Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Ninko ,Beatek 😭 wprowadzacie mnie w poczucie winy :( 🌻 jeśli ktoś czuje się zapomniany przezemnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie posiedziałabym z Wami ,ale ktoś musi się zająć Wiolą . Takie są uroki pisania z domu ;) i podzielności uwagi wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLi FAKTYCZNIE MOŻE NIE ZAUWAŻYŁAM WIĘC TEŻ PRZEPRASZAM 🌻 Ty w kolczykach jak gwiazda filmowa , masz niesamowicie piękne oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek dziękuję :) Ale przyznam się ,że sama byłam w szoku ;) i musiałam pokazać Adrianowi -bo razem z siostrą twierdzili ,że mam takie ,,smutne,, oczy:( No i doszłam do wniosku ,że On nie lubi albo nie chce prawić mi komplementów :( a która z Nas tego nie lubi ? ;) Całe szczęćie ,że mam Was :) zaraz się człowiek lepiej czuje z takimi koleżankami ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Tak to jest już z mężczyznami że nie doceniają tego co mają bądź mają tak wysokie mniemanie o sobie :D Na szczęście Marek mi nie szczędzi komplementów i czułości ale znowu przesadza w drugą stronę a podobno kotka można zagłaskać :(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak żle i tak niedobrze ;) Adrian jest chyba tego zdania ,że jak coś mówi się często to traci swój urok ,powszedniej i ma trochę racji -trzeba przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, ale jestem też w pracy. Teraz będę jeść :D A 21 okienek ie umyłam. Piwnicę, strych i wielkie na klatce schodowej zostawiłam dla szanownego małżonka. :P Co oznacza, że kolejny rok nie będą umyte. Ja wczroaj umyałm 7 normalnych, podwójnych okien i dwa wielkie, niestandardowe. Jak na małą Nnke to w zupełności wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od jutra na urlopie 6 dni wolnych :D Oczywiście muszę jeszcze zrobić jakieś porządki i tochę pogotować ale będę w domku Z Patrycją ale się cieszę :D Ostatnio troszkę poszalałam bo kupiłam sobie nową bluzeczkę i dżinsy , a w piątek idę do fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Właśnie wybieram się na spacerek bo ktoś musi kaczki nakarmic ;) A potem do sklepu po jogurt i jajka :D Zajrzę na dużej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to super. CHyba tylko Maciuś i Martusia są w \"obcych\" rękach jak mamy są w pracy. Ale wczoraj miałam okazję popatrzeć jak niania zajmuje się moim dzieckiem. Dobrze, że trafiłam na taką osobę. Naprawdę umie się zająć tym moim urwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafić na dobra i kompetentną osobę to naprawdę wielki skarb bo słyszy się tyle złych rzeczy :( Mama narzeka że trochę późno ta nasza dzidzia bo już siły nie te ale z drugiej strony cieszy się że może nam pomóc , niestety nie mam na kogo liczyć poza nią bo teściowa daleko ale nawet się nie zainteresowała nigdy jak sobie radzimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, miałam \"przeboje\" z jedną taką \"nianią\". Miałam jedną panią przez rok, ale pochorował się jej mąż i musiała się nim zająć. Potem była taka co juz miała zacząć przychodzić, ale w wigilię po południu, przez koleżankę (!) przekazała, że jednak rezygnuje. Potem była \"polecona\", która po 2 tygodniach nie przyszła. Nie zadzwoniła, nie zawiadomiła. Nic. Zero. No i teraz mam panią znalezioną w gazecie, z ogłoszenia. Jest miła, opiekuńcza, cierpliwa, ma mnówsto pomysłów na zabawy, zna wierszyki i piosenki i jest rzetelna! No i oby z nami była jak najdłużej, bo nie chciałabym juz przechodzić przez to piekło szukania opiekunki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę nie wiem co bym zrobiła bez mamy :o Jak mama troszkę narzekała to szukałam czegoś znalazłam mini przedszkole i pani chciała zająć się moją niunią 5zł /h mając 3 własnych dziech w wieku 3, 5 lat i 9-mies. , jak wyobrażasz sobie taką