Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Oczywiscie żartowałam, bo żadnego kandydata nie mam na oku ;) Myślałam, że Loli razem z kolczykami załatwi mi jakiegoś ;):D Chociaż z drugiej strony, wcale mi do tego nie śpieszno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszej nocy wyszły spod mojej ręki cztery dzieła ❤️ :) Jutro Wam zaprezentuje ,a teraz idę spać ;) Adi już czeka bo zasnąć nie może bezemnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy idziecie-ja przychodze... w koncu Antek usnal wiec mam chwile na zdanie relacji z dzisiejszego dnia. jak pisalam pare dni temu-Antek dostal we wtorek biegunke.wszystko przeszlo nastepnego dnia,ale mimo wszystko pojechalam dzis do lekarza.jechalam zadowolona i usmiechnieta bo przeciez tylko na kontrole.wcale jednak milo nie bylo,bo okazalo sie,ze Antos jak wiekszosc maluchow plci meskiej ma \"siusiaka nie calkiem takiego jak trzeba\".co ja bede pisala?!w kwietniu mam sie stawic,a pan dr jednym pociagnieciem(SZARPNIECIEM)zrobi co trzeba:(. dzis tylko \"tam\" popatrzyl,lekko naciagnal a biedak plakal do tej pory. nawet sobbie nie wyobrazam co bedzie w kwietniu;( Wy tez Dziewczyny znacie ten problem?slyszalam ,ze mozna wczesniej \"gimnastykowac\"sisiaczka np w wannie -wtedy sa szanse,ze wszystko bedzie ok. dlaczego wiec dr nie kazal mi tego robic juz pare miesiecy temu? kurde!myslalam,ze go to ominie............. dostal ibufen,jakas masc -zobaczymy jak bedzie spal..... dobra,spadam do lozka. wczoraj kupilam sobie z gazety moj ukochany film\"przeminelo z wiatrem\"-ogladne go chyba za 5 lat....w powszednie dni Antek chodzi spac o 22-23.ja jestem taka zrabana,ze spie juz 5 min po nim:) spijcie dobrze Maluszki i Mamusie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mowicie?:)sisiak?sikacz?siurak?siusiak;)bo pani w aptece powiedziala dzis:pitolek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifolek hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewe -biedny Antoś :-0 Oby wszystko było dobrze 🌻 Baardzo póżno chodzi spać twój synuś. Może trzeba go trochę przeciągnąć w ciągu dnia wtedy położyłby się wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam nową kolekcję :) Fotki niestety kiepski jakościowo :( Postaram się o lepsze ;) Może w ten weekend wystawimy je na allegro :) Mam nadzieję ,że jakoś mi pójdzie konkurencja Duużaaa :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe - o jakich problemach piszesz? Mojemu Maksiowi nikt nie sprawdzał co się dzieje z siusiakiem :O 👄 dla Antosia Loli - z tej serii podobaja mi sie tylko jedne :( - te zielone ale bez serduszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli-bardzo mi przykro z powodu Wioletki oby te 3 tyg szybko minęły 👄 dla niej ode mnie i Patrycji🌻🌻 Kolczyki dostałam tzn zdjęcia te zielone są niezłe , a kiedy jakieś wkrętki?:D Do usłyszenia ,pa 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Martynka dzisiaj sobie przygryzła język 😭 Krwi było tyyyle! Chciałam jechać na dyżur chirurgiczny, żeby jej zszyli, ale Mariusz mnie przekonał, że nie ma sensu, bo i tak się zagoi, a więcej będzie stresu związanego z tym szyciem... Krew przestała lecieć po ok. 5 minutach... Także, Loli - wiem co przeżywasz :( Na razie tyle, musze patrzeć na dziecko, żeby znów sobie czegoś nie zrobiła... A MAriusz znów przeziebiony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 👄 Wiola jest maruudna :-0 wrócę jak zaśnie ;) może któraś się zjawi do tego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Jonko biedna Martynka :( 👄 od Nas i życzenia szybkiego zagojenia się języczka 🌻 Ale musiała się biedna wystraszyć :( no ,a mamy to już nie mówię jak to przeżywają ;) Jak wyszłyśmy z RTG to się popłakałam :( bo musiałam ją trzymać ,a ona tak się bała ... Ale z rączką już coraz lepiej :) :) Nie potrzebnie dziecko wystawialiśmy na taki stres z tymi lekarzami, byłam pewna ,że samo jej przejdzie bo nie uderzyła się nigdzie, no ale i tak już po fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra przyjeżdza w piątek z całą rodzinką i naszym tatą :) Wiola będzie miała wreszcie dziadka:) Ostatnio to z samymi babami przesiaduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a o nieszczęscie Was spotkało :O 👄 dla Martynki i jeszcze 🌻 Loli - to Wy pewnie będziecie musieli sie gdzieś przeprowadzic na ten czas, co? Cieszę się, że Wioletka ma si już lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola ,ale z Maksia gosposia :) Super fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no co ty ! Oni nawet jak mieli to mieszkanie to siostra wolała mieszkać u babci. Tam wszystko pod nos,nic nie musiała robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przeżyłam załamanie z kolczykami :-0 Chciałam zrobić kolejne zamówienie za 100zł... Adi się nie zgodził bo i tak 200zł w towarze leży nie sprzedane :( Ale zrobiłam korektę i wyszło mi 40zł z groszami ;) może teraz przejdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że nie chca mieszkac u siebie :D A na Allegro już wystawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie :( Jakoś nie umię się za to zabrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie umiesz? Nie potrafisz aukcji wystawić czy nie możesz się za to zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola pewnie umię ;) Ale nie wychodzą mi ładne fotki zdjęć :( a to 80% sukcesu w tej dziedzinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oH próbowałam sprzedać kilka kosmetyków na kafe i totalne przesrane osoby tu siedzą ;) Oczywiście poza nami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! No to Ci w niczym nie pomogę :O Może popróbuj pozmieniać ustawienia w aparacie. Masz funkcje makro? I nie rób na kolorowym tle, lepiej na jednolitym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karola ,aparat jakieś funkcje ma ;) Ale mamy oświetlenie do d... w mieszkaniu więc dziś nici :( Ale czas mnie goni więc muszę to zrobić... Kosmetyki chciałam sprzedać z AVONU ale że były lekko napoczęte to ludzie by za darmo chcieli :P To wolę dać mamie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×