Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Beatek - własnie tak, ale Maksowi nic nie było. Aniu - a masz jakieś specjalne masci na te liszaje? Chodzisz z mackiem do alergologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąśnie nie wiem o co chodzi z tym liszajem do tej pory nie miewał żadnych takich wysypek bez powodu-nie byłam jeszcze u alergologa , ale Bepanthen mu pomaga-może ma tylko bardzo wrażliwą skórę tak jak ja-ja mam tak że mogę się kremować dwa razy dziennie, nakładać maseczki nawilżające i natłuszczające, ale mam taki okres, że skórę mam strasznie przesuszoną-może on to odziedziczył po mnie?? zaryzykowałąm wzięłam ten fotelik-pierwszy raz kupuję coś z allegro oby się udało, a opinie ten sprzedawca ma super i to włąśnie na podstawie tych fotelików, więc liczę na to że będę zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem spowrotem, oby się udało bo dotąd byłam bardzo uprzedzona do transakcji na allegro o ja pitole ta babka przed chwilą do mnie zadzwoniła i będę miała już w tym tygodniu fotelik Jupppiiii wysyłam jej kaskę i jak prześlę potwierdzenie z inteligo to zaraz wysyła-extra jak tak dalej pójdzie to dostanie ogromnie pozytywny komentarz ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli na posterunku ;) 🖐️ Wpadłam się przywitać bo narazie nie posiedzę muszę trochę ogarnąć się :) i nieco posprzątać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek 🖐️ cieszę się ,że podobają Ci się kolczyki :) Koniecznie muszę Cię w nich zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - Ty skończ z tym sprzątaniem, bo zacznę Cię podejrzewać o jakieś natręctwa. Beatek - nadal taka zapracowana? U mnie też dużo zajęć, więc będę Was raczej czytać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Loli mam je na sobie ten turkus podkreśla kolor moich oczu:D Ninko niestety tak będzie u mnie w pracy co najmniej do pażdziernika bo zaczął się sezon :( chociaż byłoby:) jakbym miała % od sprzedaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ze sprzątaniem jest tak , im więcej sprzątam tym więcej brudu wokół mnie , nie ma dnia żebym nie sprzątała a teraz w ogóle brakuje czasu bo pracuję do 16 , potem z Patrycją na dworek i dzień gwałtownie się skurczył :( W związku z powyższym uprzejmie proszę o 5 h dodatkowych na dobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mi się przypomniało czy próbowałyście robić ciasta których przepisy Wam wysłałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 mam przewalone u Adika 😭 Chwila niedopatrzenia i Wiola wyłączyła kompa ,a on miał tam coś ważnego do pracy ... No i chyba nie zapisane 😭 Co do ciast to jeszcze nie - ja u siebie nie piecze bo nie wiem co to za kuchenka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek ,kiedy ty masz czas przy Patrycji coś upiec ? Ja zawsze z mamą piekłam ;) więc dam jej te przepisy :) Tylko u Nas nie ma komu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszaleć można przy niej dzisiaj 😭 Dopadła telefon i zaraz coś nabroi 😠 i dostanie w tyłek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz Ninko , nawet gdybym nie sprzątała to i tak pozostaje Wiola ,przy któej trzeba mić oczy na około głowy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłałam Wam nieco nowych kolczyków ;) Jeśli macie ochotę i czas na obejrzenie -zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co z Wami ??? Karolina, Jonka, Ania nawet nie zajrzały :( a zawsze na mnie ,że wiecznie zajęta 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - jak zwykle piękne kolczyki. Najbardziej mi się spodobały Tęczowe kryształki, i gdyby nie to, że moje (noszę je codziennie!) są prawie takie same, to na pewno bym się skusiła. A czy masz jeszcze kolczyki pod nazwa \"Wieża\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko niestety nie :( Szkoda ,że nie powiedziałaś wcześniej bo bym zamówiła , a tak nie wiem kiedy znowu będę zamawiać bo dopiero wczoraj złożyłam zamówienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj fajnie mi się ,,tworzyło,, aż mi drutu brakło i mam przymusową przerwę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko zapewniam Cię ,że jeszcze niejedne Ci się spodobają ;) Mam dużo towaru ,ale bez drutu jetem uziemiona :( Ale ,jak tylko dostanę to zaraz coś wyczaruję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale mam naprawdę dużo pracy. Loli - wiem, wiem. Będę czekać cierpliwie. A jak rozwiniesz swój warsztat, to może nawet będziesz robić takie, o jakich marzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×