Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Loli - piekne zdjęcia :) Zastanawiam się tylko ja Ty to robisz, że tak ładnie wyglądasz po całym dni na takie wycieczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzycie na mecz dziewczyny :D Narazie 0:0 ;) Karola -dzięki 🌻 - poprostu wybrałam najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola to Ty się już wybierasz z Maksem na wakacje ? Ja polecam góry :D dla odmiany - tylko to za daleko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - chodzi mi o to, że ja na takie wyprawy ubiaram stroje mniej eleganckie i mam ze sobą wielką torbę, w której taszczę wszystkie potrzebne rzeczy ;) A gdzie Ninka zniknęła? Pewnie miala nawał pracy :O A Beatek? poewnie tak samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - no chyba, że przyjedziesz do mnie i zabierzesz się z nami jako opiekunka Maksa w podróży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic - uciekam bo zaraz druga połowa meczu , a może jutro pójdę z Wiolą rano na procesję ,, Bożego Ciała ,, tylko niewiem czy się wyrobimy na 9.30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli - ja bym się może i wyrobiła ale nie trawię proboszcza w mojej parafii a do mamy jechac mi się nie chce :P więc pewnie wyladujemy na plazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też się nie stroję - tylko w tym czułam się wygodnie ;) ale szczerze mówiąc w tej bluzce wyglądam jak w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oH morze .... Byłam tylko raz ,jak miałam 8 lat - na zielonej szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie byłam chyba z 4 lata choc do plaży mam 20 minut na piechotkę :O Ale teraz pewnie będę częściej bo Maks był zachwycony ;) Tylko te chude nastolatki mogliby gdzies pozamykac na ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola chętnie bym się wybrała ,ale bez Adika to nigdzie się sama bym nie wybrała ;) Pewnie bym gdzieś pobłądziła pociągiem ,a co dopiero jeszcze z dzieckiem i bagażami :-0 Fajnie się macie -morze , jeziora ... No ale góry są bardziej pociągające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kto woli ;) Ja uwielbiam wodę ale jestem zodiakalnym rakiem więc to zrozumiałe ;) A Mask chyba tez woli wodę, dzis się o tym przekonałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cię rozumię - miałam schudnąć 3kilo a czuję się jak jakiś pulchniak :D serio to jest przerażające ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jonko - zapomniałam jeszcze napisac, że w tej polcicy mają łózeczka dzieciece i nie trzeba mieć swojego turystycznego ale ja chyba i tak zabiorę sowje. O ile się zdecysuję wogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my z Wiolą jesteśmy ,,panienki ,, i uwielbiamy wodę :D No wiesz , od małego jeżdziliśmy w góry do rodziny ,ale zaraz za ogrodem płynęła ,,Soła,, więc pływałam całymi dniami , a pływać nauczyłyśmy się z siostrami same jako małe dzieci . Tu u Nas niedaleko jest wspaniałe jezioro sztuczne (olbrzymie) CHECHŁO - uwielbiam tam jeżdzić ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniosę nas troszkę :) Dziś bardzo fajnie spędziłam dzień do południa :D Rano poszliśmy do kościoła na 8.30 (nie znoszę procesji, a z Martyną 3-godzinny marsz po rozgrzanym blokowisku byłby udręką...) A poza tym - byłam umówiona na ostatnie korki w tym roku szkolnym, na 10.00. Zapakowaliśmy się wszyscy do auta, które już jest naprawione :) i Mariusz odwiózł mnie a sam poszedł z Martynką do parku :D Zaraz po powrocie Martynka zasneła :) A ja nie muszę nic robić, bo idziemy na 15.00 na obiad do teściowej ;) Mam nadzieję, że równie miło spędzacie czas :) Uściski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś upożądkowąlam szafę z ubraniami. Powyrzucałam część łachów, część odłożyłam do oddania, a część do pawlacza na czasy kiedy będę chuda :D A u ans dziś chyba nie było procesji :O Nie słyszałam żadnych śpiewów ani nie widziałam ludzi :O Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie powinnam się pakować, ale jak zwykle będę czekać na ostatnią chwilę ;) I całą drogę będę myśleć, czego zapomniałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakim cudem udało Ci sie położyć Martynę spać? Spakowałaś sie juz na wczasy? Widziałaś ten link, co wkleiłam wczorja? I co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna wstała dziś o 6.10, mimo ciemności niemalże egipskich w pokoju... I już około 10 ziewała, słaniała się i pokładała... :D I spi już (odpukać) ponad godzinę :D Widziałam link - bardzo przyjemne miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieją sklepy, ale na ceny w tych sklepach mój portfelik jest nieprzygotowany ;) A poza tym mogę np zapomnieć ulubionej lali Martynki ;) Albo ładowarki do telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×