Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z klasą

Babska kawiarenka

Polecane posty

Gość sweet dreams..
kobieta z klasa:):)cieszę sie bardzo:) jakoś nie mialam nigdy odwagi wkraczać na ''dlugodystnsowe'' topiki,ten jest bardzo świeży wiec...:) ale u mnie pogoda pod psem-nudy na calego>( troche mnie przeraża ze ostatnio tyle czasu spedzam na necie:( macie jakieś plany wakacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa Babeczki:) poszukam wobec tego czegos niesprawdzonego. Jak zrobie, to juz bedzie sprawdzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to piekarnika nie mam,mam sam panel :o tak narzeczony kuchnie wyposażył ;) ale dokupie wkońcu bo by pasowło taki specjał zjeść :) poszukaj moze w google,napewno jest mnostwo przepisów:) Uciekam na 3 godz bo juz sie dobija tu mi do swoich gier ;) Papatki kobietki ;) A tak apropo to Aneta jestem,miło mi was wszystkie poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JakoscPierwsza >> a moze goferka?? ostatnio wyszly mi przepyszne, nie zebym sie chwalila (to dzieki przepisowi)..wiec goferki z bita smietanka i jagodami, albo zamiast jagod polewa czekoladowa?? MOze byc?? Jesli tak, to serwuje :) dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta z klasa >> przepis jakis znalazlam, tu chodzi tylko o to, zeby byl sprawdzony... wtedy wiem, ze wyjdzie (w miare) Ewelina - milo mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluze parasoleczka i goferkiem bez jagod :) ale nabralam ochoty na serek plesniowy..... mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobitki..:) fajny topik,jeżeli pozwolicie bede tu cześciej zaglądac. najlepsze przepisy są w serwisie kulinarnym CZARNA OLIWKA na o2-nawet takie beztalencie w kuchni jak ja znalazlo coś dla siebie..:) mieszkam jeszcze sama wiec eksperymentuje w kuchni i o dziwo wychodzi:) mój mis jak przyjeżdża to nie narzeka..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a ja sobie przyrządzę tłustą i kaloryczną jajecznice z żółtym serem :) a co mi tam!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole na pomidorach...mniam,mniam ale mi narobilyście smaku:) i potem sie dziwic ze u sie odklada i tem:) ale nie ma nic lepszego na taką pogode jak cos baaardzo kalorycznego:) muszę sprawdzic lodówke-pewnie niewiele zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało się przyłączę do Waszej ferajny, bo aktualnie pozostaję bez topikowego dachu nad głową :O Siedzę sobie na urlopie, piję piwo i świętuję 42. urodziny Jamesa Hetfielda. Szkoda tylko, że jego tu nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki i te nowo przybyłe:) Będę ok22-23 albo i poźniej ,bo mój już zaczyna mi tu strzelankę w blitzkriega urządzac na kompie:) musi byc rowny podział,hehehe,pozdrawiam i miłej zabawy kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory
tez zmykam, musze dzielic czas rowno pomieszy kompa a Mena ;) do jutra. Milego wieczoru. P.S. goferkami czestujcie sie bez krempacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he loves.... zazdroszcze urlopu-tylko nie tej pogody:( musze gdzieś wyjechac bo zwariuje..:( może jakis kilkudniowy wypad-a co!!! gdzie wypoczywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez chcę
przyłączam sie,dziewczyny widzicie ile zamieszania z tą Rosją? jest nawet tu na forum pasjonatka Rosji ma topic ze ja kocha :o ja nikogo nie oceniam ale ja jej nie kocham :o przykre jak nas tak poniżają to tak jako ciekawostka a co u was tutaj fajnego?:) :D fajny topik taki dla babek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie zazdroszcze. może wyciągnę mojego miska w bieszczady-tylko planuj tu cos jak taka pogoda... zmykam-zrobie nalot na lodówke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej i ja sie przyłącze do Was:)...pogoda u mnie marna jutro do pracy wiec raczej szalec nie bede:) co do Rosji...widzialam kilka topików na ten temat ale absolutnie mnie to nie interesuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiało zaglądam tu do Waszej kawiarenki bo zwabił mnie zapach kawki i chrupiących ciasteczek :D Kobieta z klasą ja juz Cię kojarze z innych topików Hehe... :D 🖐️ Dzis tu zaglądam a tu kobieta z klasą sobie nick przyczerniła i jeszcze taki niezobowiązujący topiczek założyła na luzie. Ja lubię czarne nicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubię czarne nicki :) i tez zawsze łykam książkę do końca :) a teraz Dobranoc wszystkim tu zgromadzonym, idę na spoczynek :D do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkowa :) witanko:) fajnie ,ze wpadłaś do nas:) nio zrobiłyśmy sobie tak na luzie topik ,tak o wszystkim i o niczym dla babeczek,zeby było miło :D ,widzę,ze kobietki juz lulu poszły,więc zyczę miłej nocki i kolorowych no i do juterka,buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że większość babek jeszcze śpi. ale niestety są tacy co myszą siedzieć w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA siedzę i puki szefa nie ma to mogę klikać do was, a w związku z tym że pogoda jest marna i nic się nie chce to robie to z wielką przyjemność tylko martwi mnie trochę ta pogoda bo w poniedziałek wyjeżdżam mna urlop z rodzinką (mąż i synek) i nie wiem co bęę robiła jak będzie tak lało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie koleżanki te wczoraj poznane i oczywiście te nowe które do nas zechciały dołączyć, a widzę że jest ich troche Pierwsza Jakość pewnie juz wyruszyła na wakacje Kobieta z klasą witam Cię serdecznie :) nie wiem jak tam u Was ale u mnie dziś pogoda jesienna, pada i bardzo się ochłodziło aż się nie chce nic robić dobra znikam na trochę muszę popracować ale będę zagladała jaki temat na dziś ??? Ktoś ma jakiś pomysł. to narazie pa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellooo
czesc kobietki:) mozna sie przylaczyc do tego babskiego forum? ja siedze sobie teraz w pracy i pije kawe.. i tez rozmyslam nad ta pogoda.. ja w sobote wyjezdzam nad morze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Cię serdecznie hellooo Jakość Pierwsza ale mnie zaskoczyłaś ja myslałam że Ty już wolna jak ptaszek a tu proszę, wiesz co tak sobie myślę że przyjadę i Cię z tymi walizkami sama z domku wyniosę . Moja droga wyluzuj jedź na te wakacje i zapomnij o pracy w końcu nie samą pracą zyjemy pozdrawiam Cię :) słuchajcie mam temat : co myslicie czy można znaleźć tutaj przyjaciółkę ale taką wiecie od serca prawdziwą mi się to przydarzyło poznałyśmy się na jednym z topików i w końcu przeszłyśmy na maile jest super piszemy do siebie po 5 maili dziennie i jak narazie poznajemy się ale jesteśmy ze sobą szczere do bólu, zobaczymy co będzie dalej czas pokaże Aga pozdrawiam Cię chociaz wiem ze Cię nie ma az do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×