Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

ale dzisiaj Leo dał popalić,tak się wkurzał w łóżeczku, że stał i tupał nóżkami.zamiast spać chciał siedzieć w kuchni:( dopiero co padł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać? Dzieciątka śpią??? Martyna padła o 20 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Karolina🌼 jak tam Urwiski śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mamą chciał :) Jak Danti, humorek lepszy niz po południu 🌻 Karolina, a jak Twój nastrój? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina gdzie jesteś? jakoś mało Cię tutaj.co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie nadrobiłam czytania :O Jonko - nastrój ciut lepszy ale dzis znowu miałam chwile załamania Ale byłam u Luizy w szpitalu i musiałam byc dzielna i to chyba mnie uratowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja dzisiaj wgrałam sobie GADU GADU,ma może któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danti podaj numer to sobie dodam do kontaktów jak juz na nowo zainstaluję GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina nr. wyślę na maila,poprosze o to samo Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jak tylko zainstaluje o przysyłam :) Jonko - mam pytanie z dziedziny medycyny, Czy moge zadać czy masz już dość udzielania rad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie możey się wszystkie spotkac na kawce lub piffku w jakims miłym miejscu :( Może chwila żartów rozproszyłaby troszkę chmury... Ale co mogę napisać, włóaściwie do nas wszystkich, bo każda ma jakieś swoje mniejsze lub większe troski: Jesteśmy najlepsze!!! Takich debeściaków jak my to nie ma nigdzie na świecie! Nasz Dzieci sa takie fajne bo to my je wychowujemy!!! Żaden facet - mąż, ojciec, szef czy ktokolwiek nie sa nam warci butów czyścić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko masz racje👄 Karolina wysłałam maila z numerem gg.czekam na odzew:) net zwalnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka, pytaj na zdrowie! Żebym tylko umiała odpowiedzieć... Moje gg 1434016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że u małego Karolina (syn mojego brata) wykryto paciorkowca i dostaje antybiotyki. Chciałam się zapytać jakie moga być tego skutki. I dlaczego lekarka pytała o wady w rodzinie w związku z tymi badaniami? Danti - dzięki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma na imie Karolin? dostał je po cioci?.biedny taki malutki a już antybiotyki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja za bzdury wypisuję ;):D Oczywiście chodzi o Karola a nie o Karolina :D A imię ma chyba po papieżu, a może po pradziadku bo napewno nie po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dostaje penicylinę - skutki będą tylko pozytywne- zwalczą infekcję i będzie po sprawie Trzeba uważać np z gentamycyną, bo uszkadza uszka Ale to na pewno lekarze tam wiedzą Niestety nie wiem, dlaczego padły takie pytania... Poczytam i Ci napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D ha ha ha tak myślałam kto wie może po cioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina ja potrzebować WIELKIEJ dawki meliski,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, a o jakie wady pytała lekarka? I gdzie Karol ma tego gronkowca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczynał poić się melisą to smiałam się, że musieliby mi ja podłączyć dożylnie żeby poskutkowała ale już widze jakieś efekty. Jestem spokojniejsza i bardziej wyciszona, chyba, że to zasługa sajgonek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss, Karolina, ja dziś \"zamszuję\" wedle określenia mojej uczennicy. Oczywiście paciorkowiec to nie to, co gronkowiec, ale oba są bakteriami ;) I nie bardzo widzę związek między zakażeniami bakteryjnymi a trisomią Downa czy MPD Mogło chodzic o wady układu moczowego - jakieś refluksy pęcherzowo - moczowodowe, które sprzyjają zakażeniom nerek, mocz wraca do nerek, jest zastój i rozwijaja sie bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z chłopaków robią się uparciuchy,jak tylko wzięłam go na ręce przestał płakać i pokazując rączką mówił -taaa!!!-znaczy tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, moj synus jest chory:-( zaczal strasznie kaszlec, az mi go jest zal. przenioslam go do siebie do lozka zeby miec go na oku... jutro ide do lekarza z nim, mam nadzieje ze to nie zapalenie oskrzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×