Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama 21

Roczne urwiski 2004

Polecane posty

Cześć Ja chyba jestem nienormalna ;) O 8 rano poszlismy na spacer, żeby skorzystać z tego, że akurat nie pada :) Byliśmy 3,5 godziny a Maks i tak nie chciał wracać do domu. tylko, że dla niego spacer bez wizyty w piaskownicy czy na drabinkach to nie spacer :P Niestety na plac nie da się wejść bo jest tam za mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 🖐️ A dla Marty spacer bez zjeżdżalni (minimuim 2 godziny), to tak jakby nie była \"dada\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że udało na się spotkać ;) A już napewno nie uwierzę w choć krótką wymiane zdań :P Ninko - otóż to :) Maks też musi posiedziec choc chwilkę na palcu bądź na plazy, żeby spacer był pełnowartościowy. To nic, że na placu juz mu się nudzi :P Musi tam iść i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze na placu jest to, że Marta co chwilkę zmienia miejsce i nie posiedzę sobie spokojnie na ławce nawet 5 minut. Jak jest na zjeżdżalni, to zamomet bierze mnie za rękę i leci na huśtawkę, po czym wraca na zjeżdżalnię, a po 3 minutach juz leci na kogucika (musze jej pomóc wsiąśc) i tym sposobem latam po tym placu jak batman. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka - ja mam to samo, ale kto powiedział, że wychowanie dzieci polega na siedzeniu na ławce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję, że od tego biegania to chociaz schudnę, ale oprócz otartych stóp nie mam żadnego pożytku :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie napisałaś, że nic nie robisz i chudniesz? No sorry, ale dla mnie to objaw choroby. :O Chyba, że jednak coś tam robisz (dieta, ćwiczenia itp), ale nie powiedziałaś co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko - ustaliłysmy już, że ŻP jest świtną dietą :) Nie jestem chora bo to chudnięcie jest bardzo powolne a jednak pewne wyrzeczenia stosuję. Pisałam już o tym kilka razy: - nie jem słdyczy typu batonik zamiast kolacji - nie jem po 21 - dużo spaceruję, dodatkowo pcham przed sobą wózek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dlaczego ja nie chudnę? :( - nie jem batoników i słodyczy ogólnie tez bardzo rzadko - pacham wózek, noszę Martę na rękach - biegam po parkach i ogrodzie - ogóknie nie umiem powoli chodzić - nie zdarza mi się zjeść po 21 I jakoś nie chudnę :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to dlatego, że ja naprawdę mam co zrzucić :O Pewnie juz niedługo to nie wystarczy i będę musiała sie bardziej postarać :P Kiedyś byłam o wiele bardziej aktywna niż dzis i też nie chudłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo u mnie to jakiś objaw starzenia. Przecież ja ważę już 68 kg!!! Może to nie jest najwięcej na świecie, ale mi bardzo przeszkadza. Już nie mogę patrzeć na ten mój ogromniasty brzuchol 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pocieszenie dodam, że 68 to waga, z ktorej bym sie cieszyła, więc sama widzisz. A jeszcze teraz na biegu musze kupić strój kapielowy :O więc pewnie znowu popadne w depresję 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D A ja wygrzebałam mój stary kostium Triumpha i nawet udało mi się w niego wcisnąć, ale co z tego, skoro brzuch mi wystaje jak w 5 miesiącu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja się nie wcisnęłam w strój z przed dwóch lat :O😭 A teraz pewnie czeka mnie zakup własnie w Triumphie Nie wiem jak zniesie to mój ubogi budżet? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, wiesz, jak wypatrzyłam w Klifie kostium Triumpha, który mi się spodobał (jedyny zresztą), to okazało się, że kosztuje 490 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! 