Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Aniu ,czy jesteś zadowolona z kolczyków ? Musisz nam się zaprezentować w wolnej chwili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Loli ;) Biedna Ania :( Dziewczyny - Martynka wstała i domaga się mamy ;) Buziaki, odezwę się jutro, złożyć Wam życzenia :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli bardzo zadowolona jestem, są extra, koleżanka też szczęśliwa Jak nagle zniknę to się nie zdziwcie będzie to tylko jedno oznaczało-że Marek się zmiłował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę przyznać ,że wcześniej nie było mi do śmiechu :( Ale teraz to po fakcie ;) Byle tylko blizna nie została 😭 bo jak ja się w stroju kąpielowym pokaże? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - to za duzo dzis sie nie nadyskutowałyśmy :( i nie załapałs aię na biszkopcika :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola no i zostałyśmy same ,bo Ania pewnie pojedzie do domku :) Mam pytanko , czy Maks też jest tak absorbujący? Wiola nie usiedzi 5 minut sama :( no chyba ,że coś broi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wymyśliłam, że dla mnie jalpeszy byłby strój kapielowy w formie dresu ;) co by wszystko dokładnie zakrywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj moje nerwy były w strzępach :-0 Taka była i w domku i na dworku nieznośna :( Dziś trochę lepiej choć jeść nadal je mało co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - to przypadłość wszystkich dzieci :) Chociaż Maks ostatnio leżal i oglądał telewizję a ja mogłam spokojnie pozmywać. Tylko czy to dobre postepowanie od małego uczyc go ogladania telewizji, zeby mieć chwile spokoju? no i oczywiście bez kocyka i smoczka się nie obędzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maks też od trzech dni nie chce jeść :O Podejrzewam ząbki 😭 Ciekawa jestem ile to tym razem potrwa? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no nie to byś się nie opaliła !!! Ja to najbardziej ubolewam nad brzuchem ;) Trochę za dużo fałdek, skóra trochę naciągnięta ,ale myślę ,że systematyczne brzuszki :-0 wszystko by poprawiły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam ,ale ząbków nie widać ... No chyba ,że to początek ,ale to kiedy zacznie ona jeść:-0 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie juz nie przejmuje jedzeniem, jak nie chce niech nie je. Przecież sam się nie zagłodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - to kara chyba nie była zbyt długa :P Leć ale zajrzyj jutro bo będziemy skałdac życzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aniu! Karolciu ,ja też Cię opuszczę ,bo Wiola zaraz wstanie, a chcę jeszcze pozmywać ;) Miłego dnia Wam życzę :) i Wesołych Świąt 🌻 To tak gdybym już nie zajrzała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Wy, dziewczyny?! Ja mam taki podły nastrój a Wy mnie samą zostawiacie? No cóż? Pocieszę sie ciachem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - kolczyki doszły :D Są piekne - Latawce zagarnęła moja mama i nie chce oddać ;) Fotki w pierwszym możliwym terminie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , tak wiatr wszystkich przegonił z kafe ;) Jonko super ,że tak szybko przyszły :) No i oczywiście niech się dobrze noszą ;) Korzystając z okazji złoże Wam Świąteczne życzonka :) Choć w te święta się nie ujrzymy -wszystkiego dobrego szczerze życzymy! Zdrowia,szczęścia i radości, stołu sutego i wspaniałych gości:) Jaj przepięknie malowanych, Świąt słonecznie roześmianych:D Niech zające i barany pospełniają Wasze plany, niech to będzie czas uroczy życzę miłej Wielkanocy i mokrego Dyngusa :D loli z Wioletką i Adikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! A nam święta zaczęły się temperaturą 😭, której nie mogłam zbić :O. Teraz jest już ok, ale zobaczymy co będzie za kilka godzin jak przestanie działać srodek przeciwgorączkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Już po świątecznej gonitwie święty spokój:) A we wtorek do pracy i święta święta i po świętach:( Karolina co zMaksem ? Patrycja teżostatnio nie chce jeść pisałyście ostatnio ,a ja myślałam że mam z Patrycjątylko takie problemy . Trójki u nas jeszcze się nie pokazały więc są pewno winowajcą niejedzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! ❤️ Wesołych Świąt, miłych rodzinnych spotkań i oczywiście dużo radości dla Urwisków :) Ja się dziś narobiłam :( Ale już kończę, jeszcze zetrę buraki na ćwikłę i koniec :D Widziałam dziś dziecko mojego brata - kurczę - Martynka nigdy nie była taka maleńka :) Bałam się tą małą złapac ;) Mam nadzieję, Karolina, że gorączka spadła na dobre... Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam jednak z Maksem na pogotowiu i lekarz sam nie wie co mu dolega :O Podejrzewa wirusowe zapalenie gardła 😭 lub poczatek anginy 😭 (co mi sie wydaje mało prawdopodobne) albo ząbki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola z tego co czytam ,to zaczyna się podobnie ,jak u Nas :( Wiola też miała wysoką gorączkę z powodu ostrego zapalenia gardła ... Niestety nie przeszło jej to wtedy szybko :-0 ale życzę Wam aby Maksiu szybko wyzdrowiał ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ,jak tam Maks ? Napisz Nam koniecznie! Jutro wybieramy się do rodziców Adriana. Pierwszy dzień Świąt upłynął ,jak za dawnych czasów na rozmowach z mamą ;) tylko mojeg taty ,babci, siostry nie było... Trochę pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×