Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

:D Z jednej strony krzesła ma ścianę, z drugiej tatusia. Poza tym, musze przyznać, że na tym krzesle to ona raczej spokojnie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 witam , cała obolała ale jestem ;) Jeszcze jakiś Franek mi gra na nerwach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli ,a co żle spałaś że jesteś taka obolała , czy napracowałaś się zanadto hę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dwa dni po 12h plus ogromy ruch :( Bolą mnie stawy kolanowe ,uda , i plecy 😭 czuję się okropnie przemęczona a do tego Adi wiecznie chodzi głodny :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka ;) te niekolacje mnie dodatkowo dobijają ... Czemu facet nie potrafi zrozumieć kobiety ... Jonko czy kolczyki doszły ? Podobają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli zrozumieć może potrafi ale jest troszkę złośliwą bestyjką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś urodziny Adika ...:)... Nie mam siły świętować :( Mamy dziś jechać do jego rodzinki tam je obchodzić, na zakupy , a jutro znowu 12h ,a potem niedziela i znowu urodziny synka naszego chrzestnego ... A gdzie wypoczynek ? Mieszkanie jak po przejściu trąby powietrznej:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka nie mam fotek ,ale może zaraz coś dojdzie ... Więc wstrzymam się z zażaleniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ... Muszę wystawić zażalenie dla Ninki ;) Proszę o przesyłanie zdjątek na loli21-21@o2.pl PRZEPRASZAM ZA PONOWNĄ ZMIANĘ ;) 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh dziewczyny chyba się obrażę 😠 za zniknięcie po moim pojawieniu się :P :P :P :P ŻARTOWAŁAM pewnie macie dużo pracy ;) Ja też .... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli czy ta sztuka obok Wioletki w wannie to ty?:D Nie napisałaś , pytałam parę dni temu , jaką długość mają te zielone kolczyki ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - sorry, ale właśnie wysyłałam do Ciebie zdjęcie. Poszły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, przeczytałas poprzednia stronę? Tam wypisałam wczoraj w późnych godzinach wieczornych peany na cześć Twoich kolczyków i zdolnych rączek ich Twórczyni :D Zaraz wrócę, tylko ułozę wędrowniczka do spania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🌻 przepraszam , poprostu ostatnio nie mam czasu czytać na bieżąco,a wtedy nie odpowiedziałam bo ...nie mogłam znależć linijki -słowo. Ale dziś ją gdzieś w tym bajzlu zauważyłam i zaraz Ci powiem... Tylko które zielone? Te cieniutki delikatne czy z kamykiem? A z Wioletką to ja... ;) Miałam obawy przed wysłaniem tej fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko jeszcze nie czytałam ale zaraz odszukam :) 👄 Beatko bez zawieszki te z zielonym kamykiem ok 6cm z zawieszką ok 8cm ale naprawdę cudnie wyglądają -nie ściemniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do obaw : no choćby fałdy tłuszczyku :( a ostatnio jestem załamana bo po uderzeniu Wioli głową w mój nos - 😭 mam krzywą przegrodę nosową 😭 dosyć że wieli to jeszcze teraz krzywy 😭 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ale Ty masz kompleksy , fałdek nie było widać , wyglądasz na szczuplutką osóbkę , a nosek jak najbardziej w porządku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko , dziewczynki dziękuję za ciepłe i miłe słowa 👄 o moich kolczykach :) Cieszę się ,że jestecie zadowolone ❤️ Najlepiej trzymać je w tych woreczkach z zamknięciem jeśli ich nie nosicie, żeby elementy posrebrzane nie zaszły i oby długo Wam posłużyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatku na zdjęciu raz się wygląda dobrze ,a raz żle -zresztą każda to wie;) No a prawdy nie ma co ukrywać ;) co do nosa to jestem podłamana:( bo boli mnie czasem ... i aż mam taki lekko przekrwiony :( Już kiedyś lekarz mi to powiedział :,, Czy wie pani ,że ma pani krzywy nos? ,, a przyszłam do niego w sprawie stawów kolanowych, tylko wtedy jeszcze aż tak nie było to widoczne :( a teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Martynka śpi :D Wy na pewno też tak macie, jak patrzę na śpiącą Martynkę to myślę, że jest najdoskonalszą istotą, jaką widziałam ❤️... Te oczka zakryte powiekami... Drgające rzęski.... Noseczek malutki i ślicznie wykrojone usteczka... Mam kompletnego świra na jej punkcie :D Przepraszam za te wynurzenia... Loli - uważam, że na zdjęciu w wannie wyglądasz świetnie,a co do fałdek - sprytnie ukrytych w odmętach kąpieli - każda, nawet najszczuplejsza kobieta (mężczyzna też!) je ma!!! To jest tylko skóra, która po wyprostowaniu zakrywa mięśnie na brzuchu! Trudno, żeby na siedząco się nie \"wałeczkowała\" A my wszystkie jak tu jesteśmy mamy nasze \"oponki\" na brzuszkach \"w słusznej sprawie\" - to nie przez łakomstwo, czy niedbalstwo - wydałyśmy na świat wspaniałych ludzi!!! mało kto z tych co maja fałdy na brzuchach może się tym pochwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma nny nos :) Jedni mają zgrabne noski, zadarte, a niektórzy jak klamki od Zakrystii ;) a fakt ,że nos i uszy rosną całe życie też nie jest zbyt pocieszający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, Jonka, święte słowa. Też uważam, że Loli świetnie wychodzi na zdjęciach :) A co do spiących maluszków. Do Twojej listy, Jonko, dodałabym słodkie, cieplutkie i czerwone policzki, które obsypuja pocałunkami do granic możliwości (Martusi lub moich) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko doskonale Cię rozumię :) Dla mamy zawsze ich dziecko jest i będzie najpiękniejsze ❤️ to jest piękne :) A Martynka ma cudowne wyraziste rysy twarzy ,zresztą Martusia tak samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, tak Ninko!!!! Uwielbiam obsypywac buziakami \"pucki\" Martynki :D Jak mój brat był malutki (jest 2 lata młodszy ode mnie) też miał takie pyzy :D I też go uwielbiałam obcałowywać, na co on zawsze reagował płaczem i (jak juz umiał mówić) krzykiem \" nie całować!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ostatnio oglądałam zdjęcia Patrycji jak miała 1-2 mies. , wtedy wszyscy nad nią się rozpływaliśmy w achach i ochach ale teraz to ja stwierdzam że była malutkim czerwonym potworkiem ,teraz jest najcudniejsza a jak śpi to podziwiam podobieństwo do taty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna jak była noworodkiem, wyglądała jak żaba ;) Jak chcecie to Wam poślę fotkę ;) Uczłowieczyła się po jakichś 3 miesiącach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×