Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko 🌻 dla Ciebie :) Jestem bardzo dumna,ponieważ zakładając ten topik nie sądziłam,że tyle przetrwa a co dopiero,że spotkam takie wspaniałe mamy i takie urwiski, jak mój;) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś ja mam do Krynicy Morskiej ok 30 km i też chętnie jeżdżę właśnie poza sezonem, nie lubię tłumów i latem mam straszny zapiernicz, bo to sezon budowlany-wolę wtedy przejechać się nad Zalew albo do rodziców na Mazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki 🖐️ Dziewczyny, a czy w dniu 1 stycznia 2006 nie powinnyśmy założyć topiku o dwuletnich urwiskach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się popsuło. Napisałam Ci, Aniu, piękny tekst o morzu, a tu kuku. Uciekło. W skrócie chodziło o to, że lubię góry, ale morza nie oddam nikomu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, a Ty co tak cichutko? Za gratulacje bardzo dziękuję, ale miło byłoby, gdybyś z nami pogadała :) Kurcze, przepraszam, muszę uciekać. Zajrzę wieczorkiem. Ok. 20.30. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż natomias to zapalony rybak, nie ma się co dziwić że nasz synuś to też wodniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje szczęście się obudziło :( Krótko spała, próbowałam ją teraz ukołysać, ale była twarda ;) Ninko - Byłam kilka razy nad morzem zimą, w styczniu i lutym a także w listopadzie i tez uważam, że nad morzem Bałtyckim jest najpiękniej na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się nalatałam po urzędzie pracy,aż dwie godziny tam spędziłam ... Najpierw długo gadały dwie babki o tym co można powiedzieć w 10 minut,a potem wypisywanie,podpisywanie,ale mam już z głowy;) Kursy o ile będą to dopiero w lutym:( Zapisałam sie na jakieś pogadanki o intensywnym poszukiwaniu pracy, żeby choć trochę poczuć sie jak w szkole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie o Morzu... Ja byłam tylko raz na zielonej szkole w Darłowie/Darłówku :) Ale to było w 3 klasie podstawówki,a tak to cały czas w górach;) u rodzinki. Przyznajcie jednak,że jak nie ma pogody to jest nuda bo na plaże nie można wyjśc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Loli - byłaś bardzo dzielna, nalezy Ci się 🌻 Aniu - byłam kilka razy w Krynicy, ale nie przypadła mi do gustu, może ze względu na okoliczności. Za to moja mama i mój mąz bardzo chwalą tą miejscowość. Na mierzei najbardziej mi sie podobało w rezerwacie kormoranów i w Piaskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko weszłam niedawno i nie bardzo się orientuje o czym rozmawiacie ;) Gotuję obiad w międzyczasie i nie mogę poczytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - nic bardziej mylnego! Jak nie ma pogody to dopiero jest fajnie, bo nie trzeba iśc na plażę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko z nad morza pamiętam tylko,że strasznie mnie tam suszyło ;) i nie chodzi mi tu o takie poalkoholu, bo mieliśmy 9lat,ale to chyba za sprawą jodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy dziś jechać do rodziców Adriana,ale nie wiem czy pojedziemy, bo Daniel kaszle,a nie chcę żeby mała zaraził;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, uciekam, Martynka sie dobiera do komputera :( Może uda mi się zawalczyć do dostęp do kafeteri wieczorkiem, pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale sie rozpisalyscie:) wielkie dzieki za dobre slowo :P o Leonku,przekazalam Mu-bardzo sie ucieszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka-Leonek zaczal puszczac moja raczke w 10 miesiecu.w 11 juz chodzil sam.na poczatku listopada kupilam nowe lozeczko,jest wieksze ma 140 na70cm. i materacyk mozna sposcic bardzo nisko.Leo w 2 dni nauczyl sie wchodzic i wychodzic z niego. Loli-Leonek byl zachwycony Wiola 🌼,wolal LALA LALA :) ,oswiadczy sie jak tylko bedzie mial wiekszy zasob slowek :) dziewczyny ja bylam kiedys niania dziewczynki w wieku naszych urwiskow wiec znam problem z obydwu stron. wiecie jaki to stres zajmowac sie cudzym dzieckiem.same nie zawsze upilnujemy swoje pociechy, a niania ma dodatkowego stresa (co na to rodzice dzidzi?).na spacerki chodzilam codziennie,gdzie chcialam. moi \'\'pracodawcy\'\' to (on)kolega z pracy mojego meza.czesto odwiedzalismy sie w weekendy(na kawke).nie bylam wiec niania z ogloszenia-mieli do mnie pelne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze juz dawno spicie ,ale dopiero dopchalam sie do kompa:( pisalyscie ze Wasze pociechy budza sie w nocy i chca spac z Wami? znam to doskonale.o 3,00 (czasem wczesniej) pobudka na mleczko, potem \'\'chce do waaaszego looozkaaa\'\'.ale jestem twarda i nie biore Go do siebie, wczesniej niz o 5-6 rano.po mleczku daje smoczek, albo usypiam w inny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi sie oczka kleja,ide spac. pa pa bede snila o naszym pieknym Baltyku(ostatni raz bylam 4 lata temu :( ) moze latem pojedziemy z Leonkiem ? byloby suuuuper. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziś już naprawdę biorę się za naukę. Jak się dziś tu znów pojawię to wygońcie mnie, :) Maciuś się dziś tak słodko do mnie przytulił, że odechciało mi się wychodzić do pracy, a muszę 😭 Wczoraj przyniosłam do domu nasze szczeniaki (mają miesiąc i jest ich 5) ale była radość, Maciek tak się z nimi wyszalał, że zaczął je odganiać. Psiakom też się podobało bo leciały do niego chociaż troszkę je podduszał. Niedługo będę miała zdjęcia z tych zabaw to pochwalę się. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 od śpiącej Wioletki i jej mamy ;) Dziewczyny,ja się potraciłam w tych wszystkich stronkach:-0 wybaczcie,jeżeli nie odpiszę na czyjeś pytanko,ale mam masę sprzątania;) Korzystam,że Wiolusia usęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko, nie wiem czemu,ale znowu dostałam zwrot maila,którego Ci posłałam:( Dziś mnie również nie będzie bo jedziemy do dentysty,a potem do jego rodziców po drodze, bo jest tam jego syn. Wiola niestety znowu zostanie z babcią... Tzn babcia uwielbia z nią zostawać,ale ja nie lubię się z nią rozstawać;) no chyba,że mam naprawdę dość;) a moje nerwy wiszą na włosku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pozostaje mi nic innego, jak zajrzeć póżniej;) 12.OO ZAJRZĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×