Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Happy_27

Termin kwiecien 2006!!

Polecane posty

Wercia zdrówka dla Oskarka 🌻 to są niestety uroki przedszkoli w pierwszym roku Mati chorował bardzo cząsto:( My z Tynia jedziemy na 18 do pediatry Też muszę puścic totka:) Joasiu a co u WAS ??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć W końcu mam internet w domu. Miałam już założony wcześniej ale coś w komputerze było nie tak i nie działał. W końcu mogę się Wam pochwalić. Mikołaja urodziłam 9 września czyli dokładnie w dniu, którym sobie wyliczyłam. Mały okazał się nie taki mały bo przyszedł na świat z wagę 4220 g. Jest spokojny i na razie większość dnia przesypia. Asia na szczęście nie jest zazdrosna o brata. Rwie się do pomocy przy przewijaniu i kąpieli. Teraz poczytam co tam u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.DOstaliśmy kredyt :) Serek 🌼 gratuluję , duży chłopczyk czekamy na fotki Słonko 🌼 poprawi Asmana 🌼 witaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek gratuluje, wercia tobie kredytu rowniez:)) slonko ty sie nie przejmuj, uczen bez 2 to jak zolnierz bez karabinu a ja idze dzis poszlam przebic uszka, tata sie zgodzil, nie odrazu, iga musialam go troche poprosic, i sie udalo, dostala dyplom pamiatkowy i naklejke no i lizaka za to ze sie nie poruszyla ani nie plakala. teraz idziemy sie kapac:)0 milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wercia gratuluje :) Eli buziak dla dzielnej dziewczynki :) no jeden karabin da sie przeżyć ale to dpiero wrzesień za nami ;) Wczoraj zauważyłam u Tyni wysypkę , to chyba po tym antybiotyku nawet na ulotce jest na pisane że to skutek uboczny ale jesli się pojawi to odstawic lek i do lekarza aż się boje :( mam nadzieję że nie skończy się w szpitalu na obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócliśmy od pediatry , Tynia najprawdopodobniej jest uczulona na penicylinę, Doktor zmieniła antybiotyk treaz mamy taki na 5 dni co 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Przyszła jesień i dzieciaczki chorują. Słoneczko – 2 to lepiej niż 1. Jest jeszcze 6-cio stopniowa skala ocen? Moje dzieciaki zdrowe. Dzisiaj była u nas położna i oceniła że Mikołajowi słabo ustępuje żółtaczka. A ponieważ mały ma już ponad 3 tygodnie i nadal ma lekko zażółcone oczy i buzię poradziła wybrać się do przychodni. Pani doktor strasznie się motała co tu zrobić i w końcu kazała go na dwa dni przestawić na sztuczny pokarm. Nie wiem co robić bo boję się, że nie będzie później chciał jeść z piersi. Przy okazji wizyty pielęgniarka go zważyła i waży już 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek myśle że te 2 dni takiemu maluszkówi nie zrobia róznicy i normalnie wróci do piersi :) no i właśnie w czwartek Mati przyniósł swoja pierwsza 1 !!!!!!!!!!!!!!!! i to z czego z matmy a za co za brak pracy domowej - myślam że uduszę w głupszy sposób nie mógł złapać jedynki ,a przez kogo - przez siaktkarki hhihihihi , tak był zaaferowany że zapomniłał o matmie dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.My dzisiaj jedziemy do lekarza bo Oskar zakatarzony kaszel i mówi że go gardełko boli. Słoneczko 🌼 dziękujemy i zdrówka dla Tyni oby szybko przeszło i nie wracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczeko27
hej Wercia dzięki❤️ a jak Oskarek ?????????????? Ja dziś z dzieciakmi do dentysty , z Tynią pierwszy raz - ciekawe czy da sbie policzyć ząbki :) pogoda butelkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Słoneczko 🌼 Oskar ma zapalenie gardła jak zawsze dostał słaby antybiotyk, syrop i otriwin.My jak byliśmy na pierwszej wizycie u stomatologa to Oskar śmiało otworzył buzię , a potem dostał kolorowanki i samochodzik.pewnie Tynia też będzie dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Werciia zdrówka dla Oskarka 🌻 Tynia była dzielna u dentysty , po małych oprch otworzyła buźkę , ząbki zdrowe bez próchnicy , na razie nie wymagaja impregracji :) Tynia dostał ksiązeczkę o myszcze Elince i balon w postaci rękawiczki (pan dentysta sam malował oczka i zdrowy uśmiech hhehehehe Mati jeszcze jedna wizyta i też będą zabale wyleczone miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziś otrzymałm od mężusia sage Stephenie Meyer + dodatkowo też jej ksążke pt."intruz" Już zaczęłam czytac "zmierzch" :) Eli a jak "dom nad rozlewiskiem" ?????????????????? miłego popoudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzieciaki śpią to mam chwilkę żeby coś napisać. Moje dzieciaki na szczęście zdrowe. Ale co z tego jak ciągle latam z młodym po przychodniach bo nie chce mu ustąpić żółtaczka. Byłam z nim na badaniu poziomu bilirubiny i wynik jest nadal wysoki. W przyszłym tygodniu w środę idę z nim do poradni patologii noworodka (brzmi okropnie) w CZMP bo tam mają zadecydować czy poddawać go jakiemuś leczeniu i czy może zostać zaszczepiony w tym stanie. Nie odstawiam go już więcej od piersi bo widzę, że wcale sztuczne karmienie nie przyspiesza zanikania żółci z jego oczu czy skóry. Na szczęściem jest żółty coraz mniej. Trochę mam żalu do szpitala w którym rodziłam, że nie zbadali mu tam poziomu bilirubiny bo wtedy mogłabym porównać wyniki badań. Moja Aśka za nic nie chce iść do dentysty. Już jej tyle rzeczy naobiecywałam i tyle już z nią rozmów przeprowadziłam a ta spazmów dostaje i nic nie skutkuje. Nawet jak jej mówię, że pójdziemy tylko zobaczyć i jak się jej nie spodoba to nie będziemy wyznaczać wizyty to nie i nie. Chyba za bardzo się z nią cackam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko ksiazka fajna, pierwaszy odcinek serialu ogladalam i mi sie nie podoba, teraz czytam powroty , druga czesc rozlewiska. narazie mi sie podoba.. musze pospisywac przepisy bo jest tam ich duzo. iga dzis w przedszkolu zwymiotowala, ale to przeze mnie, dalam jejw czoraj migdaly, potem sama sobie jeszcze wygrzebala i wieczorkiem brzuszek ja bolal, rano nic nie chciala jesc no i w przedszkolu sobie ulzyla i potem brykala i tak ze zderzyla sie z kolega i ma rozwalona cala warge, musialo duzo krwi sie puscic, bo cala bluzeczka w kropki. podejzewam ze skumulowala sie energia w niej i potem nastapilo wielkie bum:) ide sprzatac ubranka,dostalam w tym tygodniu od mojej mamy wielka pake ubranek na zime dla dziewczynek, wiec powyciagalam po julce stare ubranka zimowe, generalnie juz pochowalam letnie, troche wyrzucialm, dwie reklamowki w pracy kolezance wcisnelam. w zasadzie musze idze przymierzyc kurtke i zobaczyc czy bede musiala jej nowa kupic i to moj jedny wydatek na zime. udalo mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×