Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko! Niewazne ile sie ma lat tylko na ile sie czlowiek czuje:) Ja chyba wypadlam najmlodsza,ale co z tego jak czuje sie najstarsza z was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - bo Ty jako założycielka topicu poprostu dbasz o naszą reputację :). Simonka - no to życzę żeby córa odwiedziła mamę 🌻. Nie zrozumiałam, ona jest z Twoją mamą czy mamą ojca? A Wy ją odwiedzacie? Pewnie ciężko rozpocząć nowe życie z dala od dziecka, co? Danti - Nie wyobrażam sobie żeby Maks przetrwał tyle \"zabiegów\" na śpiąco. On śpi bardzo czujnie i tylko raz udało mi się go wyjąć z samochodu, zanieść do domu i położyć w łóżeczku i spał dalej. Ty to masz szczęście :). Ninka, a może Pani Ninko ;), co? Jak już będzie ładniejsza pogoda to koniecznie musimy umówić się na jakis spacer nad morzem. Maks bardzo lubi plaże bo to ogromna piskownica a on ostatnio odkrył jej (piaskownicy) uroki. Może siedzieć i pół godziny przesypując piasek z miejsca na miejsce. Kończe idę wekować marchewkę bo dostałam od cioci taka prosto z działki, niepryskaną. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jak ja jestem to też nigdy nikogo nie ma :(. Ciekawe jak o jest? Jest nas już tyle a ciągle się mijamy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - heh, Martusia uwielbia piaskownicę. Kiedyś \"przysiadło się\" do niej dwóch chłopców ok. 3-letnich bliźniaków. Chłopaki, jak to chłopaki, od razu poczęstowali się jej wiaderkiem, foremkami itp, a ta mała bidulka stała oniemiała i nie wiedziała co ma robić. Zabawki jej zabrali. Popatrzała, chciała pobawić się ich autkiem, ale jej nie dali. Więc wyszła z piaskownicy i poszła na zjeżdżalnię. :P Chyba sobie dziewczynka w życiu poradzi. :D Loli - jak tam ząbek? Stawiam na zgorzel, niestety, wszystko na to wskazuje. :( Może Wioletka doda mamie otuchy? Simonka - no nie, to nie moja opinia odnośnie tej niewielkiej reprezentatywności. To opinia osób mieszkających tam od wielu lat i pokoleń. Najmilej wspominam wyprawę do miejscowości, gdzie kręcono \"Przystanek Alaska\". :) A dlaczego wybrałaś takie imię dla córeczki? Od Destiny\'s Child? Danti - a Ty gdzie się podziewasz? Ciebie tu najmniej słychać. Kupiłam dziś wózek-parasolkę. Ciekawe na ile nam wystarczy, bo należymy do ostrych wycieczkowiczów pieszych. Zwłaszcza w łikendy. Szkoda, że teraz już tak szybko się robi zimno, bo nasze popołudniowe wycieczki już nie będa w powszedni dzień takie urozmaicone. No i ponoć zima ma nam dokuczac mrozem. Ktoś mi wspominał, że nawet do -30, ale jakoś mi się wierzyć nie chce. Nawet moje kolanko na ten temat milczy ;) Na razie kończę, bo mi Martusia się niecierpliwi i zastanawia, co ta moja mama tak w ten telewizor się wpatruje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam wkoncu do tej mojej dentystki od 7 bolesci kolo 12.00 Ma prywatny gabinet,ale ma podpisana umowe z kasa chorych. Ja poszlam z kasy chorych... Bylam tam doslownie 15 minut moze 20. BOL niesamowity:-0 Okazalo sie,ze mam dziure w 5 a przy borowaniu i ,ze jeszcze w 6 no i pomiedzy 5i6 :-0 Zaczela borowanie,caly czas mialam zamkniete z bolu oczy malo nie plakalam,powiedzila,ze przyszlam za pozno i trzeba je bedzie truc... Jednak wsadzila mi do nich antybiotyk. Wychodzac bolalo jeszcze bardziej niz przedtem... Powiedziala,ze za tydzien do kontroli...Pytam a co jak bedzie bolec-a ona to przyjsc.Wyszlam i droga tak mi te zeby reagowaly na zimne powietrze,ze plakalam droga:( Nawet sliny nie moglam normalnie przelknac bo taki bol -nerwem szlo mi az do glowy,policzek popuchniety(zreszta od wczoraj) c.d.