Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli a jak ty robisz dziurki w tych kamykach żeby móc je zawiesić ?? śliczne są te kamyki aha moja koleżanka napisze do ciebie bezpośrednio bo coś mówiła że na tym drugim kole można by jeszcze coś dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczyny w większości są dziurki gotowe. Tylko niektóre kamyki szlachetne mogą nie mieć ale ja takich nie zamawiam bo je się klei :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu cieszę się ,że ma swoją propozycję bo wtedy będzie zadowolona i o to chodzi :) Tylko nie mam już kryształków turkusowych :( ostatnie 2lub 3 mało :( Muszę zamówić na qunszcie ale narazie kaski brak ... Za tydzień będę mieć -teraz mam przezroczyste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że i przeźroczyste będą dobre jej chodzi o to zeby było jeszcze coś na tych drugich kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są napewno :) muszą być tylko one mają ok 1mm więc mogą być niewidoczne na fotkach ;) Ninko podaj link do tych podobnych kolczyków bo znależć nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - juz wyszłam z tamtej strony. Nie pamiętam numeru, ale wygladają identycznie jak te, które dla mnie wyczarowałaś, a obok cena - 35 zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będę miała trochę czasu to poślę Wam fotki mojej poprzedniej fascynacji :) Tzn fascynacji kwiatami z bibułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już je kiedyś posyłałam ,chyba ... Ale już są w drodze ,może nie wszyscy widzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - piekne. Ty naprawdę jesteś utalentowana. A czy te kwiaty równiez sprzedawałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie świeci słonko :) ale chłodno jest głodna jestem lecę po jakieś śniadanko :P Loli faktycznie ty to masz dar 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko z kwiatami to było różnie ,trochę sprzedawałam , a trochę robiłam dla siebie:) dla rodzinki ;) Miałam kilka zamówień na komunie,wesela,urodziny :) Takie bukieciki większe ,ale przyznam ,że to baaardzo pracochłonna praca ... Do dziś mam bibułki ,ale nie mam drucików ,mogę zamówić ale 1zł za metr to za drogo bo na taki bukiecik wychodzi go dość sporo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wpadłam na pomysł :) Do kazdego zamówienia na kolczyki będę dołączać taką różyczkę :) Co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pospieszyłam z zakupieniem moich kolczyków :( Ale to oznacza, że muszę kupić jeszcze conajmniej jedne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ,że ja spóżniłam się z pomysłem ;) Ninko nic straconego ! Może z nowej kolekcji Ci się coś spodoba? ;) Bedę zamawiać niebieskie motylki z qunsztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - masz talent w dłoniach :) Po pierwsze różyczki to arcydzieła, a po drugie - sposób ich umieszczenia w tych koszyczkach :D Pięknie, cieszę się, że mam na komputerze takie ładne zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - znalazłam kolczyki, które mi się podobają. To sa oczywiście przykłady. Chodzi o kształt, bo jak dla mnie ten kamyk powinien być ... oczywiście przezroczysty :D Wysysłam Ci emailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko jeszcze nie doszedl mail . Ale czekam z niecierpliwością na Twój pomysł kolczyków :) Z przyjemnością obejżę i zobaczymy ;) Jonko dziękuję 🌻 Wiola wstała więc kończę ,ale będę zerkać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Jeszcze nie wiem o czym piszecie bo nadrukowałyscie juz prawie 4 strony :D Zaraz przeczytam i dołączam się do rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×