Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

No wiecie co? Dziś słyszalam rozmowę dwóch pań z których jedna strasznie się skarżyła, że nie zdążyła zanieść podania do przedszkola bo dziecko było w szpitalu na przełomie marca i kwietnia, a teraz jest juz za późno :O A może ja mam jakies omamy słuchowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może poszczególne przedszkola mają swoje wewętrzne terminy. Siostra mówiła, że kwiecień, a wie co mówi, bo pracowała w przedszkolu 4 lata. Spadam do domku. Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Jonko - własnie doczytała, że Martynka \"wylegiwała sie do 7.30\". A co powiesz na to, że Maks spał do 8 a teraz śpi juz ponad 2h15min?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tu ranny ptaszek ze swoim raportem z linii frontu ;) MArtynka wstała wcześnie - około 7.00 Teraz siedzi na nocniku i cos kombinuje ;) Może dzięki temu dłużej pośpi w południe :D :D Karolina - jakby Martynka tak się wylegiwała jak Maks byłabym najszczęśliwsza na świecie ;) A o której Maks chodzi spać? Bo Martynie ostatnio się poprzestawiało i zasypia po półgodzinnej walce około 20.40 :O Trzeba ja głaskać po brzuszku, przytulać... I mówi \"mamusia kosiam!\" ❤️ A wczoraj na huśtawce powiedziała \"babcia, sibciej!!!\" A na szczepieniu weszła do gabinetu, zobaczyła na ścianie plakat z Kubusiem Puchatkiem, pokazała palusziem i powiedziała \"ooo, Kubuś!\" A lekarka z pielęgniarka mało nie pospadały z krzeseł :D Dobra, pochwaliłam się, teraz do roboty. ;) Miłego dnia, odezwę się na dużej przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - śliczne, śliczne, śliczne to Twoje dziecię. Piękne ubranka, ale dzidzia .... I te kitulki.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - no właśnie wylegiwanie Maksa się skończyło 😭 Teraz wstaje nie później niż o 7.40 co dla mnie oznacza środek nocy :O A spać chodzi o 21, ale już o 20.30 chodzi jak sniety i leży ze mną na łóżku. Beatek - Patrycja jest urocza :D i chyba podoba się Maksowi ;) Ninko - nie wiesz czy molo jest już zrobione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziękuję za miłe słowa pod adresem Patrycji :D Hehe moja mała wcześnie zaczyna bo ma już dwóch narzeczonych , ba trzech , Oczywiście przystojny Maksio, łobuz Jasio sąsiad i wnuczek sąsiadki Filip:D Znowu nawał pracy mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hopsia! Karolina - pojęcia nie mam. Słyszałam tylko, że cała przeróbka mola potrwa docelowo do 2008 roku, więc podejrzewam, że częściowo nie jest gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Byłam na spotkaniu, a teraz zjadłam śniadanko, by byłam juz okrooooooooooooooooooooooooooooopnie głodna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola śpi już ok. 30min :D Obiadek prawie gotowy ,warzywka jeszcze się duszą ;) i kompocik się gotuje ... Byłam dziś w przychodni ,spędziłam tam ok 1,5 h :-0 ,a tata dzielnie zajął się Wiolą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - chora jesteś? Jej, jak mnie przerażają takie kolejki do doktora. Państwowo już nie pamiętam kiedy była. Od lat chodzę tylko do prywatej kliniki. Właśnie ze względu na to czekanie godzinami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już jestem, cześć I znów w nie najlepszym nastroju :( Przeczytałam wstrząsający artykuł na Onecie :O O nadchodzącej wojnie Iranie, brrrr Dawno nie widziałam żadnych wiadomości, jak wchodze do sieci to od razu mi wskakuje kafeteria, telewizji nie mam, radia nie słucham, gazet nie czytam, poza prasą dla rodziców i medyczną... Straszne, co się dzieje na świecie... Przepraszam, jśli Wam popsułam humory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś już nie sprzątam :D zostawię to na wieczór :P i idę na dwór do piaskownicy z Wiolą . Beatek rzeczywiście Patrycja słodko wygląda w tych fificzkach :D oh pomarzyć tylko o takich u Wioli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - nie strasz wojną! Ja sie tego potwornie boję, boję się wystrzałów, obozów, znęcania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko ,jak nie kataklizmy to wojny 😠 Ninko byłam u ginekologa ;) mam zapalenie ,ale od tego się nie umiera ;) Net chodzi powoli ,ale mam nadzieję ,że nie siądzie :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolina - przepraszam, nie chciałam straszyć :( Tylko ja sama się tak bardzo wystraszyłam :( : ( Beatko - śliczna Patrycja i ślicznych ubrankach :) Ma słodki usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u Was z pogodą ? Bo tutaj praży słonko od rana :D Muszę iść zapisać się do fryzjera przed tym weselem ... I poszukać jeszcze czegoś bo nie jestem zdecydowana w co się ubrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzis piękna pogda :) Zaliczylismy już wizytę na placu zabaw, gdzie przychodzą same dziewczynki :) Maks jest rozchwytywany, a właściwie jego chłopięce zabawki ;) On sam jednak stroni od dzieci na czym cierpi moje zycie towarzyskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola za to na odwrót -uwielbia starsze dzieci ,co ja mówię- młodzież :D i nie ważne czy to chłopak czy dziewczyna ... Ostatnio w kościele klepła w tyłek 18 letną dziewczynę - całe szczęście że ją znałam ;) Ciągle mi ucieka za dziećmi i nie myśli się słuchać :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina - ogórkową -ja! :D Loli - u nas pogoda hollywoodzka ;) Mam już dość tego słońca ;) Zdjęcia są z Wielkiej Soboty, a te mniej ubrane z zeszłego piatku, z wyprawy po buty :) Poszły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - Tobie wybaczam bo jesteś zapracowany żuczek :D Loli - a ja bym chciała żeby Maks był bardziej otwarty i towarzyski ale nic na siłę. Nie chce to nie. kiedyś może dojrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×