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu polozylam sie ale Wiola nie dala mi pospac... Okolo 15 pojechalam z Adrianem szukac innego dentyste,bo nic nie przechodzilo...Pojechalismy prywatnie az do Tarnowskich Gor. O 18.00 bylam w rekach specjalisty:) W znieczuleniu poprawil partactwo mojej dentystki. Taki byl delikatny ani ginekolog:) Az 3 ludzi razem z nim kolo mnie skakalo:) Pierwszy raz mialam robione znieczulenie to takie dziwne uczucie:) Okazalo sie,ze uszkodzila mi nerw i nie przestaloby mnie bolec i wogole stwierdzil jak ona mogla cos takiego zrobic mi z tymi zebami. Co do plomb powiedzial,ze na 2 roku studiow robia lepsze! Ta przyjemnosc kosztowala nas 80zl ale zadnego bolu (mialam leczenie kanalowe,usunal mi ten nerw-nic nie czulam) No terazjuz zaczynam odczuwac to co bylo tam wyprawiane:) znieczulenie przestaje dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko zalozycielka teraz musi monolog poprowadzic:) Ninko co do wieku to chyba nie chcesz zebysmy ci mowily per pani:) Chociaz normalnie to pewnie by tak bylo:) Ale wkoncu kazdy z nas ma cos w sobie z dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) loli21:) karolina w-moja corka jest u mojej mamy-wciaz nie ma wizy do usa,bo sa komplikacje z dokumentami najwazniejsze dla mnie w tym momencie ,ze jest szczesliwa mimo,iz z dala ode mnie i nic jej nie brakuje! jest zdrowa i ma zapewnione wesole dziecinstwo u boku mojej mamy. ja bylam tam w tym roku dzwonie do niej bardzo czesto-wiec kontakt mamy a kto wie...??moze juz niedlugo bedzie mogla tu zamieszkac z nami:) :):):) ninka35-pytasz o imie:) Destiny Child❤️-Dziecko Przeznaczenia,bo przyszlo to malenstwo bardzo niespodziewanie,w momencie,gdy nikt jej nieoczekiwal,troszke niechciane.... ale ja uznalam,ze to moje Przeznaczenie,ze Bog mi ja zeslala:) dlatego to imie- Destiny Destiny-Loveth-tak ma na imie:) ah ,ale ci zazdroszcze tego wozka,ja juz od dawna planuje jego kupno-bardzo wygodny na zakupach-nie koniecznie spozywczych,bo w niego nic nie wejdzie,ale jak sie idzie po ubrania to z takim malym wozkiem zawsze latwiej miedzy ciuchami:) i pewnosc,ze dziecko nie zginie ta moja mala straszny urwis-ucieka mi bardzo po sklepie,nigdy nie moge sie wyluzowac i spokojnie robic zakupow:-o a 2 dni temu wlozyla noge do mojej herbaty:P postawilam kubek herbaty na podlodze a ta mala tak skakala i szalala,ze jej stopa tam wpadla,ale herbata byla juz ostudzona wiec sie nic nie stalo:) loli21-Skarbie jak zab??jak sie czujesz???hej a czemu nie poprosilas o zastrzyk,ja zawsze boruje na zastrzyk..inaczej bym oszalala:-o ah te dentystki..... trzeba miec szczescie trafic na kogos dobrego! mam nadzieje,ze ten drugi dentysta doprawdy zaleczyl dobrze zeba! pozdrawiam🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) loli21:) karolina w-moja corka jest u mojej mamy-wciaz nie ma wizy do usa,bo sa komplikacje z dokumentami najwazniejsze dla mnie w tym momencie ,ze jest szczesliwa mimo,iz z dala ode mnie i nic jej nie brakuje! jest zdrowa i ma zapewnione wesole dziecinstwo u boku mojej mamy. ja bylam tam w tym roku dzwonie do niej bardzo czesto-wiec kontakt mamy a kto wie...??moze juz niedlugo bedzie mogla tu zamieszkac z nami:) :):):) ninka35-pytasz o imie:) Destiny