Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

czesc Dziewczyny... i znowu jestem wk...a jak cholera! topik o usunieciu ciazy (a raczej rozmowa z moim mezem na ten temat)doprowadzila mnie do takiego stanu. Was o zdanie nie pytam...moze nie mam prawa?...w sumie na takie tematy lepiej sie wypowiadac anonimowo moze?.... Karolino...skumalas temat \"sisiaki\"?sama musze pobuszowac po necie i dowiedziec sie o co dokladnie chodzi:) Maks jeszcze nie spi?dla mnie to zadna nowosc.....u Antka to normalka...tylko dzis sie nie wyspal w dzien przez ten szal z kluczami(naprawde bylo glosno;))wiec juz o 21 usnal... nie wiem jak to powiedziec,ale...mam psa.....chyba mnie nie zlinczujecie,co?:)malo tego!w bloku:)ale jest malusienki a mieszkanie tymczasowe....a kupy to masakra!!!!jak ktos nie ma dziecka bawiacego sie na podworku to nigdy nie bedzie widzial problemu! wypilam piwo i normalnie czuje,ze mnie wzielo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Maks dzisiaj skończył rok. jest kochany ale ma swoje przyzwyczajenia, których nie da się zmienić. Wczoraj zaczął sam chodzić. Śpi jeszcze trzy razy dziennie po 1-2 godziny, chociaż to chyba własnie zaczyna się zmieniać. Nienawidzi brokułów i dźwięku miksera. Jak czegoś chce to tak długo muczy aż dostanie. pytanie za 100 punktow-czyje to slowa?:) patrzcie ile od tego czasu sie wydarzylo.........czy Maks nadal spi 3 razy dziennie?;)moze dlatego jeszcze nie spi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewe! W drodze wyjątku, zważywszy na okoliczności łagodzące (rozmiary psa, wynajem mieszkania...) odstąpimy od linczu ;) Co do aborcji to ja mam zdanie ogólne, że każdy ma prawo do postępowania zgodnie z własnym sumieniem i żadna ustawa nie powinna tego w tak restrykcyjny sposób regulować. A co ja bym zrobiła??? NIE WIEM!!! Nie potrafie się postawic w takiej sytuacji i obym nigdy nie musiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe - zajęłaś się odkopywaniem prehistorii? ;) Niezły archeolog z Ciebie, życzę wytrwałości ;) Ja kiedyś próbowałam sobie podczytać od początku ale poddałam się po kilku stronach ;) Przepraszam, pomyliło mi się, nie wynajmowane tylko tymczasowe mieszkanie, źle przeczytałam albo źle zapamietałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks śpi :D Ewe - o siusiaku zrozumiałam i Maks chyba nie ma tego problemu. A jak to wykryłas u Antka? A co do moich słów, toz to było ponad pół roku temu ;) dawno i nieprawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, że do 10 ;):D A tak na poważnie to pewnie do 7 z pobudką w okolicach 5 :O. Potem butelka kaszki i może jeszcze do 9 da odpocząć ale na to nie licze za bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki za 10 :) Zostawiam Was Misiaczki w dobrym towarzystwie, poczytam trochę i idę soać, jutro muszę wyjść z domu o 7.15, bo jadę sie rejestrować do pośredniaka 😡 Buziaki!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonko - ja to uważam, że stanowczo powinnaś wstać najpóźniej o 5 i nadrobic dzisiejsze zaległości w nauce ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na pomysl.zrobie cos dla siebie i kolo siebie:pojde sie wykapac:) co do aborcji:jestem tego samego zdania.oby zadna z nas nie byla w takiej syt. a Wy sobie siedzcie do rana;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Wczoraj niepotrzebnie pojechałąm do Gdańska, wściekłą byłam jak wszyscy diabli, bo baba w rejestracji wpisałą mnie na inny termin niż mi napisała na kartce wrrrrr szkoda że jej nie było bo bym awanturę zrobiła Ale wieczorem mój mężuś bez cienia zazdrości stwierdził, ze mam niezłe powodzenie, bo kwiatków nazbierałam, że ho ho i to od stałych klientów, którzy wczoraj specjalnie po to przyjechali. Czekała mnie w nagrodę całkiem miła \"niekolacja\" ;) Częściej mógłby taki być, poczułam się jak na początku małżeństwa. Maciuś wczoraj też niebardzo chciał zasnąć, położyłam go o 22-iej a ona zamiast spać to siedział i włączał sobie muzyczki z kota (ma taką pozytywkę przyczepioną do łóżeczka), jak poszłam go okryć to się buntował i chciał zebym wzięła go do nas. Nie popuściłam płakał chwilę i zasnął-zdaje sobie dziecko sprawę, że jak mama mówi spać to znaczy spać. Dlatego dziś nieco niewyspana jestem 😴 Co do podwójnej tożsamości na topikach to ja mam aż potrójną, ale na tych topicach gdzie się z nikim nie kłócę to jestem blondi23 np tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3155041&start=1320 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3168969&start=480 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1068877&start=15270 Bo tu np lubię się pokłócić, ale to taki specyficzny temat, choć ostatnio mnie zmęczył i muszę trochę od niego odpocząc. