Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ale ja tak na serio zaczęłam rozglądać się za jakimś miejscem na wakacje i nie mogę nic znaleźć :O Potrzebuje rady i spraedzonego miejsca Nie chciałabym jechać gdzieś gdzie nawet nie wyjde z dzieckiem na plac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zależy Ci na jakimś cywilizowanym miejscu? Czy raczej głusza, spokój i cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym musiała miec piękna plażę z czystym piaskiem i ciepłą wodę w kranie. No i żeby tak ogólnie było czysto. A gdybysmy wszystkie się zjechały i każda miała w uszach kolczyki od Loli .. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejka ja też chcę gdzieś jechać, ale oczywiście jak zawsze od 3 lat nic z tego nie będzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie żebym musiała sie kąpać w misce ;) Ale też nie centrum miasta Mam w końcu samochód więc jak bedzie taka konieczność to zawsze moge podjechać do najbliższej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię testy w portalu Młody Lekarz :O I myślę o wakacjach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - a myślałaś o tym, żeby całkowicie zmienić klimat i pokazać Maksowi np Tatry? Bo mam jeden fajny adresik na Gubałówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - albo o jednym albo o drugim, bo jak myslisz o obu sprawach naraz to któraś napewno ucierpi :O Ninko - można się przyłączyć do leżakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale na Gubałówkę to ja samochodem chyba nie dojadę :O A zresztą tam się teraz coś pozmieniało bo wymówili jakąs dzierżawę czy cos tam takiego. Kolejka już tam napewno nie jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - chodź. Żeby nam tylko tyłki nie zmarzły. :D Ja tez myślałam o Tatrach, ale raczej słowackich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - dlaczego na Gubałówkę nie dojedziesz? Pewnie, że do jedziesz, ale nie od Krupówek, ino od zadniej strony :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na poważnie to chyba nie mam odwagi jechać tak daleko od domu. Wolałabym byc gdzieś bliżej A zresztą chyba wolę wodę niż góry Jakieś czyste jeziorko, kamienista lub trawiasta \"plaża\", pachnący las to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że dojedziesz samochodem :D Jak się jedzie od Nowego Tagu do Zakopanego to trzeba tuż za Poroninem skręcić w prawo pod górę na Suche i Ząb Na górze, w Zębie trzeba skręcić w lewo i siup! droga doprowadza Cię do domu pewnej przyjaznej gaździny - pokoje są różnoosobowe ;) łazienki na piętrach, widok na Tatry - cudowny i Zakopane w dole. A kolejka jeździ - stała tylko kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, faktycznie mam chyba nawet zdjecia przy parkingu :D Ostatnio w telewizji mówili, że nie jeździ. A może cos mi sie pomyliło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - a skąd Ty znasz tak okładnie trasę? Ja nie mam orienracji w terenia, zreszta tak jak moja mama :O Zawsze modlimy się żeby nie wyjechać w Pszczólkach :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Karolina - dla Ciebie Szwajcaria Kaszubska :D Tyz piknie :D Byliśmy tam jak byłam w 7 miesiącu i w dodatku spaliśmy pod namiotem :D A \"pole namiotowe\" to była łąka nad jeziorem, z wygód - sławojka w krzakach :) only ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeee, ja chyba wybieram Czarny Młyn. Jonka - a może naprawdę cos wspólnie wykombinujemy? Namówienie Karoliny biorę na siebie :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółki - przelotowa miejscowość przy trasie na Wa-wę, dobrze kojarzę? Trasę znam, bo kilka razy byliśmy tam z małżonkiem :) Najpierw polecił nam jeden znajmy, bo szukaliśmy taniego noclegu. Pani Helenka bierze po 15 zł/doba poza sezonem, w sezonie, np Sylwester to 50/doba A potem, jak zobaczyliśmy, jakie tam są świetne warunki, zakochaliśmy się w Gubałówce i jeszcze z 5 razy pojechaliśmy. Ostatni raz 2 lata temu w marcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - to ja juz chyba wolę sama dojechać ;) Ale na serio tez jestem za ta propzycją Tylko musze jeszcze zrzucic parę kilo co by nie wygladać jak hipopotamica w stroju kapielowym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poważnie o tym myślałam, bo to się naprawdę świetnie składa, że mieszkacie tam, gdzie ja uwielbiam spędzać wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhh, zrzucisz te parę kilo i to ja się będę wstydziła wyjść w kostiumie ;) Nie wspominając, czy ja się w ogóle w ten kostium zmieszczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zostaje nam ustalic termin i zarezerować miejsca. Może reszta dziewczyn też dołączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam kostiumu więc nie mam w czym wyglądac jak hipopotamek :D Ale byłby czad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×