Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli - śliczny komplecik, Wiola wygląda jak Mała Księżniczka :) A w pokoju macie ustawienie, jak u nas - lóżeczko stoi krótszym bokiem do wersalki, tylko że my na naszej już nie śpimy, bo śpimy w drugim pokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jonko !:) Takie przemeblowanie nastąpiło dziś ;) wcześniej stało pod oknem ,potem obok nas dłuższą częścią ,a dziś tak ;) Zyskaliśmy więcej przestrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka rzeczywiście była udanym zakupem:) Dużo zaoszczędziliśmy bo sprzedała nam ją po 40zł a kosztowała 65zł Ale wisiała dość długo więc pewnie chciała się wyzbyć towaru;) Mama kupiła jej letni komplecik niebieski :spódniczkę i bluzkę bardzo tanio :) Przy najbliższej sposobności poślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My początkowo mieliśmy takie łóżeczko wiklinowe, na kółkach i stało też dłuższym bokiem do naszego łóżka, którego nie skłądaliśmy na dzień. w pokoju nie można się było ruszyć ;) A mi nie udało się wymienić kapelusika, bo błękitne były tylko takie bez tasiemek pod brodę :( Trudno - będą się kolory gryzły ;) A zdjęcia zrobiłam, tylko mama zapomniała wziąć z pracy swoich \"kabelków\" i będę mogła je posłać jutro po 16.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, cena niebosiężna :O Może i Ty powinnaś wystawiać wyższą cenę? Może o to chodzi??? No i koniecznie musisz napisać, że Twoje kolczyki są z pracowni jubilerskiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem od czego to zależy ,że za niektórw ludzie takie kwoty dają:-0 Może taki gust mają :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K. nie zaśmiecam topiku ;) Ale naprawdę ceny są piorunujące ,ale chętnych brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko gdzie zniknęłaś :( No nic ja też znikam 🖐️ i otwieram pracownię ;) Jeszcze zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - obiektywnie - Twoje kolczyki są znacznie ładniejsze od tych na tej aukcji I nie wiem, co ludźmi kieruje, że dają takie oferty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam,że od niektórych może i tak ,ale zdarzają się cudeńka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - bardzo podbaja mi się te kolczyki \"zielono mi\", ale chyba bym za nie tyle nie zapłaciła. Trzeba jeszcze doliczyc koszty przesyłki i przelewu i w sumie wychodzi ponad 40 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - a to jest całość, ten dół w kratkę i beżowa góra? BArdzo podoba mi sie to uterko przy dekolcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic zaraz spadam się kąpać :D Wysłałam Wam zdjęcia Maksa. Aniu - miałam zły adres, jeszcze na onet. Teraz wysłałam na o2 więc powinno być dobrze :) Czekan na zdjecia z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim mamom i Urwiskom :) Karola to jest komplecik : sukienka bez rękawków i taki sweterek :) Piórka rzeczywiście są zabójcze ;) Ubiorę ją w tę sukienkę ,jak pójdziemy święcić koszyczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie czytałam jeszcze co pisałyście , zaraz nadrobię zaległości :) Jonka Ja nie mam żadnych nowych zdjęć od Ciebie :( Loli nie wiem czy są jeszcze dostępne \"turkusowe kwiaty\" jeśli tak proszę wysyłać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina Maksiu to kawaler jak się patrzy ale widelec w jego rączce troszkęmnie przeraził bo ja zawsze myślę że Patrycka może sobie wydłubać oko:( Loli Wioletka wygląda jak prawdziwa dama , ubranka extra:) Ninko wysłałam zdjęcia z nowej poczty na interii , dostałaś? Ty coś chyba wysyłałąś dziwczynom a ja nic ni e mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola - ze zdjęć, które wysłałaś mogłam otworzyć tylko to, gdzie Wiola siedzi na rowerku, a obok stoi narzeczony ;) Reszty nie moge otworzyć :( Mogłabyś przesłać jeszcze raz? Beatek - zero zdjęć od Ciebie :( :( :( Również poproszę. Jonka - czekam na zdjęcia. Specjalnie wieczorem zajrzę do kompa, żeby odebrać!!! Aniu - kobieta w ciązy zawsze łądnie wygląda! Zwłaszcza w nowej fryzurce, w której Ci bardzo ładnie :) Karolina - to Maks już widzę na porcelanie jada z pomocą prawdziwych sztućców. :) Fju, fju. Marta dostaje wyłącznie plastykowy widelec, a i tego bardzo się boję. No, ale moje dziecko jest chyba mniej ujarzmione niż Maksiu :) Ale się nagadałam ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, i zrobiłam 1200 wpis!!! :D Beatek i Ania wysyłam zdjęcia. To tylko takie dwa \"nudne\" zdjęcia, które miały być tylko testem jonkowego sposobu wysyłania fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 🖐️ Wiola strasznie broi :-0 jak tylko ją uśpię powysyłam wszystko ;) Mam nowości świąteczne !!! Trochę mało bo wczoraj opuściło mnie natchnienie :( siedziałam do 1.00 a zrobiłam tylko 3 pary :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli, jak ostatnio \"prałam\" żaluzje kuchenne, które były brudne niemiłosiernie, to zajęłam Martusię sposobem Karoliny. Na środku łazienki postawiłam miske z wodą, dałam jej foremki, buteleczki po szamponie itp. i dziecka nie było przez godzinę!!! Potem szybkie przebieranie (z jej rajstopek kapała woda!), zbieranie wody z podłogi i po bólu! Wypróbowany sposób, polecam gorąco! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko niestety mamy w mieszkaniu panele ,więc nie mogę ryzykować :-0 tym bardziej ,że nie moje mieszkanie ... Ale dałam jej chrupki ,puściłam bajki -narazie spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - no bark mi słów. Ty masz TALENT!!!! śliczności. Nawet mi ta Królowa śniegu przypadła do gustu. Ale to są tak eleganckie kolczyki, ze mogłabym je tylko od tzw. wielkiego święta nosić, a to oznacza gdzieś 2 razy do roku. Poczekam jeszcze :) No i mam nadzieję, że dostaniemy zdjęcia Wioletki w tej pięknej sukience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko ,jak zrobi się na tyle ciepło to napewno ją w nią ubiorę :) Co do kolczyków to ,,królowa śniegu,, w rzeczywistości wygląda ładniej bo ma takie niewidoczne na fotce odcienie mleczne ;) nie do opisania . Co do odświętności to czemu nie pozwolić sobie na nią codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×