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3157553&start=1080 Co do aborcji, o której tak wczoraj napomknęłyście to ja np jestem pewna, że gdybym nieważne w jakiej sytuacji była to swojego dziecka bym nie zabiła-po prostu bym nie umiała. Co do piesków to ja mam już 3 odkąd mieszkam w Elblągu, jakoś nie mamy szczęścia do zwierzaków. Teraz mamy małą Misię- kundelka, Maciuś ją uwielbia, wcześniej była Maja, a później Budrys oba pieski zginęły tragicznie. My mamy dom i duże podwórko więc psa nie trzymam w domu (chyba bym oszalała, choć wychowywałam się ze zwierzątkami w domu), ale też nie toleruję gdy wszędzie wokół leżą psie kupy. Później jeszcze do was zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he tak długo produkowałam mojego posta że was dziewczyny nie zauważyłam :) cześć Beatek 🖐️ cześć Karolinko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Blondi. Ja mam coraz mniej czasu na zaglądanie na topik , zaczyna się u nas w pracy ruch w interesie:( szkoda że nie w moim własnym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam gdzie pracuję Blondi także nie przeoczyłaś .:) Pracuję w mało kobiecej branży hutniczej tzn firmie która handluje stalą , pracuję tu już 11 rok i prawdę mówiąc to czasami mam już dosyć 😠.Chciałabym otworzyć jakiś swój biznes ale na to trzeba kasy . W mojej obecnej sytuacji jest to niemożliwe a i wybrać rodzaj działalności też byłoby ciężko , tyle jest tego wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko się przywitam -narazie Wiola nie śpi więc muszę się nią zająć , bo potem strasznie to przeżywa :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Loli 🖐️ Beatku to tak jak w branży budowlanej u nas też powolutku zaczynamy wchodzić w sezon, dziś mamy dzień kadrowy tzn. przychodzą budowlańcy i wypełniają kwestionariusze do pracy, robimy rekrutację, więc dziś też tak na wyrywki mogę tu zaglądać. Boję się sezonu w tym roku, w najwiekszy ruch ja będę z wielkim brzuchem sie męczyć, juz mam problem z wysiadaniem z samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ niektórym to się nudzi , mało tego swoje kompleksy wyrażają obrażąjąc innych - (ten XXX ), jakiś szowinista jeden😠 Co do pracy to obawiam się że pewnego dnia mogę całkowicie zniknąć z netu , pewno od kwietnia będzie taki ruch że człowiek nie będzie miał czasu podrapać się w główkę [zly Patrycja dostała katarku😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla Patrycji -oby szybko minął ,za dużo chorych Urwisków. Dziewczyny macie chwilę ? Wejdzcie na pocztę :) i oglądajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko : która oprócz Karoliny umie odtwarzać krótkie filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli widzę że masz wenę twórczą , a i bank(Adi) otworzył swoje drzwi;) Kwiaty prześliczne rozumiem że od Adika ? ja dostałam czekoladę od Marka ( złośliwa bestia):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ,a jednak coś dostałaś :) a zarzekałaś się,że nie ,bo on nie lubi tego święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale marną czekolade w sytuacji gdy próbuję schudnąć 😠 jakieś perfumiki to byłabym happy:) ach ci mężczyźni:P Moja dieta legła w gruzach waże znowu 60 , ale ćwiczenia brzuszków przyniosły efekt w postaci 3 zgubionych cm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 3cm ? To wspaniale !!! :) Gratuluję 🌻 Ja też chciałabym stracić w obwodzie :( Ale nie lubię robić brzuszków :-0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja też nie lubię ale się zmobilizowałam dodatkowo smaruję się balsamem uj-wysz. ale te 3 cm to niestety nie widać , bo teraz w talii mam 78 cm(o zgrozo) a w dolnych partiach brzucha ok 92cm(o zgrozo) [zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×