Child❤️-Dziecko Przeznaczenia,bo przyszlo to malenstwo bardzo niespodziewanie,w momencie,gdy nikt jej nieoczekiwal,troszke niechciane.... ale ja uznalam,ze to moje Przeznaczenie,ze Bog mi ja zeslala:) dlatego to imie- Destiny Destiny-Loveth-tak ma na imie:) ah ,ale ci zazdroszcze tego wozka,ja juz od dawna planuje jego kupno-bardzo wygodny na zakupach-nie koniecznie spozywczych,bo w niego nic nie wejdzie,ale jak sie idzie po ubrania to z takim malym wozkiem zawsze latwiej miedzy ciuchami:) i pewnosc,ze dziecko nie zginie ta moja mala straszny urwis-ucieka mi bardzo po sklepie,nigdy nie moge sie wyluzowac i spokojnie robic zakupow:-o a 2 dni temu wlozyla noge do mojej herbaty:P postawilam kubek herbaty na podlodze a ta mala tak skakala i szalala,ze jej stopa tam wpadla,ale herbata byla juz ostudzona wiec sie nic nie stalo:) loli21-Skarbie jak zab??jak sie czujesz???hej a czemu nie poprosilas o zastrzyk,ja zawsze boruje na zastrzyk..inaczej bym oszalala:-o ah te dentystki..... trzeba miec szczescie trafic na kogos dobrego! mam nadzieje,ze ten drugi dentysta doprawdy zaleczyl dobrze zeba! pozdrawiam🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Simonko:) Wiesz ja nigdy nie mialam znieczulenia przy borowaniu,wiec nawet o tym nie pomyslalam:) Ale jak potem zaczelo tak bolec to nie dalabym sobie nic zrobic bez znieczulenia- to byl komfort:) ze znieczuleniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze siebie i mala ubrac i isc na zakupy wczoraj nic nie zrobilam bo caly czas bylismy poza domem... Potem gora zmywania:( i sprzatania:( U was pewnie tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie ... czeka mnie zadanie specjalne... Wiola zrobila ku... w pampersa:( Cos ostatnio nie moze usiedziec na nocniczku:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wyjasnienia chodzilo mi o kupke:) zebyscie zle nie pomyslaly,jak z tym piwkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililililiililil
drogie mamy, mam sie przez jakis czas opiekowac 1,5 rocznym dzieckiem. Powiedzcie mi prosze na co zwrocic szczegolną uwagę, jakie sa dzieci w tym wieku (wy to wiecie najlepiej) pozdrawiam i z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili :) witaj ! Wiesz dzieci sa rozne w tym wieku:) Moja corcia to jest naprawde bardzo zywiolowa i nie usiedzi na miejscu ani chwili,ostatnio weszla na lampe,taka stojaca z poleczka:) Wspina sie tez na drabinke alminiowa i kiedys na nia spadla:-0 Czle szczecie,ze akurat ona byla miedzy szczebelkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no wlasnie zapomnialam dodac,ze kuchnia jest specjalnie zabarykadowana konwektorem,zeby Wiola do niej nie wchodzila,bo wtedy grzebie w szafkac,wyciaga szklane pokrywki,same nieszczescia by tylko z tego byly:-0 Schowaj wszystkie ostre i male rzeczy-dzieci potrafia znalezc dal nich nowe zastosowania:-0 Jesli masz w zasiegu jej reki jakies krysztaly to schowaj je... Widzicie teraz jak ja na nia uwazam ?Pomimo to ciagle jakis guz a to siniak:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simonko wlasnie wrocilam z tych zakupow,ale to tylko art spozywcze:) kupilam na kolacje krupnioki i zymloki:) mam nadzieje,ze nie bedzie marudzil... Na obiad beda warzywka z patelni(tylko dla Adika bo ja jestem tylko miesozerna) kurczak i ziemniaczki:) Co wy dobrego gotujecie? U mnie jada sie przewaznie mieso:) pod kazda postacia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×