Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie po życiu

... dzień bez sexu

Polecane posty

Gość sssx
życie po życiu, dawno tu nie zaglądałam, widzę, że u ciebie bez zmian , smutne :( Ja muszę powiedzieć, że jestem baaardzo zadowolona ze swojego życia , zarówno w sferze uczuciowej jak i fizycznej, ba, powiem nawet, że ochota u mnie coraz większa na igraszki, z dnia na dzień staję się coraz bardziej łasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssx
życie po życiu, pozdrawiam serdecznie, oby 100 nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssx
98 dzień, oby nie było 99 pozdro,życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej życie!!!! tęskniłam, serio! zaczęłam pracę, mam wolny zawód, więc do listopada poza domem często będę i na komputer czasu nie mam. myślałam o tobie codziennie... czy to nie podłe? człowiek myśli, że ktoś inny też cierpi i od razu mu lepiej. ale myślałam. marzenia są takie bezpieczne... mój syn ma ponad 6 lat. ma tatę. ja właśnie rozwodzę się z mężem, nie żyję z nim równo rok.zajmuje sie nim, więc nie jest najgorzej, poza tym ja jestem bardziej siostrą niż mamą , a i z zepsutym samochodzikiem syn zawsze do mnie rusza, bo niestety należę do tych, nie chwaląc się, wszechstronnych kobiet. z tym libido, to martwię się , że możesz mieć rację. brak seksu męczy mnie na maksa, ale czuję , że oddalam się od ludzi. zamykam się w sobie, czasem wręcz wstręt mam jakiś.najgorsze to to, że predzej dałabym się przelecieć komukolwiek niż otworzyłabym się tak w pełni. a tak naprawdę najbardziej cierpię w poczuciu, że nigdy nikomu nie zalezało na mnie tak z uczuciem i czuję się fatalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór zycie. jutro znów wyjeżdżam , ale nie zapominam, tak jak pisałam... więc jutro prawdopodobnie setka ci stuka? wypiję twoje zdrowie z tej smutnej okazji. a może jeszcze sie ułoży? no tak, czytałam ostatnio : \"wszystko jest lepsze od teraz\". pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry wieczór osobom z topiku
jeżeli można zapytać, bo mnie zaciekawiło Dlaczego życie po życiu mając żonę, od 3 miesięcy nie ma seksu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autonomio. To że właściwie cały świat oparty jest na egoiźmie to nic nowego. Popatrz nawet dobre uczynki podszyte są zawsze jakąś intencją. No tak po prostu jest - woda jest mokra a ogień gorący. Mnie by już tylko o to chodziło żeby nie ściemniać i nie mówić że białe jest czarne. Jeżeli masz ochotę przelecieć dziewczynę to nie ściemniaj człowieku że ją kochasz i będziesz zawsze z nią aż po grób. Jak chcesz zatrudnić pracownika to mu nie opowiadaj bajek że narazie to 800 zł na rękę zle za dwa miesiące to będzie premia nawet ze 2000 zł. Prawda dotyczy każdej dziedziny. Nawet jeżeli wszyscy jesteśmy egoistami to mówmy chociaż prawdę, a jeżeli nas na to nie stać to nie mówmy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja****
Czesc widze ze straszne rzecy sie tu dzieja Ja juz nawet nie licze.U mnie to chyba bedzie juz drogi miesiac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć życie! z tą szczerością zgadzam się absolutnie!!! jednak przekroczyłeś tę magiczną setkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a termin slubu juz masz? moze zona ulegnie w taka noc.. wiem, ze jeden raz nie rozwiazuje problemu. ja w jakas apatie popadam zaczyna mi byc wszystko jedno. czuje sie jak odlaczona z sieci, jakas poza rzeczywistoscia. duzo pracy mam, nie mam czasu myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmotyp
Współczuje :9 Tyle dni bez seksu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autonomio. Terminu ślubu jeszcze nie ma ale żona moja Elżbieta zdobyła już swoją metrykę chrztu do ślubu niezbędną. Ja swoją zdobędę chyba w sobotę. Wobec powyźszego ślub wkrótce. Ha,ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspłóczuje i podziwiam. 102 dni bez seksu. Mi zostało jeszcze tylko kilka dni a później ponad 3 tyg posuchy. Na samą myśl dostaję drgawek ;-). Tak się złożyło, że minął już rok od momentu wszczęcia poboru pigułek i teraz na 1 m-c trzeba je odstawić (prezerwatywy nie wchodzą w grę). :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×