Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Karolina🖐️ Ty się lepiej skup na wysłaniu do mnie zdjęć, których wczoraj nie dostałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - a pisalam Ci, że doszły do mnie wszystkie zdjęcia? I książka też. Przypomniało mi się, że mam ja w tradycyjnej formie ;) Martusia jest urocza :) i te jej sukieneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znowu na chwilę .......i niech tam pochwalę troszkę MArka niech ma chłopak , ogólnie jest dla mnie dobry , miły , czuły , słucha się mnie , jak co do czego mówi \" idź kup sobie , ja nie potrzebuję\", Patrysia jest jego oczkiem w głowie , pomaga mi we wszystkimm i w ogóle .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - dostałam film z Patrysią :) Nie mogłam sie napatrzeć jak wcina ta parówkę :) No i Maksowi też sie podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy, Beatko, każdy ma trochę plusów i trochę minusów :) Witaj Królewno Karolino! 🌻 (tak mi się skojarzyło luźno - Król Karol kupił Królewnie Karolinie... ;) ) Aniu - no to niezłe ziółko mi rośnie w domu :O Przed chwilą to się mało nie połakałam, ale musiałam trzymać fason przy teściowej 😭 Martynka wróciła ze spaceru, najpierw za nic nie chciała wejść do domu, jak zobaczyła mnie to uciekła do babci na ręce, potem jak chciałam ją wziąć, to zaczęła machać łapkami, aż się babci oberwało po twarzy :( Uczę ją, że nie wolno bić, więc ostrzej powiedziałam"Martyna nie wolno!!!" A ona się rozbeczała i wtuliła się w babcię, a na mnie nawet nie chciała spojrzeć 😭 A usypianie trwało o wiele dłużej niż zwykle i nie było zwyczajowych uścisków i całusków, odpychała się :O Zasnęła sama w łózeczku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - zdjęcia poszły :) ale własnie dostałam jeden zwrot :O tyle roboty na nic 😭 Jonko - to musiało byc dla Ciebie okropne przeżycie :O Przykro mi ale dzieci tez miewają swoje humory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czym babcia jest lepsza od mamy, do jasnej Anielki😡 Ja do niej wstaję w nocy, ja jej daje jeść, mnie pierwszą z reguły widzi jak wstaje i mnie ostatnią jak zasypia, ja z nią tańczę \"kółko graniaste\" ja z nią czytam, huśtam ją, gonię i uciekam, robię babki z piachu i śniegu, pozwalam biegać po kałużach 😭 Co jeszcze mogę zrobić, żeby dziecko witało się ze mną z radością :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to cieszę się bo myślałam że coś knocę :D A co się dzieje z Loli ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba bardzo zapracowane jesteście :O Szkoda, że tylko ja mam nadmiar wolnego czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ja nadal walczę z testami tym razem na portalu młody lekarz :( Tik tak, zegar tyka i bezlitośnie odmierza sekundy, jakie dziela mnie od Kolejnej Wielkiej Porażki w moim życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz Ty zniknęłaś??? A Ninka to juz pewnie myslami w domu, całe 2,5 dnia razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a egazamin pewnie zdasz spiewająco, bo i duże i małe kciuki będziemy za Ciebie trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko egzamin zdasz na 6 i obowiązkowo szykuj szapmana , przyjedziemy;) Karolina jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się zaraz do domu :D Jedziemy dzisiaj po wózek:D Miłej niedzieli:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknęłam, bo musiałam wypocić posta na topik o żywieniu :P Dałam się sprowokować ;) A w międzyczasie Martynka wstała i nie dała się spacyfikować na nowo, i przyszła moja mama z dostawą pieluch z promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będę musiała się wyłączyć, dać dziecku trochę matczynej uwagi i miłości, żeby mi znów takiego numeru nie wywinęła przy teściowej :O Napisz, Karolina, jak tam postępy w odzwyczajaniu od smoczka? I jak tam piątki, widać już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Karolina, poszłaś sobie? :( Szkoda :( Dziś już nie włączę się, bo idę na korepetycje 😭 A wieczoram jadę do koleżanki, robić testy. Dziękuję jeszcze raz za kciuki Duże i Małe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dostałam zdjęcia. Piać będę z zachwytu w poniedziałek, bo teraz juz lecę. Jonka - dla Ciebie nauczę Martusię trzymania kciuków (po amerykańsku, bo to juz trochę potrafi)! Miłego łikendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny ja to mam już chyba na dziś wyczerpany limit złych wydarzeń. Włąśnie wróciłam z urzedu, już byłam 500 m od hurtowni i facet mi wymusił pierwszeństwo. Rozwaliłam prawy kierunkowskaz i zderzak, a samochód dopiero wyjechał od lakiernika-dobrze, ze to nie była moja wina bo bym się zapłakała-facet nawet nie dyskutował wiedział że to jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 wiosna wszędzie :) Dziewczyny na drugi raz ,jak zniknę na jakiś czas to powinnyście wiedzieć ,że to Adi założył znowu blokadę :( O głupotę poszło ,ale blokada jest nadal :( tylko wykorzystałam chwilę ;) Brakowało mi Was ❤️ Mam nadzieję ,że wkrótce blokada zniknie :P Oddaje się pasji tworzenia kolczyków :) Wyszły mi całkiem niezłe cacka ;) Wyślę jutro ,jak zrobię ładne zdjęcia w świetle słonecznym o ile słońce przebije się przez chmury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Ale tu smutki dzis panują :( Loli - tak podejrzewałam ale miałam nadzieję, że w końcu się postawisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemaglowała mnie wczoraj ta koleżanka na wszystkie strony, zrobiłyśmy 400 pytań testowych :O A wróciłam z żalem w sercu, jak zawsze od znajomych, którzy mają dom 😭 Ona ma swój pokój!!!! Ja też chcę mieć swój pokój :( Pokój jest na poddaszu, ze skosami (uwielbiam skosy), w dodatku na połowie ma taki podest, na który się wchodzi po schodkach, miodzio! Umeblowanie ascetyczne - wersalka, kilka regałów na książki (moje książki leżą gdzie popadnie :( ), ogromne narożne biurko z komputerem. Ech....:( W sumie nic wielkiego a na pewno nie drogiego, a wrażenie na mnie zrobiło, że ho ho (nigdy wcześniej nie byłam u tej koleżanki na górze - zawsze siedziałyśmy w salonie albo w kuchni...) A dziś - Mariusz pojechał do pracy, pewnie nieprędko wróci, mama pojechała na wieś po tatę, Martynka rozrabia ile sił :D Na szczęście teraz śpi :) nie bez problemów oczywiście ;) Pokręce się jeszcze chwilę po sieci i spadam obiad gotować, gdyby przypadkiem Mariusz wrócił planowo po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarzuć jakiś link ;) Ja kupiłam w czwartek mydło p/trądzikowe, bo już nie moge patrzeć na pryszcze szpecące moją brodę ;) Zimą wtulałam pół twarzy w golf i jakoś wyglądałam, ale teraz - dekolty do pasa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×