Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Tak też pomyślałam, że Loli robi kolczyki, albo jest w pracy... Martynka zapłakała, ale zasnęła znowu. Teraz mi niedobrze chyba jedna za dużo zjadłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ciesz się że masz pokarm , ja w ogóle go nie miałam i przez to pielęgniarki mnie zaszczuły (dosłownie ) w szpitalu po porodzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet nie wiedziałam, ze jest coś takiego jak kortyzol. :( To czego ja mam za mało, że tak lubię jeść? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie może brakuje nam wit. \"H\" hihihihi:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka :D To był ten jeden najmniejszy pierożek, który przesądził sprawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku to tak jak ja przemianę materii mam jak 60-latka a apetyt wcale nie duży a nadwagi co najmniej 10 kilo a co mi po tym pokarmie jak Maciek po 6 tygodniach odrzucił pierś przez prawie 5 miesięcy walczyłąm z pokarmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sobie nie badałam poziomu żadnych hormonów (poza tarczycowymi na początku ciąży) Po prostu lubie jeść, myśle, że taka sama cecha charakteru jak i to,że lubię się smiac :D Lubię też być szczupła i się podobać :O Pogodzić jedno z drugim umiem jedynie latem :) truskawki z jogurtem i arbuzy nie są kaloryczne, a dają mi takie samo poczucie zadowolenia, jak zimą porcja pierożków zagryziona tabliczką czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za witaminka? W aptece kiedys mówili, że dobra na włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Ninko, masz rację, łakomie skusiłam się na tego ostatniego pierożka, polałam go solidnie stopionym masłem i są efekty... nie spojrzę na jedzenie na pewno do kolacji... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przemiane materii wpływa też sposób życia .Ja siedzę przy biurku 8 godzin , potem troszkę pokręcę się po domu , w zasadzie zero ruchu , i brzuszek rośnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ty to masz poczucie humoru :) moze też bym takie miała gdyby nie to że mój mąż wciąż marzy o szczupłej żonie , czasem zbyt głośno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój szanowny mąż mówi że mu się podobam itp. Po ślubie mój biust też mu się \"podobał\' a teraz jak mam 2x większy to mówi że mam akurat. I jak tu mu wierzyć ? Pewno jak schudnę to powie że teraz to jestem laska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też woli mnie szczupłą :) Ale na szczęście nic nie mowi, bo wie, że jestem strasznie czuła na punkcie wyglądu (swojego ;) ), że jak jakis komentarz mu się nieopatrznie wymsknie to potem są dłuugie problemy z niekolacjami, czy jak kto woli, wit. H ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tym sensie .......... nie, nie wiem ;) A tak poważnie - jedna pani gin. jak sie skarżyłam, że mi wypadają mocno włosy, to poleciła pójść do apteki i poprosić o specyfik, który zawiera w sobie właśnie witaminę H. Zdziwiłam się, że taka jest. A o specyfik nie pytałam, bo problem minął. Ania - mój mąż tez mówi, że chce mieć szczupłą żonę. Wtedy mu mówię, że mój mąż też powinien nie mieć brzuszka (tzw. obniżonej tarczycy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko obrażanie i niekolacje są bardzo silnie u mnie powiązane ze sobą , Marek nie może tego zrozumieć , ale tacy są mężczyźni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Beatko, to tak jakbym o moim czytała :D Zawsze powtarzał, że mu się podobam, ale jak zrzuciłam 10 kilo to dopiero się komplementy posypały... A na poczatku naszej znajomości rzucił hasło, że kiedyś chcial mieć dziewczynę, która wygląda jak Cindy Crawford, ale potem jednak stwierdził, że powinna zamiast wyglądu raczej mieć coś w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ci faceci sa do siebie podobni ale mój chce 2 w 1 szczupła(zgrabna) i mądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój Marek ośmiela się mieć wymagania co do mojejgo schudnięcia , a mianowicie cyc najlepiej żeby jeszcze urósł , tyłek też a brzuch płaski jak deska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeby
Ninko - obniżona tarczyca :D dobre!!! A witamina H istnieje naprawdę, nazywa sie biotyna i faktycznie jej niedobór może skutkować wypadaniem włosów i szorstkością skóry. Dużo biotyny jest chyba w jajku (kurzym!), ale nie jestem pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - gdyby była w jajku kurzym, to bym miała czuprynę na medal, bo lubię jajka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to oczywiście ja :) Pisałam jakiejś załamanej nastolatce, żeby nie stresowała ;) Ja też kiedys umierałam ze strachu, że jestem w ciąży, bo gdzieś, jakoś... Siedziałam po nocy w książkach do biologii i szukałam odpowiedzi na to pytanie, a moi rodzice byli bardzo zadowoleni, że ja się ucze tak pilnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo jajek .Moja mama nasłuchała się w telewizji o ptasiej grypie i przyszła do nas i mówi że trzeba myć jajka , ja jej na to niech się martwi ten kto je ma , mój Marek zrobił się czewony jak burak , ciekawe czemu hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku mój też ma na imię Marek i identyczne ma wymagania moze stąd te podobienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiej się śmiej :D Pomyliły mi się klawisze w tym ferworze udzielania dobrych rad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Skojarzyło mi się z piosenką the Beatels \"she loves you, je je je\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×