Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Dzeiwczyny! Co się stało? Nie chcecie ze mną gadać? Wczoraj było dokładnie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - w końcu się odezwałaś! Myślała, że zniknełyście wszystkie :O Mam chyba pecha bo już kilka dni z rzędu sie tak zdarzało, że akurat jak zaczynałam pisac to Wy kończyłyście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a czy ta Twoja Pani opiekunka nie ma przypadkiem kogoś do polecenia? No, może nie od zaraz ale tak wogóle? Coraz częściej zastanawiam się nad powortoem do pracy a muszę wymyslić jakąś opieke dla Maksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ciekawe gdzie Danti i Simonka? Ninko - byłam wczoraj na sacerze na molo w Gdynie Redłowie, ale tam pięknie. Zdjęcia są właśnie z tamtąd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem :) Nie ma nikogo do polecenia, niestety. Moja koleżanka szuka teraz opiekunki do swojego 8-miesięcznego wnuka na Witominie i też ma kłopot. Nikt nikogo nie zna i musi szukać za pomocą ogłoszeń :( Jak tak słucham co się dzieje, to jestem bardzo szczęśliwa, że tak mi się udało z tą opiekunką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, zawsze lepiej tak z polecenia. Przynajmniej wiadomo do kogo mieć potem pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe. Moja też jest z polecenia, a i tak się nie obyło bez początkowych problemów. Ale jak zrobię rachunek zysków i strat, to jednak jest więcej plusów. Inna moja koleżanka ma opiekunkę, która zajmuje sie dzieckiem u siebie w domu. No i jest problem z budzeniem 6-miesięcznego dzidziusia o 6.00 rano, karmieniem, ubieraniem i dowożeniem do opiekunki. Moje dziecko najczęściej rano śpi jak wychodzę z domu. Dziś wyjątkowo obudziła się i towarzyszyła mi w porannej toalecie. No i zmusiła mnie do tego, żeby jej popsikać na włoski taki brokat. :D dzięki temu siedzę teraz w pracy z brokatem na włosach, bluzce i spódnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a zaproponowali Ci jakiś kurs z tego Urzędu Pracy? Moja koleżanka teraz chodzi na kurs komputerowy. Ale taki naprawdę super. Maja tam zajęcia z różnymi programami. A na dodatek zwracają jej za przejazdy i za opiekę nad synkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, sama jej go kiedyś pokazałam :D Karolina, ale ten Maksio przystojniak jest. A nie chcecie się pożegnać ze smoczkiem? Matrusia nie potrafi zasnąć wieczorem bez smoczka i to mnie strasznie martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ninko :) Przemek nauczył go tego ciumkania Zawsze jak nie może sobie z nim poradzić to wtyka mu smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. A Martusi wtyka smoczka opiekunka. 😠 Przyznała się do tego dopiero jak ją wyraźnie podpytałam. Teraz będziemy próbowac dzidzię od niego odzwyczajać. Mam nadzieję, że się uda. A Ty już próbowałaś odebrać Maksiowi \"ciumkacza\"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam, ale zakończyło się to obustronną histerią :O Maks płakał za dydulkiem a ja że nie moigę go uspokoić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się, że u nas też to tak gładko nie pójdzie. :( No ale w końcu kiedyś trzeba będzie tak na zawsze pożegnać smoczusia. Karola, piszę, ale nie wiem czy jeszcze jesteś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jszcze trochę poczekam ;) W dzień staram sie żeby smoczki były schowane ale Maks wie gdzie zazwyczaj leżą i tak długo tam stoi i muczy, że czasem mu ulegam i daję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz lecę naprawdę bo muszę zagrzać zupkę :) A z bardziej denerwujących rzeczy to właśnie jak Maks zaczął krzyczeć, że się obudził to przestali walić i nie walą do tej pory. Jak tu się nie wściec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia dostaje (przynajmniej ode mnie) smoczka tylko do spania w nocy. W dzień, alebo na czas drzemki dziennej nie podaję jej smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Elbląga, a do szkoły dojeżdżam do Gdańska i jestem właśnie na etapie szukania stancji na czas zimy, ale strasznie ciężko znaleźć coś w Gdańsku. Wiecie co ja się jeszcze nie wzięłam za naukę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Maciuś czasem zapomina o smoku, a ciągnie go raczej z przyzwyczajenia a nie z potrzeby. Powoli i delikatnie staram się go odzwyczajać, ale uważam że przyjdzie taki czas jak sam z niego zrezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kotki, ja na razie na chwilkę, Martyna siedzi na nocniku więc nie wstanie żeby mi przeszkadzać Nie wiem, czy będę mieć chwilę wolną zaraz, bo mój tato dziś uśpił mała na spacerze, spała wprawdzie tylko pół godziny, ale nie wiem, czy chętnie zaśnie teraz Ale jek będe miała wolne to coś Wam poodpisuję! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziś fajrant, do zobaczenia jutro. Oczywiście nic się dzisiaj nie pouczyłam Dla wszystkich mam 🌻 Dla wszystkich maluszków 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wioletka śpi, ale pewnie zaraz się obudzi;) Jeśli chodzi o smoka to nie mam większych obaw, choć Wiola zawsze musi mieć go jak zasypia;) W zimę wolę jak go ma,bo na spacerku jednak nie nałapie się tak tego zimnego powietrza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, utrapienie masz z tymi remontami:( A nie możesz ich podpytać kiedy skończą? Ja wybieram się jeszcze na spacerek, jak Wiolka wstanie:) Tak dziś ładnie było i nawet ciepło ;) Wiecie co ,pamiętacie,jak pisałam,że nie wiem czy uda mi się kupić tanio Teletubisia? :) To teraz przez przypadek kupiłam dwa:-0 No i z jednego Adi kazał mi zrezygnować :( A mam dylemat bo oba fajne;) Zobaczymy czy trn facet zgodzi się wycofać... Dostałam dziś przesyłkę z ubrankami,które kupiłam na Allegro:) Wiola ma już fotkę w swojej mini ;) no nic wstała;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja tylko na sekunde,wyslalam Wam fotki.dzieki za Wasze.Loli od ciebie nic nie mam :( wyslij mi zdj.Wioli w mini :) musze isc zrobic kolacje ,bo burczy mi w brzuchu :P dzisiaj juz mnie nie bedzie,ale jutro napewno sie odezwe. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki, jesteście? Może dobijemy dziś do 100 streony :) Oczywiście, o ile nie będę musiała gadać sama z sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×