Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli masz pełną skrzynkę przed chwilą zwróciło mi wiadomość A ja firanki też kupiłam w YSKU ale wdzięcznie wyglądają :) Dzieci najlepiej uczą się z obserwacji przenosząc życie w zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko oprócz ,,jajka,, jak to któraś wczoraj napisała :) :) :) Moja siostra już jest umierająca ;) ona zawsze wszystko żle znosi, najlepiej to by tylko leżała, siedziała ;) a wy skaczcie koło mnie ... Przyjechała na miesiąc , 4.o4 ma wizytę u gin. w Niemczech więc babci pewnie pojedzie z Nimi .. Będę musiała wcześniej się zwolinić -chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loli jakoś muszę sobie dawać radę, dużą pomocą dla mnie jest pani Ania, bez niej bym zginęła tym bardziej ze rodzina daleko i pomocy od nich oczekiwać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ,a gdzie wysłałaś na onet? To napeno ;) Proszę wysyłajcie znowu maile na loli21-21.o2.pl PROSZĘ I PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - to chyba najfajniejsze i najbardziej rozczulające zdjęcia Wioletki. Dziękuję! A tak swoją drogą, to Marta ma identyczny wózek, tylko różowy. Mogę Ci przysłać zdjęcie jeśli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o2 lubi się spóźniać nieraz przechodzi w mig a czasem nawet godzinę im schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko jedno zdjęcie do Loli wysłałam. To samo zdjęcie poszło do wszystkich juz wczesniej. A dziś tylko jako przypomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu doszedł mail :) Niestety nie mam czegoś identico ;) Ale postaram się tworzyć w tym kierunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ,a doszły do Ciebie fotki z kolczykami ,,księżniczkami,, ? Były nieco w tym stylu takie orientalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wioletka śpi i czuje się coraz lepiej:) więc mam więcej czasu i spokoju do tworzenia bożuterii ❤️ Napewno postara się jeszcze jutro coś posłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posyłaj Loli posyłaj ja jestem fanką twojej twórczości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę Loli nie wiesz co powinnam zrobić, żeby jakość zdjęć była taka jak wcześniej Maciek mi poprzestawiał komórkę i zdjęcia teraz takie słabe wychodzą, a może jak zrobię \"przywróć ustawienia fabryczne\" to będą znów normalne, ale nie wiem czy przy okazji wszystko mi nie zginie z telefonu ???? :( Księżniczki doszły ale jeszcze tak nie do konca w moim stylu, choć może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu niestety nie mam tel z aparatem więc nie bardzo się znam ;) A księżniczki są naprawdę bajeczne ,ale z czasem dociera do mnie ,że każdy ma inny gust ;) i to co dla mnie jest ładne ,dle innych wcale takie nie musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam swój sklepik internetowy :) na kafe w ,,moda i ubiór ,, zobaczymy czy ktoś będzie chętny ;) Szkoda ,że nie mam takiej stronki gdzie mogłabym je od razu pokazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążatka
hahhahahahaha aleś ty błyskotliwa hahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fuuuujjj!!!! Ale śmietnik :O Weszlam na moment, korzystając z chwili nieuwagi mojej dziecinki... Siedzimy w domu cały dzień i trochę sie jej już nudzi... Nasypałam jej chrupek kukurydzianych do wiaderka i się nad nimi teraz pastwi :D Nie zaglądałam, bo się uczyłam wreszcie :) A bez Moderatorów jest strasznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Wioletka.pojedzona, wykąpana, lekarstwo połknięte :-0 ale z wrzaskiem ;) i 😴 Ale byłam dziś wkurzona ! Siostra napisała,że szef powiedział Sylwii ,że mam być jutro i w niedzielę w pracy bo inaczej mi podziękują :BEZCZELNI SĄ PRYWACIARZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Loli ja na chwilkę. Masz rację niema zmiłuj się jeśli chodzi o prywaciarzy myślą tylko jak tu człowieka wykorzystać . Moja siostra pracuje w sklepie spoż . w zasadzie cały etat a dostała w zeszłym miesiącu 600 zł ( słownie sześćset ) płakać można nad tą sumą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jutro do pracy rodacy ... Ale ja mam dla nich niespodziankę bo za tydzień muszę złożyć wypowiedzenie :P i niech sobie szybko znajdą jelenia :P co będzie skakał na każde ich pierdnięcie,ile można? Jeszcze żeby dotrzymywali słowa z póżniejszym wolnym , ale gdzie tam !Ich nie obchodzi ,że mam dziecko chore,że nie mam z kim zostawić tylko przyjść i już . 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli sklepik inetrnetowy to świetny pomysł :D, a czy tam możesz umieścić zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście w spożywczakach jest najgorzej :( A suma 600 zł -co to za pensje do cholery ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek jakoś to niewypał ,brak zainteresowania na kafe... I czy można wierzyć danej osobie? Tylko ,że to oni najpierw by wysłali kase,zobaczymy czy ktoś zajrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrysia zjadła ładnie kaszkę i też już smacznie śpi😴 Ja zaraz idę do domku bo szwagier coś krzywo na mnie spogląda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×