opiekę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda że moja mama i teściowa są tak daleko, chocaż nianię mam najlepszą pod słońcem to babcia jednak lepsza A dziś mija równy rok jak pani Ania zajmuje się Maćkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, trudno powiedzieć. Wszystko zależy od tego co to za osoba. Jedna może opiekowac się tylko swoimi dziećmi, a to \"obce\" będzie zostawione samo sobie, a inna z wielkim oddaniem zajmować się Twoim dzieckiem. Warto tez obejrzeć warunki, w jakich to dziecko będzie przebywać. czy tam np. ktoś nie pali, czy gniazdka nie są pourywane (hehehe), no tak ogólnie, czy syfu po kątach nie ma. Inna sprawa, że ja z dwojga złego wolę, jak opiekunka przychodzi do mnie. Moje \"tajemnice\" mogę schować do pokoju zamkniętego na klucz, a dzięki temu nie musze Marty zrywać bladym świtem i gdziec prowadzać. Długo mogłabym opowiadać ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu 🖐️ Tak naprawdę, to nie wiadomo co się dzieje z dzieckiem jak mnie nie ma w domu. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ja też tak myślę, dlatego szukałam kogoś kto blisko mieszka i wiem w jakich warunkach żyje. Pani Ania popołuniamy jest Maćkiem u siebie (sama ma jeszcze córkę w podstawówce, więc musi się i nią zająć) później przyprowadza go do mnie do pracy, ale ja znam całą jej rodzinę i widze jak MAciek ich wszystkich uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z drugiej strony, tak sobie kiedyś filozofowałam i doszłam do wniosku, że gdyby do opieki nad Martą przyszła taka dokładnie osoba jak ja, to bym jej nie zatrudniła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co jest grane - Maciek wczoraj mi histerię odstawił jak kładłam go spać, nie chciał mnie puścić to samo było po południowej drzemce w niedzielę-pojęcia nie mam a może jakieś koszmary ma. spał dziś ze mną więc ja 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, wiesz, że ja też mam problem z Martą :O Ona nie chce nawet z moim mężem zostać. Ciągle tylko ze mną. Nawet jak chcę wyjść do kibleka, to musze to zrobić niepostrzeżenie, bo inaczej będzie tragedia. Nawet przez sen potrafi się do mnie przytulać i obejmowac za szyję i tak spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Patrycja z kolei jest bardzo niegrzeczna no i oczywiście agresywna :( Wymuszanie płaczem to już normalka a moja mama i Marek lecą i robią co ona chce a ja spróbowałam nie reagować na jej zachcianki wymuszane beczeniem i po chwilce po płaczu nie ma śladu a łezka ani jedna nie płunie , ignorancja jest najlepsza na takie rozpieszczenie szkoda że babcia i tatuś tego nie kumają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi zapomniałam napisać że fryzurka bardzo ładna i wcale nie widać że jesteś w ciąży , buzia bardzo ładna :) Dziewczyny jakbym już nie miała okazji ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH ŚWIĄT I WSZYSTKJIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI WIELKANOCY !!!!!!!!!!!❤️👄 dla Was i urwisków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to. Marta też natychmiast udarza w krokodyle łzy. Nawet jak tata na nią warknie, to ona płacze jakby w tyłek dostała. Ale ja jestem tFarda ... tak w 80 % ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie te zachowanie Maćka to nie jakieś humory on zachowuje sie tak jakby się strasznie czegoś bał, nie mam pojęcia co jest grane, wczoraj rano wstał i przytulił się do nani, do mnie nie chciał, a dziś miałam problem żeby wyjść z domu bo nie chciał mnie wypuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niby nie jestem przesądna ale możę zestraszył się czegoś jak dziecko jest malutkie i zrywa się zkrzykiem to odprawia się odczynianie takiego uroku , mam ciotkę która zna wszystkie te gusła ale coś w tym jest tylko nie wiem czy strasze dzieci to mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×