Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

sorki, że tak zniknęłam ale mężuś przyjechał i musiałam się nim zająć ;) bardzo ważne jest aby kontrolować hormony tarczycy i właśnie prolaktyny Dobra na dzis mykam papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Beatko, kiedyś sobie wieczorkiem gadałyśmy prawie całą załogą i tak jakoś wyszło, rozmawiałyśmy o robieniu mężom kolacji ;) No, w skrzynce były dziś same przyjemności :D Karolina, Ania- dziękuję za śmieszności ❤️ Ninko - Martusia jest śliczna i taaka subtelna! Tyle w Niej dziewczęcego wdzięku1 Ach, gdyby to ten mój rozbójnik był taki subtelny... Wczoraj zrobiłam jej zdjęcia w kucyku na włoskach, jak zrzuce do komputra to Wam poślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaale sie rozpisalyscie dziewczyny:)tutaj tak zawsze?napisalam wczoraj w nocy a tu 4 strony od tej pory przybylo!ale co tam!temat wazny:kupki:)u mnie tez obecnie na czasie.wczoraj mialam okropny dzien:caly dzien nie mialam sily zwlec sie z lozka!zwracalam przy tym jak kot!na dodatek Antek dostal biegunke!koszmar!maz wyjechal,ja sama w domu,a przeciez dzieckiem trzeba sie zajac!caly dzien myslalam nad tym czym sie zatrulismy(nie bylo takiej mozliwosci nawet bo 2 dni na diecie bylam;)) az dzis kolezanka powiedziala mi,ze grypa jelitowa panuje i u niej w domu bylo to samo,takie same objawy.(swoja droga myslalam,ze grypa jelitowa objawia sie tylko i wylacznie \"siedzeniem na muszli\")Ze mna dzis jest ok,tylko Antek jeszcze troszke robi te kupki.jak myslicie?isc z nim do lekarza?(nasz lekarz przyjmuje dopiero w piatek-jestem umowiona),ale moze pojsc do osrodka? raz dalam mu Nifuro...cos tam i poprawa jest,ale zostawic to tak czy pojsc? co do jedzenia-dzieki wielkie za szybki odzew:)teraz wiem,ze Antek je dobrze-nie za malo. ide,bo musze dzis nadrobic wczorajszy dzien:tulic,bawic sie,nosic na rekach,sprzatac,gotowac........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewe! Jak dla mnie to faktycznie wygląda na wirusową infekcję ukł.pokarmowego - na wszelki wypadek oczywiście idź z Synkiem do lekarza, nie zaszkodzi, ale przede wszystkim dawaj Mu pić i \"lecz dietą\" - marchwianka, ryż, banany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale to musi być przykra sprawa taka grypa jelitowa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczeście, że dośc szybko przechodzi, jak większośc wirusówek :) Spadam, Martynka wstała i rozrabia na nocniku, tak mysle, żeby zakupić taka sama nakładke na sedes jak ma Martusia, ale wtedy to Martyna się w ubikacji zanudzi na amen, jak nie będzie mogła się przesunąc jak to czyni na nocniku. Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka :D Martusia pod tym względem jest raczej grzeczna. Ja ja nawet na kilka chwil na tym kibelku zostawiłam i pobiegłam po aparat na piętro. A ona grzeczniutko siedziała. Nie ma to jak dyscyplina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co tak zniknęłyście? A my nawet nie wiemy co to jest nocnik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola :) No nici z pogawędki ...Kolczyki czekają :) Ale jutro postaram się coś przesłać na mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez nie wiemy co to nocnik:) to to juz czas????????????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka...a myslalam,ze bananow nie mozna dawac przy biegunce.o!to jeszcze jeden powod dla ktorego powinnam tu zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne grono :) Posłałam Wam kolejną kolekcję ❤️ ewe Witaj :) my się jeszcze nie poznałyśmy, ale wszystko da się nadrobić ;) Nie pisałaś czasem na topiku o mamach z okolic Zabrza jako ,,mama Antosia,, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem za wcześnie ;) Ninka ,Ania i Beatek pewnie zapracowane... No nic może zajrzę ,jak Wiola zaśnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać najważniejszego :) Czuję się lepiej po tym magnezie z B6 :) Chyba tego mi brakowało,co najważniejsze nerwy też popuściły :) Karola Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko obejrzałam Twoją kolekcję bardzo ładna , mi osobiście podoba się seria turkusowa :D.Mam nadzieję że się na mnie nie pogniewałaś o te modyfikacje w Twoim dziel?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj, dziewczyny, dwa pączki na dzień dobry, to jednak sporo. Słuchajcie, wczoraj poczytałam na innym topiku o sposobie na oduczenie dziecka ssania smoczka. Dziewczyna odcięła tę silikonową część i powiedziała dziecku, że smoczek się zepsuł. Wczoraj zrobiłam to samo. Trochę płakała przy zasypianiu (bagatela 45 minut) potem budziła się w nocy i płakała, ale jakoś się udało. Mam nadzieję, że to \"balszoj szag k pragriessu\" - dla znających j. rosyjski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - jakie modyfikacje? czyżbyś w końcu zrobiła sobie zdjęcie w kolczykach i do mnie nie przesłała? :( Loli - rzeczywiście piękne cacka. Ale najbardziej podoba mi się ta turkusowa spódniczka/sukienka (?), na której eksponujesz biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ninko🖐️ Ja jestem po jednym pączusiu i na tym koniec, obiecuję;) Ja próbowałam Patrycję oduczyć od monia ale jak się sam ułamał to było płaczu no i leciałam po smoczek do sklepu, narazie zaprzestałam prób. Pytałam was ale nie dostałam odp. ile czasu mogą wychodzić 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęć nie mam a odczepiłam motylki i noszę kolczyki do pracy , bo były trochę za frywolne jak do biura:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pytałam o zdjęcia!!!! :) U nas trójki szły bardzo długo. Od momentu wykrycia spuchniętego dziąsełka, do przebicia się ząbków chyba jakieś 5 tygodni. Ale jak juz się przebiły, to rosły w oczach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pączusie ;) Co do pączków wszystko jeszcze przednami :) Jak mam się objadać to tylko moimi ulubionymi: Pączek ze śmietaną ,z polewą czekoladową i orzeszkami :) mniam !!! Beatek one zawsze wychodzą najdłużej ;) Wioli dopiero przebiły się czubki trójek na dole -po ok. 3 mies chyba tak długo to trwa ,że wydaje mi się wieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku to chyba nie ma efektu bez motylków ,co? Nie gniewam się wkońcu są już Twoje i dopasujesz je jak chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, czy to trójki są nazywane zębami ocznymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie gdzieś znalazłam, że kły, to są górne zęby oczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,a co w związku z tym? Mają wpływ na wzrok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli efekt jest bo sobie dyndają i poblaskują :D Ninko ja też coś tam słyszałam o tych zębach ocznych może dlatego tak dokuczają . Moja silna wola jest wystawiona na próbę , obopk mnie leży pączuś z ajerkoniakiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×