Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Znowu musze pić z pustego kubka ;) Mało tego Maks tez iego pije i jeszcze się oblizuje ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - nie mam tego zdjęcia tu w kompie, więc nie jestem pewna, czy to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam żadnego zdjęcia, na którym byłabyś widoczna :O Juz kiedyś składam zażalenie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, bo ja mało fotogeniczna jestem. A i większość zdjęć to ja wykonuję, więc trudno mi być przed i za aparatem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - nie, takie zdjęcie mam, gdzie Martusia obejmuje Twoją głowę, której właściwie spod tego uścisku nie widać, i z triumfująca minka wpatruje się w obiektyw, jakby chciała powiedzieć \"moja mamusia!\" :D Twoja twarz pozostaje dla mnie ciagle tajemnicą ;) Martyna sie już trzeci raz w ciągu tej drzemki zerwała z płaczem i obawiam się, że długo już nie pośpi, także jak nagle zniknę, to nie dziwcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, lecę bo jakis dziwny zapach czuje a Maks kiwa, że to napewno nie kupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zapomniałam Wam napisać, że dziwczynki wygladają slicznie w nowych odzieniach :D Ninko - takie kurteczki gdzieś widziałam tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - tę kurtkę kupiłam w Rumii w takiej maleńkiej hurtowni za całe 21 zł (bez groszy!). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - \"ładne oczy masz...\" :) A usteczka to Martusia ma faktycznie Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Chyba sama to zdjęcie robiłam, stąd to ogromne zbliżenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, nawet nie macie pojęcia, jak ja Wam zazdroszczę mieszkania w Trójmieście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rumia - piekne miasteczko :) Jesteście rodowitymi czy napływowymi mieszkankami Kaszub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama - 100% Kaszuba, rodzice taty - element napływowy z Bydgoszczo-Poznania. Jestem idealnym mieszańcem :D urodzonym w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - ja jestem rodowitą Gdańszczanką (nie wiem czy z dużej czy z małej ale pisze wielka bo polak też sie tak pisze ;) ) Ninko - zdjęcia jeszcze nie mam :O Ale uzbroiłam się w cierpliwośc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniały mi się czasy, kiedy jako nastolatka jeździłam nocnym pociągiem z Wrocławia na 2 miesiące wakacji do Czarnego Młyna - wioska między Strzelnem a Jastrzębią Górą... Od Gdyni pociąg jechał jako osobowy - Reda, Rumia, Żelistrzewo, Mrzezino, Puck...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana z Fryncem leżą w lóżkłe. Ana gydy: Frynce, chcyl te co? Frync gydy: ni... Ana mesli i gydy: Frynce, wlejze na mia Frync wlyz \"Frynce, chcyl te tere co?Frync gydy jooooo A co Frynce??? Zlezc :D I drugi: Ana z Fryncem w lóżkłe kochjom sa. Ana Gydy: Albo bene albo rid, a nie donunt a nazod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zobaczycie, kiedyś spełnię to marzenie i będę mieszkać wśród zielonych wzgórz Gdyni :D Jak juz będę bogata jak pan Krauze i kupię sobie jedną górke na własność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka :D A skąd Ty takie kawały znasz? I językiem poprawniekaszubskim :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy zrozumiała :D Ale rugi to jakaś czarna magia i język chiński ;) Zupełnie jak na Politechnice na matematyce ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - rozumiem, jak się do mnie mówi po kaszubsku i potrafię rozróżnić dialekty Beloce i Reboce :) Z mówieniem gorzej, bo nie ćwiczę. Od dzieciństwa dwa miesiące w roku na kaszubskiej wsi zrobiły swoje. :) Karolina - w tym drugim Ania mówi do Franka - albo do środka, albo na zewnatrz, a nie tam i spowrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonka - to umiesz więcej niż ja. Bo ja rozumiem, ale nie mówię i dialektównie odróżniam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×