Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z klasą

Babska kawiarenka

Polecane posty

wszystkiego naj naj Millka i 🌻 dla Ciebie. Trzymajcie sie ciepło ja idę spać z moim synalkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dedykacją dla Millki (dziewczyny przyłączcie się!!) Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam! Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam! Niech żyje nam! Niech jej gwiazdka pomyślności, nigdy nie zagaśnie, A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie. A kto z nami nie wypije, niech go piorun trzaśnie. Niech jej w kartach tyle szczęścia ile ma w miłości, A kto zdrowia nie wypije, niech przeprosi gości. A kto zdrowia nie wypije, niech przeprosi gości. Niech latarka policjanta w oczy jej nie świeci, A kto kufla nie obali, niech ma głupie dzieci. A kto kufla nie obali, niech ma głupie dzieci. Niech jej oko komornika po kątach nie szpera, A kto zdrowia nie wypije, niechaj go cholera. A kto zdrowia nie wypije, niechaj go cholera. Niechaj rodzą nam się dzieci także i po ślubie, Kto jej zdrowa nie wypije, nie będzie miał w czubie. Kto jej zdrowa nie wypije, nie będzie miał w czubie. Niech jej Rektor jeden z drugim nigdy nie podskoczy, Kto jej zdrowia nie wypije, niech się pod stół stoczy. Kto jej zdrowia nie wypije, niech się pod stół stoczy. Niechaj gwiazdka pomyślności chroni nas od kaca, A kto z nami dziś nie pije, niech się sam przewraca. A kto z nami dziś nie pije, niech się sam przewraca. No to by było na tyle śpiewów Wszystkiego naaaaaaaajlepszego!!!!!!! Hip hip hura na twą cześć :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJE :) a jutro poprawka ostateczna..... i takie tam głupoty i walka w dziekanacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejjjj
lepszy brak topicu niż upadły topic.......!! jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałaś? :) hihii ja mam go w ulubionych, tyle że chyba juz niedługo, bo sama do siebie pisać nie lubię..... :P ale u mnie wszystko fajnie, superrrr jak chyba nigdy :D jeszcze jakby mi szybko pazurki odrosły bo takie śliczne były ... heheh jak fajnie być zakochanym :] poprawka zdana, praktyki skończone, Anioł wspaniały.... tylko to , że jutro o 5.30 wstaję żeby zdążyć na uczelnie.... łeeeee Pozdro! Piszcie piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, ja, ja ! z soczkiem imbirowym :) teraz to chyba My tylko, Witum, o tym topicu pamiętamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m y s i a
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×