zapraszam i na torcika obowiązkowo:)) Buziale, jak znajde jeszcze czas to się odezwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Ja na chwilkę :) Asmana 🌼 czyżby Natalka była starsza od Ciebie :P 30 lat kończy to super :) , a tak na poważnie to wszystkiego najlepszego dla Natalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wercia 30 września ma urodziny;) nie umiesz czytac między wierszami??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. byłam dzisiaj zamówić wizytę u urologa dla Oskara z tym cycusiem, najpierw dała na 20 października, to ja jej mówię czy wcześniej się nie da a sistra na to ale ja nic poważnego nie widzę ja je na to jak może siostra widzieć , przecież przez spodnie nie można zobaczyć :) Mówię że ma czerwonego i że skórka mu nie schodzi tak jak powinna.A ona mi że trza było powiedzieć zanim wyznaczyła mi ten termin ale zmieniła na 2 października.Ja myślałam że z małym dzieckiem to poza kolejnością a tu też trzeba czekać. Boję się tej wizyty jak cholera, mam tylko taką nadzieję , że ten lekarz nie ściągnie mu tej skórki na siłę tylko najpierw przepisze jakiś krem . Asmana 🌼 no chyba jednak nie umiem czytać :P Słoneczko 🌼 Oskar też się zainteresował tym nagraniem jak mu włączyłam Kasika 🌼 Elizabet 🌼 zdrówka dla Julki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ładna pogoda sobie poszła :( niby świeci słonko ale jest zimno i popaduje Asmanka to Ty teraz kobieta pracująca na całego:) Sloro Natalka ma 30;) urodziny to pożycże jej jutro🌻 my tez do cbulka wkrajamy kiełbaskę:) Dobrze że Izula jest pod opieka logopedy - będzie dobrze:) Wercia niezła ta siostra, nie martw się wszystko będzie ok. napewno nie będzie Oskarkowi na siłe nic robił Tyni dzis fiksuje od rana a gdzie reszta kobitek z cafe:) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas piękna jesień, spacerujemy sobie z małym. Opuścił mi sie brzuch, od razu lepiej się oddycha:) Lece zbierac pranie, bo w nocy ma kropić😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! napisze jutro! Teraz szybkie pytanie do Słoneczka: nigdy nie robiłam tego cebulaka, ale mam zamiar, napisz mi ile musi to ciasto stać? , ile cebul tak na sztuki i ile trzeba zapiekac? Ze mnie poczatkujaca kucharka! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu na jedną blaszkę ok.2-3 cebul w zależnosci od wielkości , a ciasto po wyrobieniu zaraz rozciągam na blaszke i tak ok. 0,5 godzinki rośnie niczym nałoże farsz:) a w piekarniku zapiekam ok.20 minut (wkładam do rozgrzanego)w temp.180 stopni z termoobiegim Elizabetka widzę same miłośniczki cebulaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asmanka dla Natalki:) Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje urodzinki! WSzystkiego naj naj naj najlepszego🌻🌻🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dzis dzień chłopaka więc dużo buziaków dla wszystkich chłopaków👄👄👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×