😭 Potrzebuję kostiumu z dużymi miseczkami :O Przymierzałam już w H&M ale niestety wszystkie miseczki były takie same, czyli za małe :O😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie topic upada sorki ale ja na prawdę czasu nie mam ostatnio, chętnie bym się odzywałą częściej ale na prawdę nie mam kiedy pochwalę się tylko że Maciusiowi wyszła pierwsza czwórka i katar po dwóch miesiącach przeszedł, po za tym rozgadał się nam, dużo opowiada, jeszcze w swoim języku ale coraz więcej słow da się zidentyfikować np ostatnio zaczął mówić \"cześć\" w jego wykonaniu to \'cesc\' ale wiadomo o co chodzi bo się tak wita w nocy wędruje ze swojego łóżka do nas, nania ostatnio jak położyła go w jego łóżeczku w południe to znalazła go w naszym :) nie mogła uwierzyć jak to się dzieje, że po śpiącemu leci do nas niemiła rzecz to tylko to, że płacze jak wyjeżdżam do pracy tzn jest pożegnalny buziak, papa a jak widzi samochód juz za bramą to płacze :( eh już niedługo będziemy siedzieć w domku razem to mu troszkę to zrekompensuję jeszcze 4 tygodnie do cesarki i 4 egzaminy przede mną, jeden jutro w środę drugi oraz w sobotę i niedzielę po jednym (ale ten w niedziele tylko pod warunkiem ze w środę zaliczę MATMA oczywiście :() pozdrawiam mamuśki-do napisania 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wysłalam nowe zdjęcia :) Pogoda jest tak piękna że szkoda siedzieć w domu :D W pracy zero luzów :( Ale widzę że na topiku sezon urlopowy w pełni :D My narazie siedzimy w domu , nie wiem czy gdzieś wyjedziemy :( SCHUDŁAM 4 kg :D:D:D:D:D:D 👄 dla mamuś i urwisków 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Loli - skąd Ty masz dla Wioletki tyle ślicznych sukieneczek? :) A co jej sie zrobiło między brwiami? Beatek - a co to za kowboj siedzi obok Patrycji? Czyżby znalazła sobie kawalera? ;) My już w środę jedziemy więc pewnie nie zajrzę przez najbliższe 2 tygodnie :(😭 Całuję Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Witam baaardzo gorąco :D Wczoraj byliśmy na weselu - upał niesamowity aż nieprzyjemnie :-0 Miejce jak na ślub i wesele wprost wymarzone ,jak z bajki ... A mianowicie w ,,Domu Kawalera,, w Świerklańcu gdzie jest prześliczny park w którym nad jeziorem stał pałacyk na wzór Wersalu- niestety został zburzony i splądrowany podczas wojny :( Ceremonia natomiast w prześlicznym zabytkowym kościółku w parku jedynym na całą Europę -trzeba to zobaczyć ! Karolinko - Wioletka choć ubrana ,jak na wesele to na nim nie była - za gorąco :( A co do brwi -to kilka dni temu przewróciła się na takim rozwalonym betonie i zdarła nosek, kolano i tak uderzyła czołem aż wyskoczył guz i zdrapała skórę :-0 Ale o tym już wspominałam chyba ? ;) Karola życzę Wam udanego wypoczynku ! 🌻 A gdzie wkońcu jedziecie ?No sami czy z twoim bratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek -Patusia coraz to śliczniejsza ;) no i baardzo podobna do mamusi !!! Ma piękne blond włoski -my jesteśmy na etapie pojedyńczych loczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatek - gratuluję zrzucenia 4kg - mnie niestety waga ani nie drgnęła ... pomimo starań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loli prześlij jeszcze raz zdjęcia bo coś mi nie chcą się otworzyć :( Dzięki za miłe słówka:D o Patrycji Loli a te 4 kg w 3 tyg ale prawie nie jadłam ;) Karolinko ten kowboj to sąsiad Jasio , PAtrycja jest w nim poprostu zakochana , jak on przyjdzie to tylko się gapi na niego i dotyka i śmiesznie stara objąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwignę Nas trooooszeeczkę ;) Beatek fotki poszły jeszcze raz - oby się otwarły ;) Ninka masz urlop ??? Rzeczywiście mało kto tu zagląda ...Oby po wakacjach wszystko wróciło do normy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pogoda trochę odpuściła i temperatura opadła z 30 kilku do 26 :D DA SIĘ ŻYĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×